čo vám prinieslo to, že hráte spoločenské hry?

Mňa na tom láka to, že si môžem s kamarátmi zahrať.
Mám spoločnú záľubu s rodičmi a bratom.
11.3.2010 17:29:44

Mě to přineslo spoustu věcí...
-Zábavu
-Radost
-Problémy
-Prázdnou pokladnu :D

11.3.2010 20:16:03

zábava
Rozhodne kopec zábavy síce ak drtíte magica pred skúškou z gréčtiny je to zaujímavé.

11.3.2010 21:54:33

v poslední době
akorát koukáni na nehrané krabice, prostě není s kým hrát... fňuk
ale jinak hry strašně ráda vybírám a následně kupuju, jsem prostě klasický sysel

12.3.2010 08:12:56

hodně
-zábava
-rozvíjení jazykových schopností
-náplň volného času
- a hlavně komunikaci z lidmi. Už častěji nesedíme večer u TV vedle sebe ale hrajeme, takže se spolu bavíme. Jsme pohromadě.

12.3.2010 08:17:34

rbx

...
No, popravdě mi to přineslo spis problémy. Ale pokud mám říct pozitiva, tak to je seznámeni se se super lidmi.

12.3.2010 09:20:56

andro

to rbx
aké problémy ti to prinieslo?

12.3.2010 09:44:57

problémy
Souhlasím s rbx :). Hry rozhodně přinášejí problémy. Ale zábava je to občas taky :).

12.3.2010 09:52:27

andro

aké
problémy to prináša vám? Mňa žiadne nenapadajú.

12.3.2010 10:04:10

problémy
Závislost, touha vlastnit většinu deskových her na trhu, velké výdaje a nedostatek času hrát hry ve sbírce :) Tohle napadá mě.

12.3.2010 10:17:52

příklady problémů
1) kde brát na hry hráče
2) kde brát na hry prachy
3) kde brát na hry čas
4) proč lidi nechtějí hrát to, co baví mě
5) proč lidi baví hrát to, co mě nebaví
6) proč lidi nemají čas, když ho mám já
7) proč lidi mají čas, když ho nemám já
8) + další interní záležitosti, každý máme asi své :)

12.3.2010 10:20:40

andro
Problemy:
Kriticky nedostatek casu:)

Pozitiva:
Potkavani novych lidi
Tribeni mysli:)
Naucit se snaset porazky (hraju hry od malicka)
Aktivni traveni casu (ktery ted nemam:)

Celkove to hodnotim samozrejme pozitivne:)

12.3.2010 10:27:36

aneken
Pozitiva to má bezpochyby. Parádně strávený čas s přáteli je jednoznačně to hlavní z nich :).
Míň času u televize, cvičení mysli a jednoznačně překonávání problémů, které se staví do cesty :)

12.3.2010 10:33:56

rbx

andro
Spadl jsem do deskovek tak, ze jsem zridil eshop a diky tomu mam klasicke problemy co ma kazdy podnikatel. No a k tomu vsechny ty duvody, co vyjmenovala sappho. Na druhou stranu jsem diky hram potkal hodne zajimavych lidi a zazil diky nim spousty legrace.

12.3.2010 10:52:43

aj ja
mám niektoré z tých problémov. No našťastie mám viac radostí ako starostí.

12.3.2010 11:01:22

rbx
My jsme se porad nevzdali myslenky kamenneho shopu v Brne a to bude teprve problemova hitparada. Zacinam mit pocit, ze to neni vys o level ale o nekolik:(

12.3.2010 11:02:38

to aneken
kamenný obchod bude lepší ako internetový?

12.3.2010 11:05:12

Zábavu a posezení s přáteli
Mi deskovky přinesly hodně, od superních zážitků u různých her, přes kochání se překrásnými komponentami, až třeba k tomu, že jsem si s velikou radostí dohledával nějaké informace o různých historických nebo mytologických specifikách, ke kterým mě některé hry přivedly.
Takže u her se bavím, tříbím si mysl, socializuju se, užívám si krásných příběhů a atmosféry a navíc se díky nim vzdělámám a posunuju dále. A věřím, že společně se mnou se tohle děje i mým spoluhráčům, takže z toho mám moc dobrý pocit, že svou sbírkou bavím své kamarády.
Navíc mě hry donutily trochu začít organizovat a samozřejmě svedly mou cestu s cestami spousty zajímavých lidiček.

12.3.2010 11:07:00

pouto s dětmi
Jelikož jsem takový ten klasický workoholik říznutý ještě navíc individuálními outdoor sporty (snowkite, windsurfing), tak je dost chvil, kdy nejsem doma. Anebo doma jsem, ale mlátím do notebooka.

Deskovky mi umožňují trávit čas s dětmi. Jsme spolu a skutečně se navzájem bavíme, soupeříme, vymýšlíme na sebe fígle. Navíc máme jednou týdně pravidelné návštěvy deskoklubu, což je prostě pevně dané a i já se tomu časově přizpůsobuju.

Ale těch zážitků je celá řada. Například při dovolené ve Francii jsme si nemohli nechat ujít návštěvu nádherného města Carcassonne a monumentální katarské zříceniny Chateau de Peyreperteuse (do teď netuším, jak se to vyslovuje, my tomu říkáme Perpeťák).

12.3.2010 11:07:48

rbx

aneken
zrovna vcera jsem sel kolem Hrasu. Ono videt vsechno to zbozi pohromade je pro zakaznika ocni balzam a taky jsem tam nahlizel a koukal. Pro prodejce to je spis frustrace, zvlast kdyz se mu tam nahrne banda mladych Italu :-)

12.3.2010 11:08:28

Deskovky
Určitě spoustu nových zážitků, lidí atd. atd.
Ale také výrazný úbytek skladovacího prostoru, významný zásah do rodinného rozpočtu a rodinnou pozici "dětinský blázen, kterému vážně nerozumím" =)

12.3.2010 11:24:55

andro
Ne, ale IMHO v Brne chybi kvalitni obchod s deskovkama. Problem je, ze s tim je daleko vic drbani. E-shop je proti tomu hracka, proste vedes ucetnictvi, hry nekde skladujes (dost casto vselijak:)) a posilas. Tady platis vetsi najem, lidi co to prodavaji (musi tomu rozumnet, musi na ne byt spoleh), hlidas aby ti to lidi nekradli (vime, kde zijem, ze jo:). Proste spousta dalsich starosti navic a nikde nemas psano, ze si to na sebe vydela;)

12.3.2010 11:31:27

to aneken
to je pravda.

12.3.2010 11:34:48

obchod to aneken.
Myslím, že už si se někde zmiňoval o tom, že zvažuješ otevřít obchod s deskovkama. Je pravda jak píše RBX že je to super pokoukání, ale v současné době bych do toho nešla. Přece jenom nyní vítězí u většiny cena tu hodně ovlivní právě důvody které jsi popsal. Hodně lidí se přijde pokochat, prohlédnout a pak nakupuje na netu. A navíc spotřebitelé jsou teď víc než kdy jindy přiklonění spíš k úsporám, než útratám.

12.3.2010 11:49:38

deskovky
+ z mého pohledu inteligentní zábava
+ cvičení fantazie, jazyka a myšlení
+ pěkně strávený čas s lidmi

- leze do peněz
- shanění hráčů
- ne každého baví to co mě a naopak :)

12.3.2010 11:51:58

rbx

sappho
pokud bude na dobrem miste, kudy chodi hodne lidi a hlavne turistu, tak bych v tom problem nevidel. Lidi ze zatrolenek tam asi chodit nebudou, kamenny obchod je spis pro sirokou verejnost.

12.3.2010 11:52:14

Vybíráme z Bazaru

Cesta kolem světa za 80 dní
Cesta kolem světa za 80 dní
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas