bože,mne sa nechce...

nepríjemná situácia , sme tí, ktorí tmelíme hráčske kolektívy, naše zanietenie a chuť hrať inšpiruje rodinu a hernú skupinu. Ale máme slabé chvíle , keď sme unavení , ale nechceme partu sklamať . Čo volíte ? Akú máte únikovú voľbu ,keď nechcete sklamať partu , ale vám sa naozaj nechce?Ja osobne zatial nemám inú voľbu ako Ticket, máte skúsenosť aj s niečim iným , čo sa dá pohodovo odfláknuť...? Rozumieme si, nechcem povedať , nehráme....
28.11.2011 01:14:46 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

dedo
koukam, ze mas po case opet pocit, ze tu je malo diskuznich for, takze zalozis jedno s nazvem "boze, mne se nechce...", abychom po case nemeli zadnu sanci najit, co se tu resi.

Pokud bych se mel vyjadrit k tvemu tematu, tak je to jednoduche, pokud se mi nechce hrat, tak nemusim, protoze vetsinou stejne ostatni premlouvam, aby si zahrali. Takze to, jestli se hraje, nebo ne, tak zalezi ciste na me. Mluvim o svem okoli, ne o lidech okolo Tomovek a Zatrolenek.

28.11.2011 01:59:23

rbx
tak až , že som zahltil forum, to neberem.Bavil som sa o inom,ako udržiš skupinu aj keď sa ti nechce.Mne to stačí,ak sa tebe nachce - nehráte.

28.11.2011 02:13:22

PJ

Ghost Stories
:-P

PS: Jinak souhlas s rbx stran diskuze...

28.11.2011 07:14:20

to dedo
Jelikož nehraju moc často, tak se na hraní vždycky těším. A když náhodou nemáme chuť, tak si zahrajem na PS3.

28.11.2011 09:25:38

dedo
Radkovi neslo o plevele i diskuze ale o to, ze z nazvu tvych diskuzi nejde poznat, o cem je :)

28.11.2011 09:38:35

Galaxy Trucker
Ak je veľmi zle tak im hru prenechám nech sa zabavia ... ak nemám náladu zbytočne by som im to kazil - no 8 prípadov z 10 bez mňa samy nehrajú :)

28.11.2011 13:55:25

Vybíráme z Bazaru

Ovocny Sad - Orchard - Obstgarten
Ovocny Sad - Orchard - Obstgarten
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas