Aréna - doporučení hry

Doporučení na hru, která se odehrává v aréně (všichni proti všem nebo na tými)?

7.9.2021 08:47:27

co třeba #Adrenalin ? :-)

7.9.2021 09:35:27

#Krosmaster Arena, #Arena (Morituri te salutant), #Ultimate Warriorz: Tribal Rumble, okrajově snad i #Wildlands.

#Adrenalin určitě taky splňuje.

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

7.9.2021 09:39:53

Nehrál jsem, ale z novějších arénovek by měla být dobrou hrou #Super Fantasy Brawl 

7.9.2021 09:48:51

Napadá mě ještě třeba #Tash-Kalar: Aréna legend. A co hra #Drako: Zlobři a rytíři nebo #Drako: Drak a trpaslíci? Bitva se odehrává také v jakési aréně. Třeba by za hru odehrávající se v “aréně” mohla být považována (s přimhouřením očička) i hra #Vládce Tokia , nebo #Hustá mela (karty základen, kde se hráči perou o vítězství) ???

Nebo zadej do vyhledávání jako název hry “Arena” - jistě najde něco zajímavého… 

 

* * * * *
Board games klub, Trenčín

7.9.2021 12:31:57

Arena: the Contest z takych novsich. Da sa hrat ako arenova mlaticka 1-8 hracov, alebo ako coop kampan.

7.9.2021 12:59:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky za tipy :) Zaujal mě Wildlands a Unmatched: Souboj legend (v prosinci má vyjít další “verze”), tak popřemýšlím.

7.9.2021 13:02:50

@Raša007 Mimochodem - tématu podobného typu by to propříště mnohem víc slušelo ve fóru Obecně o hraní společenských her (https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/). Zkusím i pro toto vlákno vyřešit přesun, pokud to půjde, ale příště prosím kouknout, jaká fóra ZH obsahují.

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

7.9.2021 15:41:37

Fest jsme se nahráli #Clash of the Gladiators . Pěkný prvek tam je, že pokud hráčovi gladiátoři padnou do jednoho, může ovládat zvířata v aréně a jít po ostatních glradiátorech. Velmi přístupná hra.

-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

9.9.2021 21:12:43

Monolith arena

9.9.2021 22:38:08

Vybíráme z Bazaru

Lost Cities - The Board Game - Reiner Knizia
Lost Cities - The Board Game - Reiner Knizia
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas