anime & manga - hry

tipy, triky, nazory. obecny okolotlach a jeste o neco dale
1.8.2011 20:49:09

.
mate neco? koukate po necem?

1.8.2011 20:49:31

rbx

Ndru
mam jen puzzle strike a Collateral Damage. V dlouhodobějším hledáčku mám Tanto Cuore a další dvě hry od Arclight Games a to Barbarossa a El Alamein. Taky z japonské kotliny je Super Dungeon Explore, což je JRPG.

1.8.2011 21:13:01

deskovky nebo pc ?
z deskovek

Tanto Cuore
Anima
Anima tactics

damn it, dlouho jsem to mel rozepsane a nesubmitnul jsem to :D kazdopadne jak rika radek

1.8.2011 21:25:29 | Upraveno autorem (porovnej)

to rbx
na Barbarossa a El Alamein jsem dneska koukal

Collateral Damage je co a jake?

1.8.2011 21:48:28

to Falco
Anima tusim moc anime neni. nebo se pletu?

1.8.2011 21:49:28

Anima Tactics
trochu po tom posilhavam. jake to je? a jak to vypada s nejakou hracskou zakladnou u nas?

1.8.2011 21:49:59

ja mam v hledacku
Navia Dratp

1.8.2011 21:50:21

ndru
Anima tactics vypada nadherne, par hracu jsem zde zahlidl. Asi bych se radeji nejdrive podival na nejakou predvadecku nebo si vyzkousel.

Anima je anime jako prase ne ?
Anima at uz jako rpg nebo karetka co ma dve (nebo tri ?) rozsireni.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite_sec.asp?eidm=45&esem=2

1.8.2011 22:57:15

to Falco
v tomhle jsme ponekud orthodoxni a korejske ci zapadoevropske pokusy vnimam jako ne-anime (e;

wiki: Anima is a fantasy setting developed in Spain by Carlos B. García Aparicio and Anima Project Studios. Anima was significantly inspired by Japanese roleplaying video games such as Final Fantasy and Suikoden, and features manga-like art, Eastern concepts of honor codes, mysticism and martial arts. Additionally, the world of Anima combines those elements with traditional Western fantasy ones, such as magic and medieval arms.

1.8.2011 23:04:46

ndru
me se celkem americka skola libi, nerikam ze vsechno, ale zapadni pristup k anime mi prijde zajimavy :) ale nebudu se hadat s nejakym silenym otaku ;)

kazdopadne jsem koukal do tomovek na predobjednavku a zjistil jsem ze jsem nahranej.
Ten Super Dungeon Explore vypada luxusne. Vzpomnel jsem si dny prosezene nad zeldou (sic hranou v emulatoru na pc).

1.8.2011 23:18:35

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Invader – CMON Comics - Vol. 1 Promos
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas