Ako často si kupujete ,,deskovku"?

Neviem či tu táto téma už bola rozoberaná, nenašiel som v diskusiách nič podobné, ale možno som len zle hladal, ale zaujíma ma váš názor, a prístup k nákupu spločenských hier.
Ak sa mám priznať, som v oblasti spoločenských hier nováčik. Nie že by nebavili, práve naopak - už ako decko som ich miloval. No potom prišlo obdobie počítačových hier, neskôr pracovné povinnosti... A teraz znovu objavujem čaro spoločenských hier. Minulý rok som sa dostal k Osadníkom z Catanu a odvtedy mi akosi pribúdaju hry, keďže súčasný trh ponúka naozaj široké a rozmanité spektrum. Povedal som si, že nákup jednej hry mesačne (prípadne raz za dva mesiace) ma hádam nepoloží na kolená... No ako dlho to vydrží je otázne.
Ale aby som sa dostal k podstate, zaujímalo by ma, ako je to u vás. Ako často si kupujete spoločenské hry? (či už lacnejšie, alebo drahšie). Máte nákup nejako rozdelený na celý rok, alebo ak sa v priebehu jedného mesiaca dostanú na pulty aj 3 hry, ktoré ste mali v hladáčiku, kupujete ich rovno naraz?
Všimol som si že je to trošku finančne náročnejší koníček - sú samozrejme ešte aj horšie. No músim argumentovať s tým, že keď si človek kúpi spoločenskú hru, hrá ju s rodinou, s priateľmi, zapojí do toho svoje okolie. To sa o mnohých koníčkoch povedať nedá.
7.6.2018 07:48:02

Deskovky
1-2 za mesic a asi 30 her, pokud nepocitam Magic, ve kterem mam stovky K a jsem ochotny dat za jednu malou karticku tolik, co stoji napr. SW:Rebelie

8.6.2018 19:16:43

Odměna
Chce to hledat důvody ke koupi, třeba jako odměna za... něco, cokoliv. Případně je vždy fajn něco prodat a místo toho hru koupit.

Já se vždy snažím ptát: "Ano, vážně to vypadá skvěle, ale bude to s tebou někdo hrát?"
Ale jinak to bude taky tak 1 za měsíc nebo dva.
---
Autor hry Velryby ničí svět

8.6.2018 20:27:22

Kew, Richmond
Hra s COIN botama je šílenost. Ikdyž jak která operace a speciální aktivita. Ale často jsem v průběhu operací končil prostě zacyklený, totálně mi přetekl buffer. Zkusil jsem ty flowcharty překreslit, aby to bylo stravitelnější, a možná jo, bylo to trošku lepší. No ale tak jako tak poslední dobou hraju za všechny frakce, boty nechávám ležet. Je to náročnější na plánování, ale docela zábavné a hlavně se nemusím drbat s těma flowchartama...

Edit: se dívám, že jsem kompletně offtopic, sorry. Admine, klidně to smaž.

11.6.2018 09:30:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Malé velké galaxie
Malé velké galaxie
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas