A Games of Thrones Board game-changing area of influence

Pěkný den všem. Nedávno jsem si zakoupil Hru o trůny a odehrál spolu s kamarády už pár her, avšak během hraní jsem si všiml určité a řekl bych i dost zásadní nesrovnalosti. Jedná se o chvili kdy do hry prijde karta: Clash of the kings, která mění vaše pozice v nároku na trůn atd. Na to aby jste získali potřebný vliv se používají žetony moci a zde je právě ta nesrovnalost. Dejme tomu, že nikdo z nás nevlastí v danou chvili ani jeden žeton a začíná bidování, a tím pádem se stane, že bid o hodnotě 0 dají všichni, co se stane? Zůstanou pozice jak byli a nebo do hry promluví vlastník trunů(který jím byl před zahraním karty Cotk) a tím pádem si sám určí, kdo co bude vlastnit či dokonce, že si veme všechny tři velké žetony a bude pánem ve všech oblastech vlivu. Přijde mi trochu nefér a zvláštní. V pravidlech ani v FAQ jsem o této situaci nic nenašel.
1.10.2010 09:57:21

to Alne
Napiš ten dotaz k diskuzi přímo u hry (asi tadyhle http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/game-of-thrones-a-47/diskuse/nejasnosti-ve-hre-1981/), tam Ti určitě poradí více hráčů, kteří tuto obecnou diskuzi nesledují.

1.10.2010 10:16:33

Alne
Je to tak. Rozhoduje všechny remízy a je to fér, protože je král:-)

1.10.2010 10:20:44

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět Deluxe + 3x rozšíření
Zaklínač: Starý svět Deluxe + 3x rozšíření
Akt. cena: 6900 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas