Strácam body za príspevky

Ahojte, neviem na koho sa mám obrátiť tak zakladam vlákno.
Za príspevky na ZH som mal lvl 5 a 170 bodov. Pred pár dňami som klesol na 165 a dnes na 154.
Čím to je? Stalo sa to aj vám?

V diskusiách sa správam slušne a žiadne pravidlá neporušujem.

Vlado "Kasi" z KE

podporujem
* HRAD HIER *
30.6.2020 15:56:51

Odpověď
Borghal Rantipole: Jak jsme psal, v tuto chvíli není nástroj, jak body vrátit a neví se, jestli vůbec kdy bude. Zeus se snaží, nicméně nevíme.
Databázi ale bylo potřeba protřídit.

Havelock: Mrzí mě, že nepřispíváš, protože jsem vděčný za každého, kdo tak činí. Nicméně když budu velmi racionální a syrově upřímný - je to zcela jedno. Náš nový přístup evidentně funguje, protože mnohem víc přispěvatelů vzniká, než zaniká. Obsah serveru se plní obsahem tak rychle, jako nikdy dřív. Musel bych být tedy úplně padlý na hlavu (resp. my bychom museli), abychom se vraceli ke starému přístupu. Chápu, že někteří staří mazáci cítí stesk nad tím, že ZH už nejsou jejich "druhým FB", nicméně ta doba už je pryč. Zatrolenky se posunuly. Změny jsou život, nehybnost je smrt.
Tvou spojitost s přispíváním a bazarem jsem nepobral. Asi mi nebylo shůry dáno. Proto se omlouvám, k tomu tedy nemám co říct.

PS: Pokud se do budoucna změní pravidla a nějaký obsah ti bude muset být smazán, tak o body stejně přijít můžeš. Nepřispívání tě tedy nijak nechrání, jak se domníváš. Opak je pravdou. A dáš-li si alespoň minimálně záležet, je doslova mikroskopická šance, že bude cokoliv smazáno.

5.7.2020 08:35:45

Závěr
Každopádně za mě je zodpovězeno a další diskuzi na toto téma zde vést nebudu, protože zapadne do propadliště dějin. Máte-li někdo další dotaz, či připomínku, tak prosím do vlákna k tomu určeného, kde půjde příslušná komunikace vždy dohledat:

https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/schvalovani-obrazku-aneb-odpovedi-admina-9223/

Děkuji za pochopení.

5.7.2020 08:39:16

Vybíráme z Bazaru

Broom Service
Broom Service
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas