Reklama na ZH

Nevím jak citlivě zahájit téma téhle diskuse, takže do toho skočím rovnou po hlavě. Musím říct, že mě docela irituje reklama na Továrníka a proto bych se tady k tomu chtěl krátce vyjádřit.

Na Zatrolené hry chodím poměrně často tj. několikrát denně a z reklamy na Továrníka mám pocit, že je tady už příliš dlouho a pokaždé když tuhle reklamu vidím, tak si upřímě přeji, aby už byla pryč. Zkoušel jsem se zamýšlet nad tím, proč mi vadí zrovna tahle konkrétní reklama, ale nic kloudného mě nenapadlo, kromě té délky.

Rád bych ještě pro úplnost dodal dvě věci. Neodsuzuji reklamy obecně z pouhého principu a tady na ZH si víc než kde jinde uvědomuji jejich smysl a význam. Za druhé, i přes negativní recenzi, kterou jsem na Továrníka napsal si uvědomuji, že spousta hráčů může tuto hru považovat za zábavnou a kvalitní.

Přesto všechno co jsem napsal, tak nechci rozpoutat nějakou nepřátelskou debatu. Spíš by mě zajímalo jak to vnímáte vy ostatní, kteří na ZH chodíte často? Máte také svou antireklamu? Případně by mě zajímalo kterou a z jakého důvodu si myslíte, že vám tahle reklama vadí.

Dík moc za odpovědi a názory. (Vzhledem k citlivosti zvoleného tématu prosím všechny, kteří se do diskuse zapojí o udržení věcné roviny.)
4.11.2010 15:06:00

Kent
Ta reklama na faunu se mi také líbí.

6.11.2010 07:40:33

Vybíráme z Bazaru

Rone
Rone
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas