počty downloadů

mohlo by být zajímavý kdyby se u souborů ze stažení někde objevilo i kolikrát byl stažen.

Alespoň by to byla trochu satisfaktce pro překladatele kdyby viděli že jejich práci taky někdo využil a bylo by zajímavé sledovat o co je mezi překlady opravdu zájem.

šlo by to ?
20.1.2010 22:32:42

nejvíce stahované, nejvíce prohlížené - souhlas s paladin91
Naprosto souhlasím s návrhem paladina91. Klidně by tato statistika mohla být v kategorii "Nej ..." Nejvíce prohlížené(u obrázků) to bych např. ocenil já :), protože do budoucna bych rád přispíval kvalitními fotografiemi a nejvíce stahované(u překladů), což určitě zahřeje u srdce většinu autorů překladů.

13.2.2010 10:32:06

to deskovec
ha děkuji že si někdo všiml už jsem myslel že to zajímá jenom mě :
)

5.3.2010 17:47:29

jsem PRO
a děkuji všem překladatelům, díky nímž mám doma pár výborných her, který bych si jinak snad ani nezahrála. DÍKY!

5.3.2010 17:56:44

Paladin
Ja ja jsem taky za, ty stahovani by byla takova pekna zpetna vazba pro autory prekladu. Osobne by me to i dost zajimalo:)

5.3.2010 18:11:24

rbx

Jsem tez pro
...

5.3.2010 18:19:20

Taky by se mi to líbilo...
je to spíše zvědavost.. :)

5.3.2010 22:26:30

pro
Taky bych byla pro. Člověk by mohl mít radost, že jeho práce alespoň někomu pomohla.

7.3.2010 14:31:13

PJ

Já moc nevím...
...jak by se to ošetřilo, aby ta čísla měla nějakou vypovídací hodnotu. Já bych zavedl u překladů palce. A taky bych počet překladů nechal zobrazovat v profilu uživatele. A zavedl nějaké tituly pro překladatele.

7.3.2010 14:40:19

to PJ
myslím že mají vypovádající hodnotu samy o sobě, když uvidím 100 downolodu vím že to alespon 100 lídí zajímalo a že jsem to nedělal zbytečně. Každá hra je samozřejně jinak populární a tím je tedy i ovlivněno i to jak o ni bude zájem, ale to si asi každý dovede lehce odfiltrovat sám. Nějaké tituly jsou zbytečně, myslím že nikdo to taky neděla kvůli nějakým titulům a stějtě kvalita je těžko změřitelná ( různý obsah, délka, grafika ano/ne, ) stejně se to nedá měřitelně uchopit. Palce můžou být, ale nutnosti to taky není. Pokud má překlad mouchy zpravdila se někdo ozve, pokud ne má pro mě ten počet downoloadu dostatečnou vypovídací schopnost

7.3.2010 17:28:37

Palce ne...
Prosím, palce ne.. Tenhle systém hodnocení mi nesedí.. Neumím si to moc převést do nějaké hodnoty. Kolik je 5 palců?? Hodně nebo málo? Proto raději už počet, který jasně řekne, kolik lidí o to projevilo zájem... :)

8.3.2010 00:17:00

PJ

Jasná vypovídací hodnota?
Narážel jsem hlavně na to, že si každý může naklikat downloadů kolik chce. Vím, že je to kravina, ale technicky by to šlo.

Pět palců oproti tomu jasně říká, že pěti lidem ten překlad přišel natolik dobrý či užitečný, že kvůli němu klikli na blbou ikonku, což nemuseli. Zase je nevýhoda, že palce mohou udílet jen zaregistrovaní uživatelé.

Ale proč nezavést oboje?

8.3.2010 00:28:09

PJ
Počet downloadů lze ošetřit lehce přes cookie anebo přes IP adresu. Pochybuji, že se najde magor, který by se snažil toto jednoduché opatření obcházet. Neříkám, že to nejde, ale proč by to někdo dělal?

Palce mají tu nevýhodu, že se k nim člověk musí vracet. Správně by se měly dát až po tom, co člověk ten překlad skutečně využije a potvrdí, že vše sedí (nenašel překlepy, jsou správné rozměry přelepek, nechybí přelepka na nějakou kartu či stránka v návodu a podobně). Obávám se, že po tom všem se počet lidí, co se vrátí kvůli palci, bude limitně se blížící k nule.

8.3.2010 07:06:34

počty
Taky pochybuji, že by někdo z přítomných překladatelů naklikával své překlady :)

8.3.2010 07:48:38

Vybíráme z Bazaru

Archa nova + opravené karty a promo mapa
Archa nova + opravené karty a promo mapa
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas