Nový výpis her?

Chtěl bych předělat výpis her na poněkud hezčí a s vyšší informační hodnotou. Návrh mám hotový, pár lidí se již vyjádřilo (vlastně pouze pozitivně), takže co vy na něj?

Můžete mrknou zde: http://www.zatrolene-hry.cz/temp/vypis-new.png

A neřešte prosím faktické nesmysly, údaje o hrách jsou jen ilustrativní, aby bylo vidět, jak by celý výpis vypadal..
28.12.2010 16:02:39

muze byt
.

28.12.2010 16:07:52

Zeus
rozhodně se mi to líb:) ... ten vydavatel bude jen u CZ nebo se objeví i třeba znak FFG - třeba u toho Mansion of Madness?

28.12.2010 16:09:54

Zeus
Jsem určitě pro, i včetně toho, aby loga výrobce byly u všech vydavatelů( nebo u žádných). Možná bych ještě kromě počtu hráčů uvedl i dobu hraní, to už moc místa nezabere a informační hodnota bude zase o něco větší.

28.12.2010 16:15:22

Joe

Vyzera dobre
Aj loga - postupne sa popridavaju, potom uz len sporadicky, takze ziadna velka robota.

28.12.2010 16:18:10

Loga...
Mno ta by byla jen pro hry vydané v CZ. Takže FFG by se nezobrazovalo. Pouze Albi, MindOK, Piatnik, Blackfire, Corfix, Dino, ... A pouze u těch her, které vyšly v plné CZ lokalizaci. Tj. ne tak, jak třeba vyšly Shadows over Camelot.

A délka hraní udávaná vydavatelem je IMHO nepříliš vypovídající údaj :-) Je lepší ten graf, co se zobrazuje v sekci hraní. A ten se mi do výpisu nějak nevejde... I když nápad mám a rozhodně by neměl být problém ho tam dostat časem.

28.12.2010 16:23:22

Loga
Potom nevím jestli by nebyl ten výpis lepší úplně bez log... ale to je asi už věc vkusu...

Souhlas, delka hraní je určitě hodně orientační, ale vzhledem k tomu že je uveden v hlavičce každé hry, tak by se mi líbil i v tom výpisu, ale opět jen můj názor...

28.12.2010 16:29:44

Zluda...
S tou délkou hraní souhlas, spíš tam dám nějaký zjednodušený údaj z reálných statistik o hraní. Třeba rozpětí [od] - [do], do kterého by se vešlo 50% všech průměrných partií (pro statistiky: od = 1. kvartil, do = 3. kvartil :-)

28.12.2010 16:32:59

nový výpis
Jsem spíš pro výpis her bez loga firem. Moc mi to v tom seznamu nesedí.

28.12.2010 16:42:39

rbx

bez log
zneprehlednuji to, jsou hrozne dominantni. Pokud je to zamysleno reklamne, tak ok, jen bych je zmensil.

28.12.2010 18:59:48

Nový výpis her
mě se to líbí. Super.

28.12.2010 19:40:53

vypadá to dobře
Jen ty loga mi tam nějak moc nesedí.

28.12.2010 19:52:30

líbí se mi to
jen u log bych šel cestou "všechno nebo nic". Buď dát loga u všech her, nebo u žádné.

28.12.2010 20:47:33

aradraug
A jak bys řešil více vydavatelů? Viz hry, které mají klidně víc než 5...

Proto je to vymyšleno tak, že by to měly pouze hry vydané v CZ a měly by právě jedno logo toho CZ vydavatele.

28.12.2010 20:59:33

Zeus
a co nechat loga tak poloviční,aby se v případě více vydavatelů vlezli vedle sebe,případně i pod sebe.

28.12.2010 22:24:30

loga
meh, radeji bez nich, jak rikal rbx

28.12.2010 22:32:14

loga
pokud jde o reklamu a tyhle firmy za to prispivaji ZH za zverejneni loga u zobrazovanych her, tak bych to chapal a nic proti. Pokud tomu tak neni, nevidim duvod jim tu reklamu zdarma delat, navic tak vykricenym zpusobem, je to tam opravdu, jak psal rbx, prilis dominantni. Ono je to svym zpusobem u seznamu her docela zbytecna informace, kterou clovek nepotrebuje vedet, kdyz v tom seznamu hleda.

28.12.2010 22:35:02

loga
Vypadá to dobře ale jak píše Sappho, ty loga mi tam nějak nejdou.. :( Ale opravdu po mě nechtějte vědět proč.. tlučou mě do očí.. :D

29.12.2010 00:13:35

zoznam hier hráča
všemocný Zeus :), ak budeš ten zoznam hier prerábať, dalo by sa nejak odlíšiť rozšírenia hier od základov v zozname hier HRÁČA? Mne vadí, že prvú polovicu mojej zbierky zaberajú rozšírenia z Carcassonne, rozšírenia by mohli byť riešené nejakým menším písmom pod základom hry, prípadne samostatným zoznamom rozšírení POD zoznamom hier, aby skrátka boli dominantné základy hier. Ďakujem za zváženie :)


P.S: a pripájam sa k tým, ktorým tie logá vizuálne vadia :)

29.12.2010 10:48:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Zeus
Pravda tohle mi nedošlo :-)
V tom případě bych loga vyhodil. Mě osobně je v podstatě celkem jedno, kdo hru vydal - hlavně když se pobavím.

29.12.2010 10:57:39

Tak je to přepracováno...
Zatím pouze v Katalogu her. Profil hráče bych rád změnil trochu razantněji :-)

A ten nápad se seskupením rozšíření pod základní sadu se mi líbí (jen mě teď napadlo, co v případě, že je jedno rozšíření pro více her?) Sákryš... Ti vydavatelé to všechno tak komplikují ;-)

29.12.2010 17:57:24

no
Je mi jasný, že mi zas vynadáte do šťourů a nespokojenců a já nevím čeho ještě, ale nový seznam má zásadní nevýhodu - když něco hledám, tak si ubrousím kolečko myši k smrti ... ten původní kompaktnější se mi líbil víc ...

29.12.2010 18:02:49

Nový výpis her
Částečně souhlasím s Merlinem, nový výpis se mi sice líbí ale příjde mi moc roztahaný. Zúžil bych popis hry a hodnocení zarovnal doprava jak bylo dřív.
Nápad seskupit rozšíření se mi taky líbí.

29.12.2010 18:29:04

To Merlin
No jo, to by jsi nebyl ani ty, aby jsi do něčeho nevrnul? ;-))
(doufám, že podle smajlíka to bereš s nadhledem)
Což takhle si pořídit myš co má uprostřed motorek a pak jen zmáčkneš boční tlačítko a vrtí se to prostřední kolečko jak ventilátor? :-D
Jinak je to dobrý, ale Merlin má pravdu. Opravdu je to tak na vykroucení kolečka. Naštěstí je tam funkce vyhledávání, ale asi bych to nechal jak se to v praxi osvědčí, než něco pořád dokola opravovat. Změna je život. :-)

29.12.2010 18:40:45

Nový výpis her
no minimálne to hodnotenie hry hráčmi bo sa mohlo zobrazovať za názvom hry v tom istom jednom riadku, lebo potom to vyzerá rozťahané, inak fajn :)

edit: 19:46 pozerám a vyzerá to oveľa lepšie, beriem svoju pripomienku späť :)

edit2: ešte by "hodnoceno X krát" mohlo byť klikateľným odkazom na hodnotenia hráčov, ako tomu je v profile hry

29.12.2010 19:37:17 | Upraveno autorem (porovnej)

výpis
Přijde mi taky docela roztahaný, rozhodně bych ho trochu zhustila.
A ten nápad vydělit rozšíření je vážně dobrý - takhle ty počty her jen matou,
když cca polovina jsou samostatně nehratelná rozšíření.
Byla bych pro, aby se i v profilu hráče zobrazoval počet her ve formáty [plné hry] + [rozšíření]. Šlo by to?

P.S. Mně by to moc pomohlo - manžel tvrdí, že máme moc her, to vydělení rozšíření by mi výrazně zlepšilo pozici při nákupu nových her ;)

29.12.2010 21:36:16

Vybíráme z Bazaru

Too many bones Gasket
Too many bones Gasket
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas