Nový nápad...

Tak mě zase něco napadlo... :-)

Jak by se vám líbilo, kdybychom na každý víkend vyhlásili třeba 1 hru, ve které by pak hráči soutěžili, kdo odehraje více hodin této hry? Samozřejmě by se to počítalo přes zápisy do herního deníku.

Dalo by se snadno podvádět, ale předpokládám, že uživatelé Zatrolených her jsou slušní a k něčemu takovému by se nesnížili :-)

Co vy na to?
14.7.2010 17:57:51

Zeus
Že tys zase myl nádobí! :)

Proč ne, možná bych to prodloužil na celý týden a přidal k tomu procentuálně nejlepšího hráče (co se týká vítězství ve hře), předpokládám, že pár "bláznů" by se nás našlo :)))
Taková soutěž ze srandy a pro srandu...teda legraci :) i když se to mnohým nebude líbit... :)

14.7.2010 18:06:02

PJ

Mno...
...většinou Tvé nápady s nadšením podpořím, ale tady nějak nevím; víc se mně líbila myšlenka zaniklých trolích řádů - tohle soutěžení uživatelů mně přišlo smysluplnější... Uniká mně smysl (přece si zahraju podle okolností, jako aktuální složení sbírky, momentální chuť, složení spoluhráčů, délka volného času, apod.) a také s prokazatelností je to takové na štíru.
Na druhou stranu proč ne? :-)

14.7.2010 18:12:30

PJ

Co jinak?
Přidat kolonku v zápisech "vítěz", stačil by checkbox, který by hráč zatrhl, pokud by zaznamenávanou partii vyhrál. Co?

14.7.2010 18:14:27

Vybíráme z Bazaru

HRA O TRŮNY - STRÁŽCI NA ZDI
HRA O TRŮNY - STRÁŽCI NA ZDI
Akt. cena: 240 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas