Nová koncepce bazaru - nesouhlas

Toto téma jsem založil jako protiváhu "palcování nahoru" u hlavního článku o změnách v bazaru, protože tam není možnost vyjádřit jednoduše svůj nesouhlas.

Pokud se vám zaváděné změny nelíbí, napište jako příspěvek do tohoto tématu:

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

Protože by toto téma mělo sloužit pouze pro vizuální porovnání počtu příznivců/odpůrců, NEPIŠTE SEM NIC DALŠÍHO. K vyjádření vašeho postoje (ať už souhlasného či nesouhlasného) už existují jiná místa, případně si můžete vytvořit další.

Za relevantní bych pro transparentnost považoval reakce uživatelů, kteří se zaregistrovali před přidáním tohoto tématu.
30.6.2020 21:59:07

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.
Nikde se moc nevyjadřuji, nějaký ten pátek už tady jsem, ale ten nový bazar... Ten nový bazar s někdo založil jako živnost? :D Takové aukro se tím živí. Provize je tam sice větší, ale vystavení je zdarma = jeden jasný poplatek.
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

19.7.2020 10:08:54

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

20.7.2020 18:46:46

Ne.

Po dlouhé době jsem zase chtěl poslat pár her dál. Jsem tu dlouho, komunita je fajn, nicméně toto mě zaráží. Klidně budu posílat z prodeje pár korun (2%: nesmysl..), když se nahromadí třeba 200Kč na nějaký účet, jako podpora. Ale kupovat možnost inzerce? To nemyslíte vážně. Dnes existuje tolik možností na prodej, že jen díky vlídnost ke komunitě jsem tu hry prodával. Dokud se to nezmění, prodám tu za těch pár "volňásků" a mizím, jak pára nad hrncem.

21.8.2020 14:00:22

Nová koncepce bazaru s emi nelíbí.
Tohle je fakt úlet, za vystavení inzerátu nechce nic ani ebay.

10.9.2020 23:25:42

Nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí

19.9.2020 00:13:24

Nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

20.9.2020 14:07:23

Nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

21.9.2020 16:00:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi silně nelíbí. Prodávám jednou za uherský rok pár her ze sbírky co už nehrajeme, kvůli lepšímu pohodlí jen v rámci předání v Brně. Často je prodám až napočtvrté, napopáté za nižší cenu. A ted by mi takhle měla jedna hra vyžrat roční objem jen proto, že neprodávám jen horké novinky z KS, jak by si zřejmě někteří představovali? A ještě bych měl z toho něco odvádět?

26.9.2020 14:22:35

Nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

26.9.2020 15:09:12

Vybíráme z Bazaru

Duchové ostrova
Duchové ostrova
Akt. cena: 1375 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas