Nová koncepce bazaru - nesouhlas

Toto téma jsem založil jako protiváhu "palcování nahoru" u hlavního článku o změnách v bazaru, protože tam není možnost vyjádřit jednoduše svůj nesouhlas.

Pokud se vám zaváděné změny nelíbí, napište jako příspěvek do tohoto tématu:

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

Protože by toto téma mělo sloužit pouze pro vizuální porovnání počtu příznivců/odpůrců, NEPIŠTE SEM NIC DALŠÍHO. K vyjádření vašeho postoje (ať už souhlasného či nesouhlasného) už existují jiná místa, případně si můžete vytvořit další.

Za relevantní bych pro transparentnost považoval reakce uživatelů, kteří se zaregistrovali před přidáním tohoto tématu.
30.6.2020 21:59:07

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

Za me velke zklamani:-(
Za me to naprosto znicilo myslenku serveru v kategorii "bazar".
Pamatuju si jeste, kdyz se hry drazily na Hofylandu a ja tam delal spravce a pomahal s organizovanim drazeb. Potom vznikl tenhle server, kterej se neskutecne rozjel a je/byl skvelej.
To ze se ma platit za inzerat 5 Kč + provize za hru? Ale no tak..... To je vazne ulet... Ja nijak casto nedrazim, ale zrovna ted sem se rozhod ze prodam par her ( 10 - 15 ) a uz na to mi nestacej volny inzeraty... Ale hlavne, ja nektery hry citim, ze mam docela neobvykle a na ne se hure hleda kupec, ale nechci je prodavat pod cenou ( např. Memoir 44 - kniha scénářů 1 ) a tak ty inzeraty chci proste tocit. Mne nevadi, ze kupec nenajde hned, ale odmitm vystavovat hru pod cenou, jen aby se to aspon nejak prodalo..... ale pak to proste pro me trochu ztraci smysl, to mám pri kazdem dalsim inzeratu navysit cenu o 5 korun + 2% provize, protoze si hru proste na nejakou cenu cenim? Uz jen kombinace tehle dvou poplatku je za me ulet....

Nicmene, jsem zcela pro, ze by nejaka podpora serveru mela byt. Ale jak k tomu prijdou uzivatele bazaru oproti uzivatelum, kteri si jdou proste jen zjistit informace o nejaky hre a postahovat par veci v danych kategoriich, coz je zadarmo? To proste za me nedava smysl.... Bazar je proste neumerne pro uzivatele drahej....

Osobne rad server podporim, ale ne touhle formou, fakt mi je z toho hodne smutno, protoze se z toho stava komercni s*****....Osobne jsem presvedcenej, ze bazar pujde razantne dolu... Jedna kategorii lidi proste nebude chtit davat prachy za vystaveni inzeratu, druha kategorie ( ja ), to proste bere jako vopruz a naruseni principu serveru v mych ocich...

Jak mne osobne by bylo prijemne server podporit? Mne osobne by nevadilo platit pausalni poplatek a mit dal vsechno v cene ( klasicky premiovy clenstvi ). Naprosto chapu, ze server bere mnoha lidem energii jak na vylepsovani, tak na sprabu. A davam jim uprimnej respekt a klobou dolu s hlubokou uklonou - vazne skvela prace. Mam tyhle stranky moc rad a princip bazaru mi prisel naprosto skvelej. Rad sem chodim. je to pro me takova ceska verze BGG, a napr diskuse tady ve hrach mi prijdou fakt fajn. Server vnimam jako vazne skevlej a za tu radu let, co existuje ( a ja mam moznost ho sledovat od zacatku veku ) se z nej stal vazne kolos ve svym oboru ( a ucelu ).

Osobne jako hranici vnimam 1.000Kč / rok platba za premiovy clenstvi "all in" . Ano, jasne, kdybych platil poplatky bazaru, vyjde me to jiste levneji, ale takhle to vnimam jako opodstatnely prispevek na chod serveru a jako zaslouženou odmenu a ne jen jako "aukro poplatky".

Pokud se jedna o testovaci verzi tak fajn, ale za me, pokud by to melo byt vedeno touhle formou, je to opravdu obri krok dozadu.... Je to krok jeste za startovni caru....

Rad prispeju, ale ne takhle, tohle je fakt ulet....

Drzim palce na spravny rozhodovani jak dal.....

7.7.2020 23:28:26

Nesouhlas

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

8.7.2020 01:49:32

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.
Neřeší to vůbec nic akorát to bazar komplikuje.

8.7.2020 08:27:55

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí..
je to hodně mimo..

8.7.2020 22:01:57

Nesouhlas

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.Hlavně mě nikdo ani neinfomoval, že se zavedl nějaký poplatek.To znamená, že žádný poplatek platit nebudu.

10.7.2020 07:48:16

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

10.7.2020 12:34:21

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

10.7.2020 14:40:37

Nesouhlas
Nová koncepce vymáhání peněz DVĚMA způsoby se mi opravdu nelíbí!
Příspěvky na server by měly být dobrovolné a nebo jen těch 20 inzerátů/rok za 50kč... žádný poplatek dalších 2% z prodeje...
To budou pak všichni prodávat jinde (FB marketplace, atd.) kde nic takovýho není

10.7.2020 18:15:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Nesouhlas
Taktéž bych se připojil se svým nesouhlasem. Jsem spíše pro nějaký způsob prémiového členství.

10.7.2020 21:09:52

Nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

11.7.2020 16:52:08

Nesouhlas
Nová verze bazaru se mi také vůbec nelíbí. Vnímám to jako krok úplně mimo mísu.

11.7.2020 21:23:44

Nesouhlas

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

12.7.2020 13:26:08

Nesouhlas
Ale jak už řekl Morlor: „Ne že by na tom záleželo, ale ano.”

Přestože toto vlákno nic nezmění, jsem za něj rád...

deTskobaron

12.7.2020 13:50:04

Nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

12.7.2020 19:28:59

Nesouhlas
Asi jsem změnil názor, nemám s ním už asi takový problém jak na začátku.

12.7.2020 23:09:40 | Upraveno autorem (porovnej)

ne

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

14.7.2020 12:01:46

Nesouhlas
Nova koncepce bazaru se mi nelibi.
Prodaval jsem spoustu promo karet, karticek apod. za par korun. Nove se mi prodavat drobne polozky nevyplati. Navic jsem je casto prodaval opakovane - bud protoze mam tech karticek vic a nebo je nekdo koupi jen vyjimecne.
Takze misto abych nekomu za par korun udelal radost tak ty promo karty proste vyhodim do trideneho odpadu...

14.7.2020 12:51:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

14.7.2020 16:19:44

nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

Jak tu zaznělo, spousta z nás tady doplňovala obsah ZH a pomáhá spoluvytvářet obsah.. takže za mě se nehodí aspoň těmto lidem ještě zpoplatňovat těch pár inzerátů co za rok mají.. Spíše bych se snažil najít způsob jak se zbavit lidí co si z toho udělali e-shop.. nebo minimálně by museli své zboží nějak označit, na základě čehož by se dali odfiltrovat (jinak by jim hrozil ban).

14.7.2020 19:50:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Nelíbí
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí

14.7.2020 20:08:10

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

15.7.2020 17:05:12

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

15.7.2020 21:22:10

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

17.7.2020 15:03:26

Nesouhlas
Nová koncepce bazaru se mi nelíbí.

18.7.2020 11:58:27

Nesouhlas

Nová koncepce se mi nelíbí... Zejména omezení počtu inzerátů... Povede ke snížení nabídky...

18.7.2020 21:05:36

Vybíráme z Bazaru

Prodám Vzhůru do podzemí, Vzhůru zpátky do podzemí
Prodám Vzhůru do podzemí, Vzhůru zpátky do podzemí
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas