Mesec a vse kolem

Kdyz uz tady mame tento novy nastroj, tak si myslim, ze by si zaslouzil samostatne vlakno, jelikoz v diskuzich kolem bazaru je znacne neprehledno a dobre napady lehce zapadnou:)

Takze pokud vas neco na toto tema napada, sem s tim...
2.7.2020 09:47:40

Oprava č -> c (Bastacka)
Ahoj, opraveno. Trvalo, bo jsem nebyl u počítače.

2.7.2020 20:37:38

Pozdní návrh

Též mi přijde divné jít do mínusu.. mít na začátku v měšci "50 Kč", a když dojde, tak by bylo nutné zaplatit by mi přišlo lepší. (pro vás stejné, psychologicky alespoň za mě to působí lépe :) )

2.7.2020 21:05:54

@houp
My jsme zase přemýšleli tak, že nechceme od uživatelů peníze dopředu, ale že mohou zaplatit až poté co reálně využijí naše služby. S tím, že ti co preferují platit dopředu, mohou.

2.7.2020 21:12:56

Miner

Tak jsem to nemyslel. Já to myslel tak, že každý by měl od začátku 50 "Kč" ve svém měšci. Když by se dostal pod nulu, tak by platil.

Ve výsledku "totéž" jako začínat s nulou, ale potřebou platit, když jsi -50 "Kč".

2.7.2020 21:14:22

Houp

A ako by sa tam tie peniaze dostali? A keby niekto minul len 49 a potom už služby nevyužíval?

2.7.2020 21:45:57

JAHMANsvk
Se založením účtu/zpětně již existujícím uživatelům. Ale souhlasím, že takto by to mohlo být, když by nešlo o koruny, ale o Trolary.

Já asi vlastně nechápu co znamená, že je člověk v mínusu. Když bych např. zde prodal první hru za 1000 Kč, strhlo se mi z měšce do záparu 20 Kč a já bych to neřešil.. tak můžete pak tento dluh prodat vymahačské společnosti?

Nevím, je to jen osobní názor, ale pokud opravdu nechcete žádné peníze dopředu a v podstatě chcete peníze až v momentě, když někdo bazar využívá víc (prodá hry v hodnotě 2500 Kč a víc), tak za mě je lepší cesta dát lidem dopředu tu virtuální měnu a chtít po něm peníze až v momentě, kdy ji vyčerpá.

2.7.2020 21:54:48

Houp
JAHMANsvk mě předběhl , Zatrolenky by z toho nic neměly dokud bys těch 50,- nevypotřeboval. Ale když, začínáš na nule, tak při prvním využití hned platíš / dlužíš

2.7.2020 22:00:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Houp
Myslím, že je to dobrá myšlienka začať s +50 niečoho , len mešec by sa nesmel používať na iné veci.
Predstav si,že si vieš pomocou mešca platiť aj iné služby na stránke, posielať peniaze iným užívateľom, alebo si aj niečo odtiaľ vybrať. To by mohlo spôsobiť problémy. (Je tu vraj 30 000 účtov a každý by zadotovali +50)
V tom prípade je vhodné, aby si začal s nulou. Môžeš si mešec sám naplniť a keď nie tak ťa Zatrolenky pustia do max -50

2.7.2020 22:20:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Papírové doupě
Papírové doupě
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas