jak jsem se stal dlužníkem zatrolených her

v minulém týdnu jsem prodal komplet scythe za 6500kč zde na zatrolených hrách, k úhradě od zatrolených her mi přišlo cca 130kč. Do dnešního dne mi ještě nedorazili peníze od prodejce (prostě to trvá), ale mezítím už mi chodí, že mi od 16.1. zablokují účet, pokud do tohoto času nebudou připsány peníze na účet...To je systém toto...

já vím, mám vložit dopředu do měšce...

spíš si říkám, jestli by nestálo za to mít tam trochu rozestup, než mi ZH začnou posílat zprávy o blokování účtu....
13.1.2021 09:46:41

ludomyl
A jak se mám registrovat, pokud nejsem eshop? ;-)

22.3.2021 11:12:47

zruda
Já mám registraci a taky nejsem e-shop. Myslím, že je potřeba umět číst a psát, jinak nic zásadního. Možná došlo k nějaké změně a nověji to třeba není tak jednoduché, jako dříve.
Vím že od nějaké doby mi neposílají faktury, ale mohu posílat pouze dobírkou v minimální výši 75,- Kč. Je to opruz oproti appce v telefonu, ale je možné poslat težší a větší balíky.
Tu registraci mám již několik let a posílám sotva pár balíků do roka.

22.3.2021 15:04:16

Peca
Ano, o tom to je, pravidla se změnila. Teď se mohou registrovat jen eshopy. Já sice mám taky nějakou starou registraci, kde jsem po nějaké době taky musel dávat minimální dobírku 75 Kč, ale asi před dvěma lety došlo ke změně a registrovat se mohou už jen ty eshopy.

22.3.2021 21:12:28

Vybíráme z Bazaru

Scythe: Titáni nebes
Scythe: Titáni nebes
Akt. cena: 1125 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas