Distribuce mecenášských Trolíků

Popíšu situaci bez jakýchkoliv emocí ať si obrázek udělá každý sám:

  • 3.5.2023 Po loňském vánočním avízu vyhlášení, že Trolíci jsou vyrobeni a pokyny k registraci a oznámení, že registrovaní budou osloveni, kdy si mohou na registrovaném místě Trolíka vyzvednout
  • 31.5.2023 Můj dotaz pod článkem, jak to vypadá s distribucí do Ostravy - BEZ ODPOVĚDI
  • 15.6.2023 Dotaz na admina z Ostravy Tharra jak to tedy bude s výdejem v Ostravě - BEZ ODPOVĚDI
  • 24.6.2023 Urgence dotazu na admina z Ostravy Tharra - ODPOVĚĎ: STÁLE SE TO ŘEŠÍ
  • 26.6.2023 Aktualizace článku ohledně distribuce v Praze (o distribuci jinde ani slovo)
  • 26.6.2023 V souvislosti s článkem dotaz přímo na Dia jak to bude s Ostravou - BEZ ODPOVĚDI
  • 29.6.2023 Dotaz na autora články admina Wolfsena, jak to bude s Ostravou - ODPOVĚĎ JEDNOSLOVNÁ: ONDRO? (Taková odpověď od autora článku - admina je mi k čemu?)
  • 21.7.2023 ... tedy dnes o vyzvednutí Trolíka v Ostravě, téměř čtvrt roku od oznámení registrace, stále nic nevím a na mé dotazy mi není odpovídáno.    
  1. O toho Trolíka mi vůbec nejde, toho bych oželel a rád budu stále mecenášem, ale jde mi o princip komunikace a o to, když se něco vyhlásí s pokyny, tak je slušné průběžně informovat, co se děje. S vyhlašováním bych tedy příště počkal dokud nebude síť distribuce alespoň v krajských městech a místech bydliště adminů řádně připravena.
  2. To je opravdu takový problém najít si za čtvrt roku čas na to poslat po někom nebo poštou balíček adminovi do krajského města?
21.7.2023 10:23:41

Podobná situace je i s Plzní.

24.7.2023 21:01:14

Chci zde přidat alespoň krátkou reakci, aby ze strany adminů ZH nebylo “digitální ticho”. 

Pánové, máte pravdu a je mi upřímně líto, že distribuce neprobíhá jak bychom si všichni přáli. Prosím ještě o dávku shovívavosti, Zeus na tom stále pracuje a všichni si přejeme, aby bylo putování Trolíků zdárně ukončeno v domácnostech mecenášů. 

Přijměte prosím omluvu za veškeré komplikace, snad se to co nejdříve dořeší.

25.7.2023 11:05:00

No komplikace s tím žádné nemáme a ani to vlastně není důležité, protože Trolík bude stejně stát někde na poličce a bude se na něj prášit. Tady jde opravdu jen o princip, že je něco vyhlášeno, spuštěna registrace a pak se čtvrt roku nejen že nic neděje, ale není o tom ani zmínka a na dotazy na konkrétní adminy a Zeuse se vrací jen bobřík mlčení. Popravdě opravdu nechápu, když před čtvrt rokem bylo ohlášeno, že Trolíci jsou vyrobeni, tak na čem že to ty tři měsíce Ondra pracuje. 

Synátor pracuje v Praze, a dcera v Praze studuje. Za ty tři měsíce cestovali z Prahy do Ostravy už mockrát a jiní lidé to aminům do Ostravy už taky mohli dovézt. A to nemluvím o tom, že když se to dá do krabice, tak si pro to zásilková služba přijede a zaplatí se mobilem ani ne 100,- kč, je to bez starosti a na druhý den je to v cíli bez námahy někam chodit a něco vyřizovat.

Chápu, že když je ohlášena nějaká úprava webu, tak že se na tom proti plánu třeba pracuje dýl, vznikají problémy, testování na více platformách, nedostatek času atd., takže to bych samozřejmě uznal a byl trpělivý, ale tohle s těma Trolíkama už cítím ne je odměnu sponzorům ale spíš už to má takovou pachuť neúcty. O co vstřícnější by bylo, kdyby to bylo vyhlášeno třeba až dnes nebo po prázdninách, ale vše by bylo předem připraveno a pak teprve vyhlášeno. Pak by z toho měl člověk radost, potěšilo by ho to i když je to jen taková drobnost a splnilo by to původní účel. Takhle to má, jak už jsem psal, takovou divnou pachuť a už z toho není taková radost.

Samozřejmě je to drobnost a snad poučení pro příště. Rozhodně to není něco co by mne odradilo od “mecenášství”, protože za poslední roky toho Ondra a admini udělali pro Zatrolenky opravdu strašně moc a patří jim za to dík, tak je jen škoda takových opravdu zbytečných šrámů na kráse, kterým se dá snadno předejít, když už nic, tak alespoň komunikací. 

 

25.7.2023 12:25:09

Já s Tebou, Křene souhlasím. Vezmeme si z téhle zkušenosti ponaučení a příště to už určitě zvládneme lépe. Děkuji za přízeň i podněty ;-)

25.7.2023 14:01:40

Sakra, to už je tak dávno, že nevím o co se jedná :-D

25.7.2023 22:22:32

Olomouc - osobní předání, dealer Kew. 

Bezproblémový obchod. Děkuji a dealera doporučuji. 💪😅

16.8.2023 20:28:43

Nějaký update pro Plzeň?

20.9.2023 14:19:19

Když se dalo změnit místo, tak jsem také zadal místo Brno - Bystrc a Planetu. Od té doby zatím bez reakce. A dostat Trolíky na Planetu taky nebude úplně nereálný…ale jak se říká: “Kdo si počká, ten se dočká.”

24.9.2023 16:46:56

Někde jsem zaslechl, že jde trolíka zaslat přes Tlama games. Nemůžu to nikde dohledat.

17.10.2023 11:48:08

@Rpecko  Bohužel tu neexistuje vyhledávání ve starých novinkách, takže musíš scrolovat v novinkách a hledat :-P

Proběhla výzva pro mecenáše, aby si každý vybral kde si chce Trolíka vyzvednout.

V nabídce byla Tlama s variantou přibalení Trolíka k objednávce.

Edit: tak jsem to našel

https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/zatroleni-trolici-dalsi-kolo-distribuce-mecenasskych-troliku-zaslani-domu-12884/

 

17.10.2023 12:17:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Moc ti děkuji :-)

17.10.2023 12:24:08

Vybíráme z Bazaru

Detektiv: Po stopách zločinu - VI. případ Předměst
Detektiv: Po stopách zločinu - VI. případ Předměst
Akt. cena: 55 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas