Uživatelské zapínání ořezových značek v PDF

Nenašel by se nějaký odborník, přes formát PDF, který by mi byl schopen říct, jestli by PDF umožňovalo nějakým způsobem (nějakým skriptem nebo jestli to PDF podporuje) uživatelsky zapnout nebo vypnout (zviditelnit nebo zneviditelnit) nějakou tiskovou vrstvu - ořezové značky. Nemyslím teď v profesionálním programu Adobe Acrobat, myslím nějakým způsobem v normálním volně šiřitelném Adobe readeru. Jestli něco takového formát PDF podporuje.

Viz požadavky v téhle diskuzi:
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/battlestar-galactica-the-board-game-334/diskuse/nova-lokalizace-vsech-karet-zakladu-a-obou-rozsireni-5279/

Někdo chce ořezové křížky na líci a někdo ne. Pokud to jde, tak jsem ochotný to vyexportovat do takového formátu.
29.2.2012 09:41:21

To: Morthe
Bridge je především správce, ale obsahuje i určitou podporu pro export a automatickou sazbu (fotek apod.), která byla dřív v pluginu photoshopu a teď tam již není. Ilustrator bohužel nemám a tohle mi zatím poměrně stačí na opravdu přesné nastavení velikosti atd. Jen ty značky bych tam potřeboval dát. Sice se dá řezat i od oka, resp trochu kartu přitlačím na hranu řezačky a když to sedí, šmikám, ale není to úplně ono:D V grafických programech nejsem žádný nováček, ale spíš v rámci 3d nebo rastrové grafiky. S PDF moc zkušeností nemám, vyjma toho automatického naskládání obrázků.

3.5.2012 11:32:46

Ořezové značky v PDF
Ahoj , mám stejný problém jako Frog, mám PDF s lícem karet a potřeboval bych jej vytisknout s ořezovými značkami jedna se o karty Mystery of the Abbey: h**p://ulozto.cz/xMUPtiX2/mystery-of-abbey-karty-cz-lic-pdf a potřeboval bych je upravit stejně s ořezovými značkami jako jsou karty s rubem: h**p://ulozto.cz/xBufCDxC/mystery-of-abbey-karty-cz-rub-pdf
Poradíte mi jak na to ? Díky

EDIT: Vyřešeno, pomohl kolega grafik.

7.9.2015 19:27:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Spirit Island + Spirit Island Nature Incarnate KS
Spirit Island + Spirit Island Nature Incarnate KS
Akt. cena: 6000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas