Společný tisk - karty ke hrám v CZ

Diskuze, ve které bychom se mohli informovat či domlouvat na společném tisku karet, protože čím víc lidí, tím levnější tisk :).
12.5.2012 13:00:13

tisk
Tak všechna data jsou konečně u tiskaře - po několika neplánovaných zdrženích. Každému teď pošlu e-mail s potvrzením ceny a poprosím o platbu a dodací adresu případně data pro uloženku. Tisk koncem tohoto týdne nebo příští. Karty by měly být u vás snad do konce května.

13.5.2019 09:32:50

Poděkování...

Takže opětovně děkuji Tangramovi za počeštěný materiál.. Naprostá spokojenost. Díky...

4.6.2019 12:55:40

dotisk karet
Tak včera jsem odeslal zbytek balíků poštou, dnes posílám zbytek uloženkou, hlavně všechny Arabské noci, které se zdržely ve výrobě.

Budu dělat dotisk:
Forbidden Stars (karty a tabulky CZ)
War of the Ring 2. edice + rozšíření CZ

Pokud by měl někdo zájem o jednu z těch dvou věcí, dejte vědět.

6.6.2019 07:56:18

Poděkování
Je to naprostá paráda! Hlavně ty lesklé karty do BSG. Díky moc.

6.6.2019 08:20:02

dotisk
Ten War of the Ring 2. edice bude tedy včetně obou rozšíření ? (Warriors of Middleearth, Lords of Middleearth) Pokud ano, tak bych měl zájem. Šlo by tam vytisknout i promo kartu ? (na zatrolenkách je ke stažení promo Stromovous, to druhé promo zde asi není...)

6.6.2019 08:28:23

wotr 2
Tisk zahrnuje to, co je k dispozici tady na Zatrolkách.
Tzn. základ + Lords of Middleearth + Stromovous.

(Uvažoval jsem i o Warriorech, ale zatím je to jen v plánu. Nejsou scany a není překladatel. Musel by se toho chopit asi někdo, kdo dělal předchozí překlad, aby to mělo konzistenci.)

6.6.2019 09:34:46

MikeDundee
Druhý promo set Tidings Not Burdens je jen taková srandička, pro seriozní hraní nepoužitelná.

6.6.2019 09:47:50

wotr 2 - doplnění
Takže oprava - Warrioři tady samozřejmě jsou díky Froggerymu. Tzn. že pokud budu mít scany rubů, můžu udělat sazbu pro tisk a přidat to do tisku.

6.6.2019 10:28:45

Tangram
Já bych to asi zítra naskenovat mohl, ale nemám teď čas to nějak dál zpracovat (srovnání, ořez, kontrast).

6.6.2019 10:59:23

Froggery
Se zpracováním bych si možná poradil. Zkus to když tak poslat.

6.6.2019 12:24:51

panika a vysvětlení
Takže přátelé, začaly mi hromadně chodit dotazy, proč někdo má lesklou laminaci a někdo obyčejný papír.

Vysvětlení:
Všechny karty jsou laminované. Z určitých důvodů byla část karet potažená lesklým laminem, a část karet byla potažena laminem matným.

Matné lamino je něco jako "luxusní" provedení. Bohužel to vypadá, že se to nikomu nelíbí, přestože v minulosti sem mnohokrát matné lamino použil a všichni byli vždy spokojeni.
Matné lamino má svoje výhody, lesk taky. Obojí má i své nevýhody.

V téhle chvíli mě napadá jediné řešení problému, velmi rychlé a jednoduché. Napíšu ho sem, jenom jednou a nebudu ho opakovat.

Každý, komu se nelíbí matné zpracování karet (matné lamino) - poznáte ho po hmatu - je takové hebké, příjemné na dotek a neleskne se na světle - mi může karty poslat zpět.

Napište mi zprávu s číslem účtu, obratem po obdržení karet pošlu zpět peníze a taky vám SDĚLÍM ZPÁTEČNÍ ADRESU.

Vyplyne z toho jedna zásadní věc - dotisk nebude, náhradní karty taky ne.

6.6.2019 12:32:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Za mě spokojenost
Lidi a zvlášť tady jsou hrozně zhejckany. Kdyby se tiskla Válka o prsten tak se mnou rozhodně počítej. A kdyby náhodou Here I Stand :o) tak taky...

..Deskovky Teplice..

6.6.2019 12:41:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Matné lamino
Dnes jsem rozbalil zásilku, mně se matné karty líbí, naopak mi vadí, když se karty lesknou... A rozhodně jsem moc rád a děkuji tímto veřejně Tangramovi za zorganizování tisku.

6.6.2019 17:31:00

Pochvala a poděkování

Za sebe mohu vyjádřit jen spokojenost, karty vypadají moc pěkně a použitelně. Už se těším na hru.

Podomácku bych se téhle kvalitě nedokázal ani přiblížit a "problémy" typu lesklost / nelesklost mne tak opravdu netrápí.

7.6.2019 12:56:24

Ďakujem
u mňa spokojnosť. veľká vďaka. Karty som si prevzal až dnes... A to som asi dva dni rozmýšlal, čo mi to vlastne prišlo na poštu :)
ďakujem ešte raz

7.6.2019 18:29:13

Poděkování
Skvělá práce, moc děkuji.

7.6.2019 18:30:28

Dobrá práce

Taky děkuji. Jsem s kvalitou víc než spokojenej. Podomácku bych se k tomu ani nepřiblížil.

7.6.2019 20:05:47

Pecka od Tangrama
Tohle prostě předčilo očekávání!
Profesionální provedení.
Díky.

7.6.2019 22:01:51

WOTR - společný tisk
Především díky všem za ohlasy.

Pokud má někdo zájem o tisk karet k War of the Ring 2. edice, tak mi pište soukromou zprávu (i když to vychytám i tady).

Co se tiskne:
WOTR 2 - základ
WOTR 2 - lordi
WOTR 2 - warrioři
WOTR 2 - promo karty

P.S.
Pokud má někdo zájem, k dispozici mám ještě karty k Forbidden Stars.

23.6.2019 15:01:12

WOTR - společný tisk - poslední výzva
Poslední šance - dnes v 9:00 to uzavírám.

Co se tiskne:
WOTR 2 - základ
WOTR 2 - lordi
WOTR 2 - warrioři
WOTR 2 - promo karty

Navíc: TIME stories CZ karty zde ze Zatrolenek. Celkem 185 karet.

P.S.
Pokud má někdo zájem, k dispozici mám ještě karty k Forbidden Stars.

26.6.2019 08:07:28

T.I.M.E
Ahoj! T.I.M.E beru, poslal jsem i SZ

26.6.2019 08:31:47

T.I.M.E. Stories
Jestli se jedná o Switching Gears CZ, tak bych se připojil.
Vím, že je už po termínu...
--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

26.6.2019 09:41:17

T.I.M.E Stories
Sakra, přestal jsem to tu sledovat, ale překlad T.I.M.E Stories mě hodně zaujal.
O který scénář se jedná?

Mám zájem určitě, v nejhorším holt někdy příště :)

PS: Nejsou ty karty z TIME o dost větší, než klasika? Rozměr by byl tedy větší, jako origoš, nebo by byly výsledné karty menší velikosti?

26.6.2019 10:58:45 | Upraveno autorem (porovnej)

TIMES
No tentokrát už bohužel je po akci. Omlouvám se, že jsem to dal vědět tak pozdě, ale bylo to vše na poslední chvíli. Příště bude víc času se připravit.

Karty - tarot velikost 70x120 mm takže asi jako originál. Co jsem nezmínil, ale u karet ode mě je tak nějak automatické a už na to zapomínám - bílé okraje. To by mohlo někomu vadit.

Jedná se o Switching Gears a ještě nějaký fan kratší scénař - Santo Tomas de Aquino.

Tak někdy příště.

26.6.2019 12:36:56

bílé okraje
A jó vlastně, vím to a asi by mi to vadilo...
Děkuji za vyjasnění.

26.6.2019 14:01:33

Vybíráme z Bazaru

Sada pěti únikovek - Únikovka, Exit, Odemkni, Osud
Sada pěti únikovek - Únikovka, Exit, Odemkni, Osud
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas