Společná objednávka game matu

Zdravím,

už nějakou dobu brouzdám netem a hledám nějakou dobrou herní podložku, mám už dokonce jednu z gamemat.eu, a není špatná, jenomže je dost členitá, takže se na tom u některých her budou dost ztrácet nějaké menší součástky. Bohužel tam všechny vzory jsou dost podobně členité. Tak jsem ještě procházela BGG, kde byly dobré ohlasy na podložky od Deep Cut Studio. Koukla jsem na to, mají o něco větší výběr (s možností vyrobit si custom gamemat, i třeba oboustranný), a ceny jsou o něco levnější, když nepočítám poštovné (6x3 podložka je za cca 1400Kč). Jsou v rámci Evropy a poštovné je fixně 15 éček, s tím, že od asi 200 éček je zdarma (nenašla jsem explicitní tabulku, ale po naházení přes 200E do košíku se zobrazilo free shipping).

Ptám se tedy, zda by měl někdo zájem se přidat k objednávce pro ušetření na poštovném.
Web zde: www.deepcutstudio.com/
29.1.2020 17:27:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Spolecny ucet
Pravda, to by bylo asi nejjednodussi, pokud to vse zustane v kosiku i po odhlaseni. Tak vyzkousime nejprve toto.

8.2.2020 16:03:11

Gamemate

Kolik nás teda je ? Já mám určitě zájem, ale jsem z Ostravy...

12.2.2020 22:09:38

Pocet
Jsme 3 a zitra mozna jeste 1. Pokud by ses chtel pridat, tak si prosim zjisti, jak bys to chtel dopravit z Prahy, protoze Zasilkovna nepujde, jak jsem psala, a dalsi ekonomicky vyhodny zpusob neznam.

12.2.2020 23:36:54

Dnes
Ahoj, bude se tedy objednávat dnes? :)

14.2.2020 09:07:03

Vybíráme z Bazaru

Euthia Legendary Tier II CZ + Fierce Powers
Euthia Legendary Tier II CZ + Fierce Powers
Akt. cena: 15000 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas