Společná objednávka game matu

Zdravím,

už nějakou dobu brouzdám netem a hledám nějakou dobrou herní podložku, mám už dokonce jednu z gamemat.eu, a není špatná, jenomže je dost členitá, takže se na tom u některých her budou dost ztrácet nějaké menší součástky. Bohužel tam všechny vzory jsou dost podobně členité. Tak jsem ještě procházela BGG, kde byly dobré ohlasy na podložky od Deep Cut Studio. Koukla jsem na to, mají o něco větší výběr (s možností vyrobit si custom gamemat, i třeba oboustranný), a ceny jsou o něco levnější, když nepočítám poštovné (6x3 podložka je za cca 1400Kč). Jsou v rámci Evropy a poštovné je fixně 15 éček, s tím, že od asi 200 éček je zdarma (nenašla jsem explicitní tabulku, ale po naházení přes 200E do košíku se zobrazilo free shipping).

Ptám se tedy, zda by měl někdo zájem se přidat k objednávce pro ušetření na poštovném.
Web zde: www.deepcutstudio.com/
29.1.2020 17:27:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Já :)
Já bych se klidně přidal :)

29.1.2020 21:11:57

Mikees
Super, tak pak dej vedet, co si tam vyberes, ja jeste taky zvazuju, a treba se zatim ozve nekdo dalsi.

30.1.2020 12:03:31

Gamemat
Zrovna včera jsem nějakou hledal, docela dobře vypadá playmats.eu, dělají i na míru (protože potřebuju 90 cm a ne 3'). Ale kouknu a možná se přidám...
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

30.1.2020 13:09:45

Morthe
Co jsem zběžně koukal, tak tady by měli taky dělat i na míru, a to jak ty jejich vzory, tak vlastní (v záložce print-o-mat).

30.1.2020 13:41:29

Na míru
Jak píše Mikees2, dělají na míru, akorát samozřejmě to je dražší o dost. Zrovna uvažuju, jestli vzít standardní 6x3, kde mi bude chybět cca 3 cm, nebo si za ty 3 cm připlatit.
Na playmats.eu jsem koukala taky, a nějak jsem tam nenašla ten "mouspad" materiál, který dělají gamemat.eu a deep cut studio. Viděla jsem tam nějaký PVC a látku, což dělají i na obou předchozích. Možná rubber by tomu odpovídal, ale těžko říct.

30.1.2020 14:05:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Gamemat
Také se přidám :)

30.1.2020 14:12:23 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Akorát ještě dodám, že jsem z Prahy, páč mě teď napadlo, že byste ušetřili výrazně méně, pokud bych to vám pak přeposílala - respektive Zásilkovna nad 70cm nebere a pošta asi bude dražší...

30.1.2020 14:36:31

Praha
Za mě ideální :)

30.1.2020 14:56:26

Zásilkovna
Já jsem kupoval na Tlama Games Playmat 90x90 cm a poslali mi to zásilkovnou. Přišlo to normálně natočené na papírové rouře v pouzdře na přenos (nebylo to tudíž nijak ohnuté) + bublinková fólie a karton cca 94 cm celková velikost. Pošta si za balík velikosti L (max 1m) naúčtuje přes 200Kč a XL (max 240 cm) od 360Kč.

EDIT:
Tak zásilku větší než 70cm lze podat na depu zásilkovny (Praha, Brno, Ostrava) do 120 cm - 110Kč, nad 120 cm - 303Kč. Na pobočkách je to dražší.

https://www.zasilkovna.cz/eshopy/doruceni-v-ramci-cr-stare
Nadměrné zásilky

Ale nevím jestli ti to na tom depu vezmou i jako soukromé osobě - tohle je ceník pro e-shopy.

30.1.2020 15:00:09 | Upraveno autorem (porovnej)

CyberAlex
No pokud to jde, je to super, ale v ceniku tam vidim max 70, a kdyz jsem dvakrat ovjednavala kappa desku 70cm,ktera byla v krabici o chlup vetsi, tak mi rekli, ze si musim zaplatit postu, ze to Zasilkovna nevzala. Tak nevim, jestli si s jednotlivymi eshopy nenastavuji individualni podminky. V aplikaci Zasilkovna uz vubec mam moznost volby jen max. 50x40x30.

30.1.2020 15:55:09

Brno
Taky si s tou myslenkou uz nejakou dobu pohravam, takze bych se mozna pridal. Je dan nejaky termin, do kdy je potreba se rozhodnout? Pookud bych se rozkyval, ze jo, tak nemam problem zaridit prevoz Praha-Brno a pripadne nejakou dalsi distribuci, aby nebylo treba resit zasilkovnu/CP.

31.1.2020 08:04:48

Deep Cut Studio
Já si tam podložku kupoval a můžu doporučit. Ti Litevci jsou super a dělají to na míru což konkurence ne. S kvalitou jsem velmi spokojen. Jen rada u těch oboustranných.. jednostranná ke stolu přilne lépe takže drží líp..

31.1.2020 08:27:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Termin
Zatim zadny, zalezi asi jak se nas najde dost a vsichni si vyberou. Idealne bych poprosila o zaslani PM od tech, co budou mit konkretni predstavu o tom, jaky vyrobek si chteji objednat. Az nas bude dost na 200E, tak vyhlasim deadline.

Jinak pokud by nekdo nemohl vyzvednout playmat osobne, a vedel by o nejakem cenove vyhodnejsim zpusobu zaslani nadrozmernych zasilek, klidne se ozvete, muzem to spolu nejak poresit.

31.1.2020 08:30:16

GeneralX
Jo jo, cetla jsem jen samou chvalu. A ohledne oboustrannych, predpokladam, ze jsou obe strany ze stejneho potisknuteho materialu = docela hladkeho umeleho platna, ze? My jsme prave vcera zkusili otocit playmat z gamemat.eu na potisknutou stranu a klouzalo to jak cert, takze jsme oboustrannou variantu nakonec zamitli.

31.1.2020 08:32:42

Anyaka

Jj klouzalo by to asi..

31.1.2020 09:12:03

Gamemat
Čtu tady, že už máte podložku z GameMate.eu, co tě vede koupit novou ? A když se dívám tak materiál je nějaká pěna nebo PVC. Co je tedy podobné jako neopren ?

31.1.2020 17:30:16

Gamemat
No jak jsem psala, ta od gamematu je jednak moc clenita, takze nektere typy zetonku a figurek s ni splyvaji, a nejspis na tom zahrajeme jen nektere hry. Ale je pekna a funkcne super, takze mi nevadi ji mit take na zmenu. Ale chce jeste nejakou mene clenitou (vaham mezi uplne cernou nebo tou sneznou, ktera nevypada, ze by byla clenita), a navic si mozna necham udelat na miru, aby mi ke kraji stolu sedela presne, pac 6x3 standard nedostacuje asi 3cm.
Myslis material te z gamematu? Ja mam ten neopren, neboli mousepad, jako podlozna na mys, zespod je takova protiskluzova guma.

31.1.2020 18:27:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Gamemat

A těch pár cm je velký problém ? Když je podložka vetší tak asi jo. Předpokládám, že nebude zahnutý přes hranu jako ubrus...? A když je menší tak se možná shrnuje předloktím, když natahuji ruku ? Také právě zvažuji, jestli vzít vetší a říznout to, nebo na míru... ?

31.1.2020 19:41:02

Custom

No já si právě kvůli tomu abych to měl přesně na rozměr stolu a nemusel nic stříhat objednal podložku od těch Litevců a super. Kdyby byla větší tak se to přes okraj nehne jak ubrus je to přece jen guma. Vzorů tam mají teda fest. Vzal jsem vzor Plains který je super hodí se v podstatě ke všemu a není nějak výrazný že by na něm komponenty zanikali. Černá by byla zas asi nuda a škoda ne? :)

31.1.2020 19:50:08

Velikost
Tak ono rozhodne o fous mensi nez stul je lepsi nez o fous vetsi nez stul, pac se to neohne, a pak do toho muzes drkat rukou. Mensi nevadi, jen na ten pohled holt to neni vonco:

https://photos.app.goo.gl/57sru6Wpz5JuQBhA6

31.1.2020 22:49:49

vzory na míru
Ještě takový tip, pokud si budete vybírat playmat na míru, tak v tom jejich print-o-matu je mnohem větší výběr vzorů, než u jednotlivých velikostí - respektive já jsem to předtím hledala podle velikosti 6x3, a unikl mi třeba takový skvost jako betonový vzor :)) Ten mě nakonec přesvědčil o tom jít do toho playmatu na míru i přes 54E vs 70E.

1.2.2020 22:45:30

Deadline 14.2.
Tak budu objednavat playmaty 14.2., takze kdo ma zajem se k objednavce pridat, napiste mi do te doby, co budete chtit objednat.

5.2.2020 15:47:06

Objednavka
A jak to bude technicky probihat? Rad bych podlozku na miru, tj. skrze ten jejich Print-O-Mat. Umim si predstavit, ze ktery obrazek a rozmery podlozky Ti muzu zaslat, ale jak pak s vyberem vysece, kterou cast obrazku pouzit?

7.2.2020 20:05:55 | Upraveno autorem (porovnej)

HappyCZ
Tak pokud by ti to stacilo priblizne - staci poslat printscreen a podle toho to nastavim. Pokud si to chces nastavit sam - muzu te prepojit pres teamviewer na svou plochu a muzes si to naklikat osobne.

8.2.2020 00:36:02

Objednavka

Vidis, teamviewer je dobry napad, tak by to jiste provest slo. Pripadne me jeste napadlo, ze pokud to funguje jako klasicky webovy shop s kosikem (nezkousel jsem si tam delat zadny ucet), tak by mozna bylo nejsnazsi delat to pod nejakam spolecnym uctem, tj. vytvoris ucet, ja si tam do kosiku pod nim naklikam co je treba, Ty pak prihodis svoje a mame hotovo :)

8.2.2020 15:55:48

Vybíráme z Bazaru

Tawantinsuyu CZ Praha
Tawantinsuyu CZ Praha
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas