Kickstarter Bones RM

Nevim zda jste zaregistrovali, na Kickstarteru je v nabidce podpora Bones figurek od Reaper Miniatures. V tuhle chvili uz je nasbirana takova suma, ze za Vampire level podporu tj. 100 dolaru + 25 dolaru shipping dostanete 201 figurek.
Nesnazim se delat reklamu (neuvadim link), pisu pro Dnd hrace nebo pokud chcete kvalitni figurky do deskovek jako ja.
22.8.2012 11:05:44

Good news everyone
Projekt byl vyhodnocen jako třetí nejúspěšnější Kickstarter projekt.

Bude umožněno ještě navyšovat své příhozy, takže jestli je tu ještě nějaký zájemce o Vampire Level či jednotlivé figurky, nechť se ozve...

26.8.2012 11:55:12

vymění, koupí nebo prodá někdo figurky z tohoto Kicstarteru?
Ahoj,
tenhle projekt mě zaujal, ale nemám zájem o úplně všechny figurky a naopak některé bych chtěl víckrát (sháním figurky pro Descent conversion kit). Proto se obracím na hlavně ty z Vás, kteří jste si objednali Vampire level. Mohli bychom si nějak pomoct?

Potřeboval bych:

asi tak 6-8 těch kostlivých lučištníků
3 medůzy
4 harpie
10 koboldů
4 psy
komplet Haunts a Fire It up
atd.

Naopak pokud si objednám Vampire level, tak bych byl ochotný pustit cca všechny ne fantasy figurky+ nějaké ty nahé démonky :) (chci hrát s dětmi) + ledacos dalšího.

Pište mi prosím, jestli a o co máte zájem.

Pilgrimage

31.8.2012 08:21:41

konec
Jeste je mozno objednavat nebo uz je definitivni konec?
diky za info

31.8.2012 09:44:23

dá se pokračovat
Stále je možnost připojit se do objednávky, a to dvěma způsoby:
- na stránce projektu na Kickstarteru v Project Update #62: Newbies Only!

OK, this link is for newbies only!!!
If you missed the Kickstarter and want to get involved, go enter in the e-mail you would like us to contact when the post KS Reaper pledge manager goes live.
If you've already pledge, this is not for you!
http://www.reapermini.com/ks/

Myslím, že jsem ale v jiné Update zprávě četl, že pro nováčky budou jiné ceny...

- stávající objednávka půjde ještě upravit, takže pokud někdo něco chce, ať se ozve a uvidíme co všechno bude v mých silách...

31.8.2012 09:52:52

DUBino
No asi bych objednaval jenom ten vampire za 100$ plus max nejake addony tak do 20$ v souctu. Cili pokud mas jeste volne kapacity do 4kusu kvuli postovneho, tak bych se k vam rad pripadne pridal. Do kdy by jsi potreboval pripadne info? stacila by cca nedele? Musim si to nejak prosadit doma :)

31.8.2012 10:08:19

Bajn
Pro jeden Vampire level u mě místo je. Poslední. Rozmýšlej v klidu, úprava objednávek bude umožněná až za cca 14 dní a nevím jak pak budou spěchat na uzavření.

Součástí Vampire levelu je i ta kovová figurka Sophie za $25. Mám pocit, že jsem v nějaké zprávě četl, že bude možné při upřesňování objednávky (jaké addony atd.) tuto figurku vyloučit a tím použít oněch $25 nějak jinak... Ale ještě jsem si to nijak neověřoval, nepročítal znovu - než bude možná úprava, tak je na to ještě čas. Každopádně kdyby to tak šlo, tak bych byl rád.

Ještě je zkusím požádat, zda by to vše nešlo poslat až najednou, ať se nemusí platby na celnici dvojit kvůli tričkům v první várce...

31.8.2012 10:21:09

DUBino, Bajn
Jo, tak figurka Sophie vyměnit půjde, taky o tom uvažuju.
Jinak já mám zatím všechno objednané jednou, čili pokud DUBinovi dojde kapacita, tak můžu někoho přibrat. Sám ještě uvažuju o nějakých addonech navíc, ale zatím sem se nerozmyslel, protože sem si toho nabral celkem tunu hned na začátku (v podstatě všechno 1x)

31.8.2012 10:48:01

DUBino, Tangram
super, nejpozdeji pristi tyden bych se ozval. Pokud by ta jejich Sophie sla vymenit, taky bych to asi udelal.
Ad zaslani najednou. Jestli jsem spravne pochopil, tak jedna cast se odesila v zari a druha v breznu, chces to nechat zaslat vse az v breznu?

31.8.2012 11:49:57

...
Vyborne, tez bych se vzdal Sophie ve prospech jinych figurek :D

31.8.2012 11:52:05

Bajn
Ano, zásilka by byla originálně rozdělena do dvou částí, a to:
1) (v září) Zombie a Wraith level = označení na fóru a Sophie
2) (v březnu) Ghast a Mummy level = figurky
Předpokládám, že addony se budou vztahovat také k druhému termínu...ale to ještě ověřím.
...a přijde mi zbytečné navyšovat náklady kvůli samostatné dodávce Sophie...samozřejmě, že pokud většina kupujících ji bude chtít dřív, tak se podřídím...

31.8.2012 12:17:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Dubino
Prosím, pokud s nimi vykoresponduješ, že to pošlou najednou, dej mi prosí vědět. Já bych to taky raději tak chtěl. Jinak pokud Sophie půjde vyměnit, tak bych se jí také vzdal.

Jinak nabízím všechny nefantasy figurky.

31.8.2012 13:15:14

To Tangram
Já také uvažuji, že bych se k někomu přidal, tak kdyby jsi chtěl tak bychom se snad mohli podělit o poštovné. Ještě se ozvu.

31.8.2012 18:30:45

Pilgrimage
Jasně, dej si do kupy co bys chtěl a snad nebude problém to nějak poskládat.

31.8.2012 19:46:45

objednávky po skončení KS
Víte tedy někdo prosím, jaké budou podmínky pro ty, kdo objednávají po dokončení KS?
Bude to dražší nebo stejné?

1.9.2012 11:58:39

addony
ahoj, můžu se zeptat jestli je možné se k někomu ještě připojit? Líbila se mi tam ta dvojice draků za 15, gryf za 4 a elfové za 4. Děkuji

4.9.2012 09:09:14

koupe
Hoja, tak se mnou s nakupem zatim prosim nepocitejte. Kdyz jsem se dival na ty miniatury, tak jsem dosel k tomu, ze by bylo krasne mit je na okrasu, ale az tak moc bych je ke hrani nevyuzil. Navic tu neustale kutim 3d tiskarnu, tak snad se pak podari si vytisknout neco vlastniho :)

6.9.2012 11:20:47

...
Ahoj, nejaky vyvoj? Uzavira se objednavka uz nejak?

17.9.2012 10:46:47 | Upraveno autorem (porovnej)

SHaitan
Zatím nic. Poslední e-mail co mi poslali je ten, že je dost práce s tím vytvořením formuláře na rozpis objednávek. Takže se čeká. Času na upřesnění objednávek je podle mě odhadem tak do poloviny až konce října :).

17.9.2012 13:55:48

SHaitan
jj, přesně jak píše Tangram. Navíc po tom, co otevřou možnost úpravy objednávek, na to budeme mít cca měsíc. Takže času je zatím habaděj...

17.9.2012 14:04:23

...
Tak to me uklidnuje. Dekuji :)

17.9.2012 15:35:51

Update #67
Takže možnost úpravy objednávek by měla být zpřístupněná do konce příštího týdne. Ale vzhledem k tomu, jak se vše dlouho táhlo, tak zkracují dobu na možné úpravy na asi 10 dní, aby byli schopni jakž takž dostát svým časovým závazkům.
Pokud byste tedy chtěli provádět nějaké úpravy, bude finální termín cca první týden v říjnu, tedy 7.října 2012.

22.9.2012 16:21:26

The Bones Pledge Manager
Ahoj, právě mi přišel link na "The Bones Pledge Manager" - možnost upravit objednávky se tedy tímto otevírá... O přesném termínu uzavření budeme ještě informováni, předběžně jej však stanovuji na příští neděli, tedy 7. října - předpokládám, že ofiko termín bude plus mínus stejný.
V případě, že by tedy měl ještě někdo o něco zájem, máte prostor...

29.9.2012 18:04:49

barvy
Poradil by nějaký "barvíř", zda má smysl přiobjednávat i barvy nabízené jako addony v tomto projektu? - jak je to s cenou, kvalitou? - vyplatí, je to dobré se pro úplného začátečníka? Jaká tak bývá třeba trvanlivost barev? - teď se mi narodila dcerka tak si nejsem moc jistý kdy se k těm pokusům o barvení vůbec dostanu...
Předem moc díky za odpovědi a rady ;)

29.9.2012 18:35:19

Prosba
Chtěl bych poprosit někoho z přítomných, kdo objednává Vampire nebo Undertaker level a nebude si objednávat doplňkové sady figurek, jestli by pro mě nemohl k objednávce připojit doplňkové sety Elves, Dark Heroes, Klocke Classic, Necromancers a BBEG. Samozřejmě pokud to nezpůsobí nějaké problémy s objednávkou či dodáním. Děkuji

29.9.2012 21:03:44

Micc
Klidně se Tě ujmu ;)

29.9.2012 22:42:22

Vybíráme z Bazaru

Alien vs Predator (2. edice, jako nová)
Alien vs Predator (2. edice, jako nová)
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas