Fyft "odhalil" obrovský podvod fa Vallejo 😉

Ahoj, objednal jsem si nové Game color od Vallejo u Fyft. U jedné barvy místo z nové řady jsem dostal starou, kterou jsem nechtěl. Navíc se v e shopu už ani nedala objednat. 

Tak jsem reklamoval. 

A přišla odpověď :

Dobrý den, 
ani náš dodavatel nerozlišuje staré a nové verze, již jsme to s ním i řešili. Jednou tedy obdržíme dodávku nových, jindy starších.. Jedná se ovšem zcela totožné barvy, pouze obal je jiný.

Hm, takže

1.Vallejo jsou podvodníci 

2.Vlastně můžu být rád, že mi ostatní barvy přišly, tak jak jsem chtěl. Vždyť nakonec barvičku jsem dostal, že. 

Možná jsem narazil zrovna na nekompetentní děvuchu, no ale tu si zaměstnal Fyft. Kdysi jsem řešil podobný problém s Tlamou a tam byl diametrálně odlišný přístup a reakce okamžitá. 

 

 

8.4.2024 18:38:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Po nějaké té živější korespondenci, kdy jsme si vyjasňovali, že mi nejde  jen o výměnu barviček, ale i o změnu postoje, Fyft změnil názor :

Dobrý den, 
na změně na webu již pracujeme, u několika barev to máme změněné, další budou postupně, bohužel těch barev je mnohem více než jsme čekali. Situaci již řešíme opět s dodavatelem a starší edice od něj již nebudeme přijímat, bohužel jsme naivně věřili jeho tvrzení, že se jedná o totožné barvičky, naše chyba. Proto i můj první e-mail byl takový, jaký byl, byla jsem přesvědčená, že to, co nám dodavatel tvrdil, takto opravdu je, za to se omlouvám.
Nabídka vrácení barviček stále platí a to i přesto, pokud by byly otevřené.

Omluvte naši chybu.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Za FYFT, Eva

Konec dobrý, všechno dobré, že jo! 

 

10.4.2024 12:08:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Scythe Vzestup Fenrise - krabice
Scythe Vzestup Fenrise - krabice
Akt. cena: 370 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas