rbx
rbx - avatar

Warcon 2012

S dostatecnym predstihem oznamuji konani letosniho Warconu, ktery se bude pro velky uspech konat opet v Penzionu Sedma na Ždáni, tedy na Slapske prehrade (http://www.penzionsedma.ic.cz/). Termin je 27.7.-5.8.2012, coz je patek az nedele. Celkova kapacita penzionu je 55 lidi. Spi se na (2)-3-4 luzkovych pokojich a socialka je na chodbe. Neni to zadny luxus, ale vse je kristalove ciste :-). Opet bychom meli pro sebe vrchni sal.

Co se hrani her tyce, tak se hraje co kdo chce a kdo si co priveze, primarne je to ale spise orientovane na wargames a pribuzne zanry. Ale neni to nijak striktne omezene.

Prihlasky a nejake dalsi informace na www.warcon.cz. Stejne tam muzete nalezt rozdeleni do pokoju a tabulku co kdo priveze za hry a co si chce zahrat.
23.2.2011 13:25:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Ou jede
Se mnou rozhodne počítejte!! Nemám ted připojeni k netu, tak tu vůbec nejsem a děsně me to štve :) o to lepší je najit tu takové vlákno, paráda!

Mám pujcenej ajfoun a psát na tom je fakt děs a hrůza :D

27.2.2011 13:32:55

jeste nevim
chapu ceskou prevahu, takze na Slapech (konec koncu na leto idealni mistecko), byt jsem cekal, ze tento Warcon bude nekde alespon na pomezi Moravy a Cech. Ne ze bych byl shnily nekam dojet a vycurane cekal, az prijedou vsichni nekde blize ke me, ale jsem bohuzel v tyto datumy docela rodinne vytizeny, v cervnu cekame narozeni druheho potomka, tak zalezi vse jen na tom, jak to budeme zvladat:-) Rad bych se konecne nejake herni akce zucastnil, zatim mi to vsechno utika a uz jsem z toho nervozni. Zacinam mit pocit, ze se zucastnim, az deti trochu odrostou, ale snad se s vami nekdy konecne setkam a snad i za nejaky cas zustanou vase zajmy porad deskovkarske a wargamesovske:-)

27.2.2011 16:41:00

Ringo
Jednou hráčem, navždy hráčem. Btw gratuluju ;)

27.2.2011 17:18:26 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Ringo
ber to tak, ze tato akce uz bude tradicne na Slapech. Bylo by posetile poustet tak skvele misto jen kvuli tomu, abychom to kazdy rok stridali. Pokud by tedy neco melo byt na Morave, musite se o to holt postarat vy, Moravaci. :-) Ja jsem rad, ze se mi podarilo najit skvele misto s dostatkem mista na hrani a ten vyber bych opravdu nechtel absolvovat znovu. Vzdy je lepsi jit do vyzkouseneho, nez testovat, co majitel objektu vydrzi :-)

27.2.2011 19:06:26

sappho
někteří ..., jezdí na JIH a tak jezdí tak, aby nejezdili přes značky s vločkou

27.2.2011 19:12:31

rbx
jasne, plne to chapu. Jak budu mit trochu cas a prostor, zkusim neco treba ve spolupraci s krenem a dalsimi moravaky zorganizovat:-)

27.2.2011 19:43:03

Havelock
dik:-)

27.2.2011 19:44:30

1 místo předběžně
Čas vyzkoušet nějakou takovouhle akci

28.2.2011 10:06:32


se samozřejmě taky hlásím :)

28.2.2011 15:17:43

trohat
A bryndak si s sebou beres?;)

28.2.2011 15:29:14

trošku rýpnutí, ale fakt jen trošku
Už z dřívějších debat o různých místech pro konání herních setkání jsem měl pocit, že Moraváci mají větší vůli zajet na nějaké místo do okolí Prahy, než mají pražští a okolí vůli zajet na nějaké místo na Moravě. A nepíšu to proto, že bych chtěl rozdmýchávat nějaké nacionalistické vášně. Jen jsem nabyl takového pocitu. Proto nemám příliš chuti se pouštět do organizace nějakého setkání tady na Moravě a shánět tady na Moravě nějaké vhodné místo.

28.2.2011 15:39:49 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
nechci flejmovat, ale tady bych se kluků zastal, o nějakém moravském setkání se spekuluje už dlouho, ale zatím nikdo moc s ničím onkrétním nepřišel. A navíc warcon už má jednoletou tradici, místo je ozkoušené a vyhovující, tak co. Navíc myslím, že všichni spolubojovníci wargameři jsou takoví nadšenci (lze substituovat za :"magoři"), že by dorazili v podstatě kamkoliv, když tam budou fajn lidi sdílející tuhle vášeň, velké stoly a jako bonus vlastní pípa :)

28.2.2011 15:48:39

kandelabr
Souhlas. Já to křene vidím jinak - pokud uděláte něco na Moravě, já osobně rád přijedu, pokud se nebude spát v Korunce na zemi. Takže lidi z čech mají vůli přijet na Moravu, ale spíš nijak nevidím vůli moraváků něco zorganizovat, vždyť nikdo tomu nebrání.

EDIT: ostatně, taková pařba na Pálavě by nebyla vůbec špatná :)

28.2.2011 15:53:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Kren
Ta zas jak kteri, my jsme driv poradali srazy wargames na Morave, kousek od Tisnova a pak v Brne na Pryglu a kluci jezdili z cele republiky a radi... Pak jsme nejak zpohodlneli a ted se to porada pokazde na Palube, protoze se nikdo nemusi drbat s organizaci.
Ja treba za klukama z Korunky jezdim minimalne dvakrat do roka, i kdyz z Prahy je Ostrava teda prasacky daleko...;)

28.2.2011 16:02:52

sydo
Tomu never, parba na Palave by nas zabila;) Ja jsem byl o vikendu ve sklepe u kamosa na Palave a jeste dnes jsem marnej;)

28.2.2011 16:03:59

ad Morava
Neberte to ode mne nijak zle, je to můj pocit z debat a možná nesprávný. Taky jsem tím nemyslel konkrétně warcon, že by se mělo měnit místo. Měl jsem na mysli obecně herní setkání.

ad Sydo
Sydo se nemusí vůbec ozývat, protože když jsem potřeboval pomoct s natáčením v Ostravě, tak kluci přijeli bez reptání na otočku na jeden den, takže mne spíš berte s rezervou.

28.2.2011 16:08:52

rbx

kren
tohle rypnuti sis mohl odpustit a misto toho se pokusit neco zorganizovat. Ja jsem taky nevedel, kolik prijde lidi a neustale jsem pani spravcovou mystifikoval o poctu. Neni duvod se o to nepokusit.

Ja osobne k vam klidne dojedu, ale nesmi to byt jen na vikend a musi to byt v terminu, kdy to nekoliduje s ostatnimi akcemi. Nemuzu byt pryc kazdy vikend. Myslim ze tak 3-4 podobne akce do roka zvladnu. V soucasne dobe uz mam tri vycerpane: Zatrocon na Zelivi, Hradiste s Ozzym a Warcon. Az budu moci jezdit s detmi, dostanu se na vic akci. Timto jsem ti chtel dat najevo, ze jedna akce je stale volna.

28.2.2011 16:12:03

kren
no, skoda, ja myslel, ze za pokus by to urcite stalo a jestli by lide z Cech prijeli nebo ne, to by se teprve videlo. Mozna bysme se divili a Cesi by dorazili v hojnem poctu a Moravakum, co by to meli za humny, by se nechtelo:-)

1.3.2011 08:30:26

aneken
JJ z Ostravy k Praze je to opravdu prasácky daleko :))
Pro mě je momentálně přístupný pouze Warcon a to hlavně kvůli tomu že je o prázdninách, protože jinak nemáme možnost dojet na déle jak víkend. Školství má sice hodně volna ale přesně řízené. Proto se ani nesnažím žádné další setkání během roku organizovat.
A mám pocit, že je to opravdu o tom, že my Moraváci nic neorganizujeme. Přitom třeba kolem Olomouce nebo tak někde by to bylo ideální.

1.3.2011 08:42:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Já a Morava
No hlavní příčina, proč teď já osobně nechci nic organizovat je to, že na to teď absolutně nemám síly a čas. Mám toho teď v poslední době profesně, rodině, překladově a na baráku i jinak tolik, že bych potřeboval aby měl den 48 hodin. Takže přibrat si ještě organizaci nějaké akce, tak to by mne už vynesli nohama napřed.

Křen

1.3.2011 08:45:01 | Upraveno autorem (porovnej)

sappho
No ja prijedu kamkoli, nebot ziju dost nomadskym zpusobem:) Su z Brna, pracuju v Praglu, ale vikend bych tu neprezil, takze jezdim pokazde do Brna. No a to z je vic nez na pul cesty do Ostravy:) Ale mas pravdu, Olmik by byl docela fajn. Ja bych mohl neco zorganizovat treba v Brne na prehrade, ale v soucasne dobe bych byl proti sobe, bo slapskou mam daleko bliz:D

1.3.2011 09:39:54

jestli je ještě místečko
tak bych rád dojel... tohle je už je pro mě dostatečně dopředu, abych to zvládnul... snad...

8.3.2011 08:50:35

2 mista
at na to nezapomenu, tak to sem radeji taky poznacim - 2 mista (ja + Pastelka)

11.3.2011 18:12:15

rbx

...
ja sem koukam a v dubnu to zacnu davat dohromady.

11.3.2011 18:22:36

nejak se to plni
Hlasim se taky, dokud je jeste kam a pisu si to do kalendare:)

24.3.2011 00:35:29

Vybíráme z Bazaru

Lods of Hellas
Lods of Hellas
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas