rbx
rbx - avatar

Warcon 2012

S dostatecnym predstihem oznamuji konani letosniho Warconu, ktery se bude pro velky uspech konat opet v Penzionu Sedma na Ždáni, tedy na Slapske prehrade (http://www.penzionsedma.ic.cz/). Termin je 27.7.-5.8.2012, coz je patek az nedele. Celkova kapacita penzionu je 55 lidi. Spi se na (2)-3-4 luzkovych pokojich a socialka je na chodbe. Neni to zadny luxus, ale vse je kristalove ciste :-). Opet bychom meli pro sebe vrchni sal.

Co se hrani her tyce, tak se hraje co kdo chce a kdo si co priveze, primarne je to ale spise orientovane na wargames a pribuzne zanry. Ale neni to nijak striktne omezene.

Prihlasky a nejake dalsi informace na www.warcon.cz. Stejne tam muzete nalezt rozdeleni do pokoju a tabulku co kdo priveze za hry a co si chce zahrat.
23.2.2011 13:25:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Diky
Rovnez chceme s Katkou podekovat za super tyden plny zabavy. Hlavne Radkovi diky za naprosto fenomenalni catering a organizaci a vse kolem!!! Jen skoda, ze to ubytovani je poslabsi, ale to je jen drobnost nad tim, co jsme tam zazili a stihli si zahrat, fakt super. :-)

PS: Tesime se na dalsi akci.

5.8.2012 18:02:36

díky moc
hlavně radkovi za organizaci a proviant a Klopíkovi za dobroty (sežeň mi recept na tu ořechovku :-P)
pořád se ještě vzpamatováváme a já průběžně peťovi práším játra a už se moc těšíme na želiv

5.8.2012 19:34:07

all + Havelock
musím (speciálně pro Havelocka) poznamenat že poslední dva dny se na warconu už žádné bestiální orgie neděly (tedy s výjimkou akční zpěvačky, ta ale nepatřila k warconu) a vše probíhalo v poklidu, tedy až na ty infarkty co se o člověka pokouší po tom, co udělá chybu ve hře ...

akce byla moc fajn, díky všem za hry, obzvláíště všem protihráčům za GOSU + Kamakor, Ascension: Storm of Souls, Roborally, magicový draft, Cave Troll a Ticket to Ride: Europe

a díky Radkovi za organizaci a hlavně za ty schované hermelíny !

5.8.2012 20:18:21

trohat
Díky, trohate, byl jsem tam od pátku do neděle a na tvou otázku jaká je voda jsem odpovídal, že výborná. :)

5.8.2012 21:26:54

Nove tvare
Take jsem rad, ze prijeli i novi lide a akce se vyviji. Obzvlast Affenschreck a Cesta z Ghetta s Ritchiem mi potrhali branici.

Btw - diky Jirkovi Mikolasovi, ktery me prave Cestou z Ghetta obdaroval a postaral se tak o perfektni rozlouceni s touto akci. Tahle pecka nema chybu, i kdyz se obavam, ze jeji puvodne mineny ucinek jsme otocili uplne naopak :) Jiste je, ze ji ted beru na kazdou herni akci.

5.8.2012 21:38:47

Warcon
Taky diky vsem, bylo to super, jen toho casu nebylo moc, takze jsem se s nekteryma vubec nepotkal. A Radovi diky za ultimatne profesionalni organizaci!;)

5.8.2012 21:46:17

Děkuji
Akce to byla parádní a tak bych vám všem rád poděkoval za nádherně strávený čas a už se rozhodně těším na další akci! :)

Zvláště ještě musím poděkovat Radkovi za organizaci a dvě partie výborného Rexe, Klopíkovi za noc plnou náboženských debat, Vixton, že se ode mne nechala tak krásně nakazit a Sydovi za odvoz na poslední chvíli.

5.8.2012 22:09:04

...
bylo to opet epicky vykombene, sic jsem tam nemohl byt az do konce, ale i t
ak to stalo za to... tichou vzpominku venuji karlovi a zapaluji svicku.

5.8.2012 22:31:21

Warcon
Také se připojuji k děkovačkám, jen škoda, že jsem nemohla být na celý termín. Příští rok si to lépe poskládám.
Utopenci a dokonale vychlazená (až teda na úterý) kofola přišli vhod hlavně po ránu, miniklobásečky pak k večeru - díky Radku a Klopíku! :-) Pokojovému týmu patří cena za Nejtolerantnější spolubydlící, hafana nevyjímaje.
Také díky Andersonovi, Mirce a ostatním za ultimátní Magic Realm, Musilovým už za téměř tradiční partičku Arkhamu, opět Mirce, že tentokrát přenechala všechny obludnosti z Mansion of Madness taky ostatním, aby nepřišli zkrátka, Planeťákům, že mě nechali nasetupovat jim Flying Colors (oravidla už jsou téměř dočtená), Deathmersovi díky za Dunu a zároveň se omlouvám, že jsem téměř celá pravidla prospala... mea culpa, mea maxima (!) culpa. Snad tě aspoň potěší, že jsem si ji dnes půjčila od strejdy a hodlám si to přečíst ;-).
Ještě jednu omluvu posílám do Pavlovic Trsti: "Promiň, že jsem tě zamkla! Kaju se..." Všem trenérům bránice také díky a všem, kteří se se mnou čáchali, hafana nevyjímaje, posílám pěkně uleženýho kapra :-D

5.8.2012 22:40:35

moc díky:)
Super akce. Všem (spolu)hráčům velké díky za skvělé herní zažitky a rbx ještě větší díky za organizaci. :)

5.8.2012 22:41:00

Warcon
Tak po 10 dnech hraní prokládaných občasným spánkem zpátky doma. Děkuji všem, které jsem stihl poznat a zahrát si s nimi lecjaké hry. Byl to týden neuvěřitelné pohody a zábavy, který se jen tak neopakuje, a doufám, že Warcon 2013 bude ještě vypečenější...

5.8.2012 23:23:30

Vixton
Taky jsi na to vypadala.. ;-) Víc mne potěší, když si ji opět někdy spolu zahrajeme a natřeš mi to.. :)

5.8.2012 23:43:31

warcon
Taky se přidávm k díkům za skvělou akci... takže díky Radkovi za organizaci, spoluhráčům za hry a Sydovi za to, že teď vím, že i sebeblbější hra může být epická, když je v ní magnetická opice!

6.8.2012 09:04:01

warcon
Rovněž děkuji všem za organizaci, příjemnou atmosféru a za skvělé hry ať už známé nebo neznámé, které jsem si mohl zahrát. Už se těším na další setkání s vámi všemi.

6.8.2012 09:08:39

Warcon 2012
Díky všem, že svou přítomností přispěli k herní pohodě a jiným barovým zážitkům. Píši až dnes, neboť včera večer jsem se již nedostal k PC, neboť po příjezdu domů ve 22:20 hod. jsem hned upadl do tvrdého spánkového kómatu.
Jen by mě zajímalo jestli Radek (rbx) ještě stále hraje se sudy od piva a svým autem Tetris nebo se mu to již podařilo naložit.
Když jsem viděl na závěr warconu jakou s tím má ještě práci, tak člověk musí Radka opravdu ocenit, jak zařídil celý catering ku zvýšení komfortu všech zúčastněných.
Warcon 2012 skončil, Ať žije Warcon 2013.

P.S. Věřím, že časem ten penzion kúpíme!!!

6.8.2012 09:18:42

Warcon
Taky se chci přidat do řady těch, kteří poděkovali. Každopádně jak pravil Klopik catering (zajišťoval rbx) byl skvělý a ušetřil značnou část financí, nebo tedy alespoň mě. Protože kdybych měl chodit na kofolu k té milé paní, tak bych asi musel začít hledat na našem pozemku ropné pole.

Dále chci poděkovat těm kteří vydrželi si zahrát s mojí maličkostí a už teď se těším na další akci, na které se určitě uvidíme. Taktéž těm, kteří si se mnou zahráli Age of Conan a nestěžovali si na mé vysvětlování, které bylo tragické...

V neposlední řadě musím poděkovat Španělce a Elenistárovi díky jejichž přiblížení do Prahy jsem chytl neplánovaný autobus ihned po dojetí do Holešovic..Asi mi opravdu padl double 6, jinak si to neumím vysvětlit.

A hlavně díky za prohnanou Galacticu, která (všechny hry) byla super jako vždy.

A všem ostatním za přátelskou atmosféru, nebo auru? Bude mi chybět.

6.8.2012 09:40:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Poděkování
Také bych chtěl poděkovat všem za úžasnou dovolenou. Zejména Radkovi za organizaci a zajištění jídla a pití (neuvěřitelné množství práce za které má nehynoucí dík), Klopíkovi za pochoutky, které neúnavně dovážel, Pitrsovi za pivo (přeji hodně zdraví) a Trstě a cSf.Loserovi taktéž za pivo (ať Vám ta „kooperativka“ vydrží a neohraje se Vám :-) ).

Všem spoluhráčům děkuji za skvělé herní zážitky a vytvoření báječné atmosféry. Už teď se nemohu dočkat příštího setkání.

6.8.2012 11:32:26

rbx

Warcon 2012
No, nezbyva mi tedy nez vam vsem moc podekovat za hojnou ucast.:-) Jsem rad, ze se vam tam vsem libilo a ze energie, kterou jsem tomu venoval, neprisla vnivec. Kazdy, kdo letos na Warconu byl a koupal se v tom hroznem vedru ve vlastnim potu, prispel svou trosku do mlyna a diky tomu se z toho opet stal vyjimecny tyden prazdnin, ktery si, jak vidim, kazdy maximalne uzil.:-)

Jsem strasne rad za vsechny novacky, ktere Warcon zlakal a nebali se prijet. Snazil jsem se s vami vsemi potkat, s nekterymi se podarilo i neco zahrat a myslim, ze perfektne zapadli do nasi bujare deskovkarske particky. Treba nebudu mit pristi rok zase bricha boleni s ucasti, kdyz je zakladna hracu zase o neco sirsi a povest Warconu zase o trosku znamejsi.:-) Takze vitejte!

Samozrejme jsem moc vdecny starym pardalum, kteri patri k inventari Warconu, ze nezklamali a prijeli a pomohli svymi kousky zaclenit novacky do teamu :-) A ze ti co zrovna neblbli, tak si s nimi i neco zahrali, coz je prece jeden z tech hlavnich duvodu, proc na Warcon jezdime. Ten hlavni duvod jsou ale samozrejme lide, bez vas vsech by to proste nebylo ono!

Ja osobne jsem si nejvic asi uzil sobotni vecer pred odjezdem, kdy venku hrali "umelci z Prahy", zpevacku to neuveritelne bavilo a vse tak nejak plynulo kolem a vsichni byli spokojeni a hrali si :-) Ja byl unaveny z patecne-sobotniho Rexe a nemel uz chut nic hrat, tak jsem se vecer jen poflakoval kolem, sem tam s nekym prohodil par slov a celkove byl ohromne spokojeny, ze vse dobre dopadlo.

No a co se tyce Tetrisu se sudy, tak jsem zjistil, ze me auto uveze bez problemu 9 velkych sudu, jeden maly, vycepni zarizeni, 5 krabic her a vybaveni, 3 tasky s mymi vecmi, jedny hermeliny, jedny velke utopence a moji malickost. Takze pohoda :-) Jen nevim, jak dlouho jeste budu doma dopijet ten sud Kofoly, prece jen kdyby zbylo pivko, bylo by to prijemnejsi :-)

Takze me vrele diky vam vsem, kteri nevahali a byt treba jen na den, se Warconu zucastnili! :-)

PS: na panskych zachodech to smrdelo jak v pavilonu hadu, coz je jedna z veci ke zlepseni, pisu si. S ubytovanim bohuzel nic neudelam, ale tech 250 je pro me osobne maximum, co jsem ochoten, za tuto uroven na tomto miste a v plne sezone, dat.

6.8.2012 16:12:05

WC12
aach..bolo to opat uzasne, decka ste super!
a Radek je velky pan! Velka srdecna vdaka Ti za to cele, za neopisatelne chvile a za dalsiu exkluzivnu akciu...
..dokonala spokojnost (a vycerpanost:)

6.8.2012 17:56:43

i my...
se pridáváme s poděkováním...
Všem! Jmenovitě Radkovi a Peťovi.... Jirkovi a Pítrsovi... Zkrátka těm, kteří do toho dali něco navíc...
Ostatním za bezva hry, co jsme hráli.

Ještě teď mi hraje v uších.... "Open your eyes..."

6.8.2012 22:08:54

I ja ...
bych rad podekoval za nadhernych hrami nabitych deset dni ... na prvnim miste samozrejme Radkovi, bez ktereho by tohle epicke setkani nebylo a dale pak vsem se kterymi jsem mel tu cest neco hrat, nebo aspon prohodit par slov .... jmenovite pak posadkam pravidelneho nocniho spoje Caprica - Kobol (mrzi me ze jsem ty posledni 2 spoje nestihl, ale prej mely stejne nejake nehody po ceste ... :) ), vsem hrdinum i hodnemu Overlodovi, kteri prijali vyzvu a posadili se se mnou nebo proti me k jednomu descentimu stolu (rad si to zopaknu), vsem wargamerum kteri prijali hozenou rukavici a konecne me prijali mezi sebe, ikdyz ted z toho budou mit nocni mury, Cromanoncum, Hobitum a dalsim za lekci v domestikovani bojovych nosorozcu a taznych ziraf, Elenistarovi ze me konecne naucil po 2 letech cyclady, (odpoustim mu i to, ze proflakl, ze davno jen hraju ze nevim ktera bije a jdu si potichu pro vitezestvi :) ), magicarum ze me posilali brutalni cerne karticky v draftu a Stepanovi ze me ukazal, ze ani brutalne nadraftovany balik neni vsechno, kdyz prestanu premyslet a kombarum za vykombene particky gosu.

6.8.2012 23:04:12

Warcon 2012
Pozdě, ale s velkou vervou se ženu vyslovit obří dík za skvělou akci a jen budu opakovat již vyřčené pochvaly na parádní organizaci, zázemí, pochutiny i herní inventář, ale především fantastickou atmosféru, kterou všichni zúčastnění vytvořili a nás zelenáče tak bezvadně přijali do geekovského kolektivu. Velký dík našemu tátovi - Klopíkovi, dále Radovi, mocné pozdravy Sydovi, .Opčíkovi, Falcovi, Elinistarovi, Ladinkovi... je vás daleko víc! Přestože naše účast byla jen 3-denní, náramně jsme si to užili a moc rádi se zúčastníme další akce.
Silným zážitkem pro mě byli samozřejmě patnáctiminutový filler v podobě Sydových krokodýlů, který netrval ani 3 hodiny a prosvištěl všechny zapomenuté výrazy z Dolního Bavorska. Parádní Cyclades a Wallenstein s Dejvem, Manhattan project s Radem, Eve a taky super Urban Sprawl (pár kostiček jsem určitě někam schoval, Laďo ;-), Cave Evil (.opčík, příště vezmu na pomoc pár Goblinů s MTG :-). Ohnivý Londým příště jedině se Soptíkem, nebo pěnový hasičák do auta!
Ghetto gamesa na rozloučenou mě přesvědčila (a věřím, že i všechny moje spoluhráče), že ani annihilace teraformovaných planet, nedokáže překonat mocný epický zážitek z vypnutí horké vody v bytě, či krádež sousedova žigulíku! :-)
Ještě jednou díky moc všem a brzy naviděnou!

8.8.2012 11:53:41 | Upraveno autorem (porovnej)

DD

Fotky
Neco malo co jsem tam nafotil:
http://dd.albumino.com/albums/warcon-2012

10.8.2012 17:46:11

super díky moc
a jako obvykle dalo by se to někde stáhnout?

10.8.2012 18:57:45

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard - Deadly Frontier
ISS Vanguard - Deadly Frontier
Akt. cena: 1775 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas