Twilight Imperium - megakonverze

Poslední dobou dost studuju různá house rule k Twilight Imperiu a napadlo mě, že by nemuselo být od věci udělat si v 6-8 lidech (ať je to pořádně epické :) ) sraz a zároveň play-test někde na chatě třeba přes víkend a tam si společně zahrát.
Účely tohoto vlákna by měly být dva, za prvé budu rád když se tu ozvou lidi, kteří by se chtěli zúčastnit (výhledově nejdříve podzim/zima, nechci to hrotit nějak narychlo).
Za druhé sem postupně budu nahazovat zajímavá house rules, která bych rád použil a samozřejmě totéž uvítám i od potenciálních spoluhráčů, stejně jako diskusi k tomuto tématu obecně.
Najde se dostatečný počet nadšenců ochotných obětovat některý budoucí víkend této geniální hře? :)
9.8.2011 21:28:02

Ad pravidla.
Prosím chvíli o strpení. Teď jsem byl 5 dní mimo net. Ted su na planetě a pak zas jedu na slapy atd. takže budu louskat pomalu a proto se nebudu moc vyjadřovat k pravidlům :)

Každopádně: zakrytá mapa, pravidla na mírové pakty se mi líbí. Pravidlo tech. stromu ala civka se mi moc nelíbí. U toho boje jsem tak nějak na vážkách, tam by to chtělo zkusit. Navíc TI3 moc nahraný nemám, že jo Permonicku. Takže bysme měli dát nějakou nějakou hru, abych si určité věci osvěžil;-). Ono totiž logicky se zdají argumenty jak Siarona, tak i tvoje.

16.8.2011 17:31:48 | Upraveno autorem (porovnej)

permonic
Proto si to dal do placu navrhu, at se vyjadrime a najdeme nedomyslene body :)

Na to ze je to before space battle abilita jsem zapomnel, ale tim spis to tematicky zapada .. vystreli si pri priblizovani flotil a kdyz uz jsou v sobe, tak neni duvod proc by meli strilet driv :) Jsem pristupny uvaze, ze vystrel z assault cannonu by se musel assignovat do nestihacek, pokud by to bylo mozne, ale trvam na tom ze zmena kterou si nasel a navrhl zasahne do rovnavahy ras, at uz jakkoliv.
Jak uz sem psal niz, nerfnutim stihacek je udelas jeste potrebnejsi nez driv, coby zivy stit (vsichni je budou tahat jako nutne zlo k eliminici hitu, bez ohledu na jejich bojovou silu) a zaroven oslabis jejich silu pro rasy, ktere na nich maji postavene svoje vyhody - nechtel bych pak takovou hrat.


PS: pri 4 stihackach + carrier mas statisticky sanci na 1 zasah v kole .... stihacky sou sice levne, ale carrier uz ne .... na ten jeden zasah si vynalozil 6 resourcu, to same stoji 3 krizniky a potrebuji skoro 1/2 kapacity doku, pri daleko vetsi manevrovatelnosti, o tom ze je muzes narozdil od stihacek rozdelit nemluve ... nicmene zase je treba mit vetsi fleet supply ... takze vsechno ma svoje pro i proti a clovek musi stavet pestre podle potreby.

PS2: jestli si to prosadis, hrajes povinne Naalu a ja si vemu cyborgy :-P

PS3: pokud bude before space invasion vystrel z dreadnoughtu na pds, bude moc taky pds praskat zpatky ? :)

16.8.2011 19:13:49

účastníci zájezdu
takže pokud jsem dobře pochopil tak prozatímní seznam zájemců je:

Eyron
.opčík
Jarwiks
Filip Appl
Siaron
Parxel
+ moje maličkost

Padly tu zatím dva návrhy ohledně možného místa - vedleUH (Jarwiks) nebo Posázaví (Filip)... jak to vidí ostatní s těmahle dvěma místy? Dělá někomu zásadní problém udělat si výlet?

22.8.2011 21:37:35

Permonick
Já bych jel taky, když bude vybraný víkend volný. Teď jsem byl přes týden mimo ČR, takže teprve teď jsem stáhnul pravidla, ale mrknu na ně pořádně asi až zítra, dneska to nestihnu.

23.8.2011 09:49:36

Permonick
Taky si musím projít pravidla podobně jako Thales.

Ohledně místa preferuji něco polblíž velkých měst - Brno, Praha, Pardubic atd. hlavně kvůli dopravě.

23.8.2011 10:06:09

:-)
Když bude čas, tak se můžu taky přidat. Místo možná mám taky - studovna na koleji (Praha), velká místnost, stoly, židle... Horší by to bylo se spaním přespolních, moc lidí se mi na pokoj nevejde :-)

13.9.2011 16:51:16

..
Sarvan: no to by aka exkluzivna vec bola, ze Praha:D ..
..par cezpolnych mozem prenocovat.. gauc je pre 2 a situacne sa kapacita moze zvysit o +2 :)

Permo: vylet neni zasadny problem, ak uz neni heliport, pridem normalne na koni alebo na riksi, uvidim podla pocka.. otazka je, ci by vam nebol problem do Prazky na ten vikend..

cYaz

Edit: tak to by sme boli 8 pozeram..kolka to epika nesmierna..sa tesim fest uz:D

13.9.2011 17:28:11 | Upraveno autorem (porovnej)

sobota 8.9.
chceme dát se sydem u nás TI3 vs komplet rozšířeníma, aspoň šest lidí... a chcem to dohrát, takže bez sudu, jen s lahváčema.

28.8.2012 18:42:24

Vybíráme z Bazaru

Štvanice
Štvanice
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas