Thunderstone - Ostrava

Hledám někoho zasvěceného do této hry, kdo by byl ochoten zasvětit i mě.
22.2.2011 18:01:06

kremilos
Není nic jednoduššího než se zajít podívat do ostravského klubu Korunka. Tam mají základní Thunderstone a někteří jedinci (včetně mě, protože jsem si ho teď z Korunky půjčil a už ho taky umím :) ) budou určitě ochotni ti ho ukázat. A dokonce vím minimálně o jednom hráči, který by třeba mohl donést ukázat i rozšíření (která v Korunce zatím nejsou) :)

22.2.2011 18:21:14

beholder
Tak o klubu vím dokonce jsem se už byl podívat ale bohužel teď mi to kvůli práci nevychází se tam ve středy minimálně měsíc podívat tak volím tuto cestu. Thunderstone vlastním i s rozšířením takže není problém zahrát jinde s tím mým

22.2.2011 18:24:30

kremilos
Není problém zasvětit tě do Thunderstoneu i mimo Korunku, jen je třeba se domluvit na čase a dni a předpokládám, že místo je u tebe ((o:

22.2.2011 19:32:31

snoopyx
Ano u mě popřípadě v nějaké občerstvovací stanici kde bych se samozřejmě podílel na spoluhráčově útrátě jako odměnou. Čas kdykoli kromě pondělí čtvrtku a pátku.

22.2.2011 19:36:35

kremilos
Myslím, že lepší by to bylo doma, z toho co píšeš a mých obsazených víkendů, vychází úterý a středa, středa podle toho co jsi psal dříve taky asi padá, takže zůstává úterý - tadá. Nejlépe příští? Další domluva přes SZ

22.2.2011 20:05:00

Vybíráme z Bazaru

Hadrianův Val
Hadrianův Val
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas