setkání - Pax Romana, Paths of Glory, Barbarossa, Titan

Ať neplevelíme forum o Paxu :)
7.6.2010 14:43:39

SSZGSA
děkuji za nezasloužené body popularity, píšu si je na kartu senátora :))

o volném pohybu mluvil Ramzke, mě nezbývá než s ním souhlasit

3.8.2010 07:48:42

rbx
a na příští akci budeš mít prvních deset piv zdarma :) měls to mezi nás rozpočítat nějak, kruci.

3.8.2010 09:44:28

trohat
já furt musím myslet na tu Republiku, šla mi z toho hlava kolem, ale jak jsem o tom po cestě zpátky vykládal klukům, hrozně jsem se pro to nadchnul. Musíme dát znova.

3.8.2010 09:45:46

kandelabr
uz jsem o tom s trohatem mluvil :) nejspis to spachame u me dome nekdy v zari :)

3.8.2010 09:56:05

Siaron
Hm! sakra, to je trochu z ruky myslim, ale kdyžtak mě informujte :)

3.8.2010 10:14:02

Nadseni a litost
Je mi lito, ze jsem se akce mohl ucastnit jen ze ctvrtka na patek. Byla to opravdu podarena akcicka se supr lidickama. Zvlastni podekovani posilam rbx za organizaci a klopikovi za obcerstveni :). Ale ty WK ti Klopiku jen tak nezapomenu :)). Celou hru na to kouka, tvari se ze nevi o co jde a nakonec nas takhle prevalcoval.

Az bude pristi akce (a nebude to dufam dlouho trvat) urcite dejte vedet (jako ted SSZGSA - cimz mu dekuju ze dal vedet, jinak bych o tehle akci vubec nevedel!!)

3.8.2010 11:56:29

To Kubis
Neděkuj.. :) Hrozně rád jsem tě tam viděl.. Jinak se ale neboj, klopík si to vynahradil v Imperiálu. :) Myslím, že na tu hru taky nezapomene.. :D
Ale souhlasím s tebou.. klopík se u Paxu tvářil, že netuší co má dělat ale sekal to tam ak jen mohl! :)))

3.8.2010 12:05:17

rbx

SSZGSA
tak Klopik a jeho Imperial, to byla fakt sila :-) Nad ranem, myslim ze mohly byt tak 4 hodiny rano, se pustil do vysvetleni Imperialu me, Sydovi a Jirikovi a hned pote jsme zacali hru ve ctyrech. Klopik jiz od zacatku taktizoval, ale bohuzel jsme to nehrali tak, jak je zvykly ze sveho okoli a diky tomu az do konce hry jen koukal co se deje a kdy se nejak dostane k lizu :-) A skutecne, tesne pred koncem se dostal k zanedbane Velke Britanii a mohl si tak alespon dvakrat sahnout na delicka a lodicky :-)) Holt nam nejak policko Invest pripadalo nezajimave :-) Nakonec podrimujici Sydo, ktery v zaveru prekonal spankovou krizi "tak nejak vyhral" :-)

3.8.2010 12:35:08

rbx
Klopik se nepoucil s prvniho imperialu se mnou, krenem, pajumanem, remskem + synem ... to je taky napad cekat od wargamistu ze to budou hrat ekonomicky :)

3.8.2010 12:51:25

Imperial
Jo to si vzpominam, ze Klopik rikal, ze Imperial je vic o ekonomice a ne tolik o valceni. Takze jste mu ukazali ze to nemusi byt tak docela pravda jo? :))

Ad hra s rbx a sydem - uplne vidim tu situaci, jak sydo privreny oci sotva kouka. Nahle procitne tahne necekane dobre a hele je vcele :).

3.8.2010 13:23:04

Kubis
On to byl celkem náročný den a v 5 ráno, posilněn rozličnými přípravky už jsem byl dost mimo :) Takže jsem tak do půlky hry vůbec nevěděl, jak spolu jednotlivé kace souvisí, a pak jsem usínal. Nakonec jsme se upnul na Německo a vyhrál, ale spíše to bylo tím, že jsem byl takový neškodně nenápadný :)

3.8.2010 13:36:09

kandelabr
to bylo jen predbezne ... ja mu rekl ze bych si to chtel taky vyzkouset a on ze by si pro zmenu rad vyzkousel Horus Heresy, nacez jsem nadhodil ze by to slo u me doma, ze misto je, a on ze to neni z Benesova tak daleko, ze by to slo.

3.8.2010 14:59:56

fotky
http://picasaweb.google.cz/106101413295535805834/Warcon2010?authkey=Gv1sRgCJ6p6KjhldisOw&feat=directlink

doufám, že to bude fungovat. fotky jsou bez úprav, jak to leží a běží. Když bude čas, pár jich upravím a vložím pod jednotlivé hry. pokud je tu někdo, kdo by si nepřál být zveřejněn, dejte vědět. sakra, dal bych repete, skvělá akce.

píšete někdo report? možná se k němu dokopu, ale nejdřív příští týden...

4.8.2010 15:15:32

fotky
to je paráda se na to takhle zpětně podívat, hned bych jel taky znova...
všichni tam vypadají tak zamyšleně :D

4.8.2010 15:24:52

rbx

fotky
parada, je to tam i vcetne mobilu co chytaji signal :-) Vidim, ze nejsem sam, koho zaujalo to hejno mobilu na okne, prilepenych tam jak ptaci lejna :-)

4.8.2010 15:41:03

rbx
jo jo, to se mi taky líbilo :) i když fotka je nic moc. dobrá je ještě tak jak sydo a sszgsa se moří nad tím miniplánkem ASL :)

4.8.2010 15:55:09

kandelabr
Jojo, ta je vtipná :) Nejhorší je, že i tenhle scénář na půlce mapy nám udělal z hlavy balón :)

4.8.2010 16:52:04

Super fotky
Lidi.. já bych jel zase!!! :D Řekněte jen datum a jsem tam! :))
Jsme wargameři.. vždy mapa, zamyšlený výraz a pravidla! :D

4.8.2010 17:08:14

fotky, ceny, terminy a tak...
Fotky jsou fajn, diky. Jedine stesti, ze u nich neni cas porizeni.... :)

Akce byla super, spouta fajn lidi, hromady her(k nimz pulce nebyl znam majitel a k druhe pulce pravidla:D).

Areal byl skvely, volnost, spani, jidlo vsechno mi prislo ok. Za ty prachy se snad ani nic moc lepsiho sehnat neda... cela mistost na hrani a jeste k tomu postel, jidlo k sehnani nekde pobliz - uz vic nepotrebuju.

9.8.2010 01:29:50

hezké
škoda, že jsem tam nebyl, ale už máme po rekonstrukci, takže příště se taky určitě zúčastním.

9.8.2010 21:07:23

Ach jo....
Jak Kandelabr přidává fotky a já koukám každý den na zážitky z Warconu, hned bych se vrátil. To byla jedna z nej akcí roku! :D
Neříkejte, že se vám nestýská.. mě teda fest.. když vidím ten Pax Romana nebo i Paths of Glory wůůůůůů zahrál bych...

21.8.2010 00:56:27

SSZGSA
Paths se snad nakonec nehrály, nebo jo ? třeba to bude hit příštího ročníku :)

21.8.2010 00:58:32

trohat
ne nehrály, Rbx sice poctivě studoval pravidla, ale je toho fakt hodně, zkoušel pak bitvu podle vzoru, ale ani to moc nešlo. chtělo by to nejdřív pořádně nastudovat pravidla. Ale nalákal mě na to hodně, vypadá to skvěle.

21.8.2010 11:33:08

trohat
nene, nehrál ale myslím si, jak psal Kandelabr, tak kolem toho jsem všichni chodili nějak mlsně.. Celkově si myslím, že tam bylo hodně her co se ani nepodívalo na svět. Ale za Japonsko jsem vděčnej.. to byla hra jak měla být..Jaj..hned bych zahrál..

21.8.2010 13:19:43

SSZGSA
viděl jsi tu mapu, vypadá to parádně. A co stalin? A kartágo? nastudováno? Myslím, že jsme zralí na další akci. Oprášit krabice a do toho.

21.8.2010 13:23:17

Vybíráme z Bazaru

Rise of Tribes + 3 rozšíření
Rise of Tribes + 3 rozšíření
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 21 hodin

Offcanvas