setkání - Pax Romana, Paths of Glory, Barbarossa, Titan

Ať neplevelíme forum o Paxu :)
7.6.2010 14:43:39

rbx

ceny
ja teda nevim, nejsem znalec Brna, ale v Brne se da sehnat uprostred prazdnin ubytovani ve 3-4 luzkovych pokojich za 250,- Kc na noc? A navic pro cca 20 lidi se spolecenskou mistnosti k tomu zdarma, kde se da byt bez preruseni 4 dny v kuse bez nutnosti v deset vecer vypadnout kvuli ruseni nocniho klidu? Pokud ano, tak je toto misto adeptem na usporadani nejakeho Conu a dobrovolnosti se meze nekladou :-)

Co se tyce ceny piva, tak sud desitky me stal 2300 a je tam 100 piv, takze pivo bylo za 23. I tak jsem doplacel 250 (cca 10 piv) ze sveho. 30l sud dvanactky nam pani prodala za 1600, pivo tedy za 27,- a i tam jsem doplacel 170 (cca 6 piv) ze sveho. Tyto ceny mi prijdou jako klasicke hospodske a nize se dostaneme pouze s vlastnim sudem nebo s uplne jinym pivem. To tam ale neslo.

A co se tyce jidla, tak povazuji ceny okolo 100 za velmi slusne, natozpak 300m od prehrady, uprostred rekreacni oblasti.
Toliko k cenam.

2.8.2010 17:13:59

rbx
Me teda prisl 26 korun za nepozivatelny linecky kolacky (ukousl a polkl jsem jen jednou) taky premrsteny :)

Ale jinak jsem velmi spokojeny a priste jedu zas :)

2.8.2010 17:16:36

Siaron
Nemáš jíst hnoje :)

Ceny mi přišly v pohodě, navíc s luxusem, že člověk nečeká frontu na pivo, ale může si točit sám, může dělat brajgl téměř nonstop a vyřvávat jak na lesy i v půl páté ráno, přijet, hodit věci do rohu a hned hrát, o nic jiného se nestarat. Perfektní koupání hned za rohem ani nezmiňuji. Já jsem nadšený a do příště musím nastudovat Successors, KungPao mě fest navnadil. A o Paxu ani nemluvím :)

2.8.2010 17:34:34

ceny
Pro jídlo jsme si jezdili do obchodu v nedalekých Štechovicích apod. Samozřejmě, že na Ždánu byla nějaká ta přirážka, proto kdo chce ušetřit tak příště sebou jídlo z nějakého discont supermarketu : ) Přimlouval bych se opět za Slapy, skutečně nocleh za 250,- je super cena!! Sehnat takovejhle bejvák na Slapech coby rekreační destinaci Pražáků s golfovejma holema si zaslouží pochvalu.

2.8.2010 17:41:04

kluci
A když by eventuelně bylo nějaké příště, jako že bude, když vás tak poslouchám, hráli by se tam jenom tyhle velký věci nebo by se švihly i nějaký rychlovky jako warrior knights?

2.8.2010 17:42:02

Elenistar
WK se tam dokonce i hrály, hitem byl Nexus Ops, Wings Of War, dál se hrál třeba Last Night On Earth, Zombies, nějaké karetky, spusta krátkých her ... když dovezeš Arenu, můžem dát odvetu po ZatroConu ;-)

2.8.2010 17:44:15

sydo
ty neumíš Successors ? podle tvých článků mám dojem že si psal o tom že si je hrál ?!

2.8.2010 17:45:11

Elenistar
..jestliže jsme na Slapech hráli chytlavej (a návykovej) Nexus ops, s Warriorem nemůže být problém : )

2.8.2010 17:47:18

rbx

Elenistar
Ja tam prijel s Paths of Glory s tim, ze se tam doucim pravidla. Jenze to neslo, takze jsem hral Warrior Knights, Last Night on Earth, Nexus Ops, Fridricha :-), Incursion, Imperial... a to ma do wargame daleko :-)

2.8.2010 17:52:11

Bomba akce Slapy
Bomba akce, bomba lidi, bomba hry, bomba doupě, jen ten vrchní byl nějakej divnej!!!
Příště chci jet zas!!! Pochvala organizátorům za vše!!!

Váš řezník Krkovička :-)

2.8.2010 17:52:23

trohat
Hrál, ale musím osvěžit pravidla, přeci jen to není jednoduchá věc.

2.8.2010 17:59:07

RBX Free Sedma
ta volnost pohybu po celé budově, bez žádnejch večerek, pokojskejch apd. mi přišla skoro neskutečná. Vlastní výčep s posezením skoro zázrak. Připadal jsem si skoro jak ve squattu : )) Mám obavu, že se takovéhle podmínky už příště nebudou opakovat. V podstatě celá Sedma patřila WargameConu.. řekněte kdo tohle někdy někde zažil?

2.8.2010 17:59:49

Klopik
Klopik je u mě hrdina WarConu! Přijel dokonale vybaven všemi nezbytnostmi, neustále dobře naladěn, líbil se mu Pax :D Příště na Moravu, jak říkal Kandelabr :)

2.8.2010 18:00:42

Rychle hry
takovych her tam bylo hodně , jen škoda že nebyl memoir osobně bych si ho chtěl zkusit

2.8.2010 18:04:42

hry
Došlo tam i na Titana ?

2.8.2010 19:25:02

akce
Byla to paráda! Já si to užil hrozně moc, i když jsem na sobotu spal až moc dlouho.. Díky organizátorům i všem účastníkům! Rád jsem vás všechny poznal, jen mě mrzí že jsem neměl příležitost zahrát si se všemi a všechno :))
Pro mě to byla zaručeně nejlepší akce prázdnin!

Na Titana došlo, ten mě dostal natolik, že si pro něj zítra jdu :)

2.8.2010 19:54:08

Ramzke
tak to já doufám, že sme u majitelky/personálu udělali dobrý dojem a že bude možnost to někdy zopakovat za stejných podmínek, případně za ještě lepších - víc lidí a možnost rozdělení na dvě místnosti, pivaři ve sklepě a nepivaři v krásně prosluněném patře, preferuju tu druhou :))

co se týče cen jídla, tak kdo s tím má problém, tak si opravdu může dovézt část jídla svého (já to tak částečně udělal a bylo to v poho, aspoň bylo co jíst během zavíracích hodin :))

a není úplně pravda že celý penzion patřil nám, bylo tam ubytovaných víc lidí, a navíc, kdo z vás si všimnul že v sobotu večer se v našem penzionu konala party s živou kapelou ? :)

2.8.2010 21:17:48

rbx

All
Mluvil jsem s pani a rikal jsem ji, ze priste prijedeme ve vetsim obsazeni a zabereme to tam cele. Byla moc rada, ze se vam tam libilo a nema s tim zadny problem. Jedina vec je, ze se takoveto setkani muze konat pouze v lete, protoze v zime je zahradka zavrena a naopak je otevrena ta spodni hospoda, kde jsme hrali, takze by bylo o mistnost i pivo mene.

2.8.2010 21:45:17

nové hry
Hehe, mám pocit, že tyhle akce by měli organizovat a sponzorovat prodejci deskových her. Myslím, že po zatroconu nebo po tomhle každej zatoužil mít ty hry, co si pujčoval doma. :D No a ty WK - áčka mě mrzej. Bych si chtěl zse dát nějakou hru prošpikovanou diplomacií. :) Notabene jsem to s rozšířením ještě nehrál. Už aby mi skončili prázdniny. To se zase bude v Praze hrát.

2.8.2010 21:54:03

elenistar
Vsak taky radek sponzoroval piva ze sveho :( Jeste ze ja mam ciste svedomi, prolival jsem hrdlo jen klopikovou vodkou :)

2.8.2010 22:15:29

rbx

Vodka
Musim uznat, ze Klopikova slivovica spolu s jeho minisalamky byla naprosto neodolatelna kombinace, oboji vyborne chuti :-)

2.8.2010 23:04:54

Pivko..
Mě to mrzí fest.. myslím, že Radek platil ze svého.. kdybych pil, hned bych mu na to přidal. Jenže já nesmím a to ani tu báječnou slivovicu.. :( Ale salámky jsem si dal a byla to špica! :D

3.8.2010 00:19:54

rbx

SSZGSA
hele, s necim takovym se musi pri organizaci pocitat. Ja jsem rad, ze se vam tam libilo a tak jsem odjizdel spokojen. :-)

Nad cim se ale ohradim je to, ze to byla drahe. Myslim, ze bychom pod urcitou uroven uz chodit nemeli, ale pokud chce nekdo udelat nejaky Con, kde se bude spat ve spacaku nekde na lavicce, pripadne ve stanu, kde si nebudu moci bez dozoru nechat sve veci, tak klidne muze. Ja se ho ale ucastnit nebudu. Nejsem zadna fiflena, ale jit si po 32 hodinach hrani lehnout do spacaku na zem mi neprijde jako zrovna prijemne straveny odpocinek. A pokud jde o jidlo, tak jak rikal Trohat ci Ramzke, jde to vyresit samozasobenim, cemuz nikdo nebranil.

3.8.2010 00:41:28

To RBX
He, mě to říkat nemusíš.. já byl spokojen. :D Ono, 3 hodiny spánku na zemi je jako kdyby jsi nešel spát.Já byl opravdu maximálně spokojen. :)Teda, krom záchodů a sprch ale měl jsem pantofle takže ok! :D:D Nevidím jediný problém se stejným místem.
Musím taky naprosto souhlasit s Trohatem, že ten luxus volného pohybu a všeho byl super. Oproti ZatroConu, kde jsme měli večerku a nevrlého pána, na druhou stranu, byl to přeci jen hotel, že? :)
Když už tě mám na drátě, kdy bude další akce? :D

3.8.2010 02:04:59

jídlo, pivo, ceny, ubytování
Jídlo bylo úplně v klidu, sekaná, párečky, řízek jak plachta... Pivo mě mrzí že musel rbx doplácet, to bych byl radši dal víc peněz, přece jen je možné že tam člověk tu čárku sem tam zapomenul napsat (že sydo :D)
K ubytování už bylo řečeno všechno - až na sprchy to byla paráda a možnost vlastní hospody a pohybu po areálu byla k nezaplacení. Ceny mě osobně přišly úplně v klidu, k tomu koupání poblíž, no prostě luxus!
Na příští akci se přimlouvám na stejné místo, tedy pokud se nenajde něco ještě lepšího ;) Ještě jednou díky rbx za organizaci i za odvoz a taky díky všem za super víkend!

3.8.2010 07:35:20

Vybíráme z Bazaru

Fort (EN)
Fort (EN)
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas