Pax Romana

Navrhuji začátek v sobotu ráno. Počítám se SSZGSA, Jirkou a Anekenem, milerád přijmu na svou stranu druhého generála, zástupce a rovnocenného poradce ve věcech ekonomických i vojenských, Ringo má přednost pro tuto pozici :)
1.6.2010 10:29:16

To Siaron..
Však já vím.. pač jsme oba Řémani..ale pro tuhle hru bych si asi vzal Kartágo... :D A pokud by jsi hrál ty.. byl by jsi můj největší nepřítel.. ten jenž jednou poklekne u mého trůnu.. :D

12.8.2010 18:43:11

rbx

SSZGSA
videl jsem barák tve tety... Videl jsem i zbytek břehu, kde stojí, je to apokalypsa. Spolu s hasiči a vojáky to tam vypadá jak na frontě :-(

12.8.2010 18:50:28

To rbx
Já tam jedu zítra.. jsem na to zvědav.. ale byl tam statik a říkal, že barák je v pořádku.. nebude se bourat.. :) A kome toho baráku jí to udělají až budou stavět tu silnici.. :) tak snad už bude lép.. A jak dopadla sbírka?

12.8.2010 19:05:59

rbx

SSZGSA
no, měl jsem plne auto i. Rakev, ale prijde mi, ze tam mají balených vod na mesic. A Sava jakbysmet. I když vzhledem k tem bouřkám, co jsou, abych to nezakriknul. Jinak mi prijde, ze tam spis potrebujou lidi. A taky by se sikla nejaka centralizovana linka nebo webstranka pomoci, která by řekla, co je zrovna potreba. Ale treba do toho až tak nevidím.

12.8.2010 19:14:57

To Rbx
Naprosto souhlasím.. já jsem tam jel v Pondělí a tahal jsem vodu aby teta měla.. Ironie.:D Jinak tam hasiči byli opravdu všude a pomáhali jak jen mohli.. Jsou to borci které si zaslouží víc než mají!! Kamarádi tam jeli ještě v úterý a pomáhali odklízet ale říkali , že mají pocit, že ta pomoc nebyla vůbec vidět.. :(

12.8.2010 19:35:08

rbx

SSZGSA
z toho mala co jsem videl, mi přišlo, ze organizace práce dobrovolníků přes hasičský stab je dobra. Každy dostal úkoly a po jejich splnění se přihlásili o nové... Toto mi přišlo dobry. Ale ted tady prší, což jim na klidu rozhodne nepřidá :-(

12.8.2010 20:25:43

rbx

SSZGSA
z toho mala co jsem videl, mi přišlo, ze organizace práce dobrovolníků přes hasičský stab je dobra. Každy dostal úkoly a po jejich splnění se přihlásili o nové... Toto mi přišlo dobry. Ale ted tady prší, což jim na klidu rozhodne nepřidá :-(

12.8.2010 20:31:38

To Rbx
ty jsi stále v Raspenavě? No, jsem zvědav na zítřek. jedu tam se podívat i na rodinu z tátovi strany.. oni se spolu nebaví ale vezu tam jejich maminku ( babičku ). Tak uvidím.. Snad už to bude lepší..

12.8.2010 22:20:02

rbx

SSZGSA
ne ne, jsem na Severaku u brachy. Možna pojedu ještě v sobotu, protoze naše cisla chce zorganizovat ještě další pomoc a potřebuju zjistit, v čem jde pomoci. Kdyby ses mohl zeptat, budu vděčný.

12.8.2010 22:26:50

To rbx
Uvidím co budu moct udělat...Já se jen bojím, že budu muset být s druhou babičkou protože to sní asi sekne..:( Ale pokud bude v pohodě,a nebude chtít abych byl u ní, tak se tam někoho zeptám..

12.8.2010 22:53:12

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Zelená horda
Zombicide: Zelená horda
Akt. cena: 1424 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas