Nový Jičín a okolí

Všiml jsem si, že je tady docela dost hráčů z NJ a okolí.
Takže jsem se chtěl zeptat, jestli se někde scházíte...
O spoluhráče je vždycky nouze!
18.5.2010 19:02:52

Husak
Bereš s sebou holky? Uvažuju, že bych přijel aji s drahou polovičkou, ale jak by Lenka viděla samé ameritrashe tak by to asi nerozchodila a ja pak taky ne :-)

26.7.2010 07:02:59

ameritrash
Já doufám, že se tam objeví i nějaká eurovka. A když neobjeví a bude žádána, tak skočím domů a něco donesu :-)

26.7.2010 09:15:51

účast
tak to vypadá, že se s drahou polovičkou zůčastníme taky. Vemem Jméno Růže, Wasabi, Dovytele vesmníru (komplet s rozšířeníma) a ja teda donesu Battles of Westeros pokud tam bude nějaká strategická duše. Pokud je tam možné jít se psem, tak přijedem na déle než pár hodin.

26.7.2010 12:08:53

účast
Tak nakonec to vypadá, že vyjde to 1% a já se budu moci zúčastnit taky :) Přijede nás tolik, kolik bude mít husak volných míst...
Arkham vezmeme, není problém, jen upozorňuju, že ho máme sice počeštěný, ale ne v tzv. krenovské kvalitě...
Ten Westeros bych hrozně rád viděl...

26.7.2010 19:37:56

odvoz
Kdyby byl problém, tak se můžu do Frenu otočit.

26.7.2010 19:57:34

Hammer
Tak je to správné, takovou akci by si neměl nechat ujít nikdo!

Arkham - výborně, zamlouvám si jednoho vyšetřovatele. Už jsem si dokonce přečetl pravidla (úhlopříčně, ale přece).

26.7.2010 20:11:00

Hammere
ja si myslel, že tě ten Westeros přesvědčí :-))

26.7.2010 20:11:25

Lumirius
A teprve až přijede zjistí, že to byl jen takový apríl!

26.7.2010 20:15:26

chilly
Teda, takhle pokazit takovou povedenou taškařici, ty jsi ale plantážník :-D

26.7.2010 20:18:45

NJcon
The Hammer: JUCH JUCH JUCH, já věřil že si to nenecháš ujít! Mám 6 sedadel. My pojedem nejspíš 4 a Lenka se špuntem můžou sedět tu chvilku na klíně. Takže místo sedmé sedačky můžeme vzít kopec krabic. :D

Lumíre: super! Myslím, že naše holky se o pejska rády postarají. Jestli to teda není nějaký půlmetrákový baskervill. :D Strašně rád bych viděl Aquaretto nebo Zooloretto. Nemohl bych tě poprosit, jestli bys to půjčil z Korunky? Ale pokud by s tím byly jakékoli komplikace, tak to nehroť.

Všem: za mě slibuju, že ze svých zásob nepřivezu žádné AT.

27.7.2010 07:40:08

účast
Tak koukám, že jestli se sejdeme všichni, tak nás tam bude jak malých myší. Už se těším...
Jinak mám v plánu vzít s sebou i Cyclades, Red November, Ants!, Micro Mutants: Evolution, speciálně pro Hammera Battleground: Fantasy Warfare a určitě mě ještě něco napadne.

27.7.2010 07:50:24

Husaku
máme Yorka tak doufám, že si ho holky nevezmou s sebou domů jako plyšáka, to by panička asi nepřežila :-)
Z čajovny se mi ještě neozvali, jestli se tam může se psem.
Ten Westeros mám momentálně fakt doma. Už teď to vidím na dobrou akci s mrtě hrama a málem času, ale třeba to napravíme pak na té Kletné.

27.7.2010 08:06:35

Hry
Mám něco brát? Říkal jsem si, že bych donesl Metro a RoboRally, ale než by to tam leželo...

28.7.2010 11:01:47

hry
Určitě něco vem, ať je výběr.

28.7.2010 11:29:16

pes v čajovně
marně se už dva dny snažím dovolat do čajovny, aji maila jsem jim posílal jestli se může dovnitř se psem a žadná odezva. Může mi to někdo z místních prosím zjistit, pokud je to v jeho silách?

29.7.2010 17:46:59

pes
Zkusím se tam zítra odpoledne zastavit.

29.7.2010 18:27:31

pes
Teď jsem tam volal, se psem není problém. Jednoho psa tam prý mají pořád, ale v případě nějakých problémů se prý ta naše domluvená místnost dá zavřít.

A mimochodem, nemá někdo navíc obaly na magicovské kartičky? Celoprůhledné, potřeboval bych jich tak 100-200 kousků...kdybyste někdo měl, vezměte je prosím na deskovky. Revanš je samozřejmostí :)

29.7.2010 20:45:36

Metro
Chilly, Metro plíz vem, mám ho jen jako PC hru a rád to vyzkusím naživo.

Roborally jsem hrál jednou a připadal si při něm jak totální trubka. No, můžu to zkusit ještě podruhé, nakonec někdo musí být za bl*bce, že? :D

29.7.2010 22:28:30

Hry
Vezmu tedy obojí a samozřejmě kdyby si někdo chtěl zahrát cokoli jiného z mé sbírky, stačí říct.

29.7.2010 22:34:25

Zítra ve tři, hurááá!!!
Frenštátská skupina snad nakonec dorazí v plné osmihlavé sestavě. Moje kočičky dnes večer souhlasily, tak snad už si to do zítřka nerozmyslí. :-) A držím palce, aby Hammerovic plány už nic nezhatilo a mohli jsme je přivézt taky v plné síle.

A dotlačím na kukandu jednu hexovou fantasy hru, která je prozatím ve vývoji. Předpokládám, že to bude její moravskoslezská premiéra. Nachomýtl jsem se jí do cesty stejnou náhodou jako upřímný Standa k akciím, takže jsem stihl jen zběžně přečíst pravidla. Nic víc o ní nevím, hexy jsem ani nevytáhl z pytlíků...

The Hammer: přijedem něco po druhé hodině a ohlásime se zvukem polnic. :D

30.7.2010 22:22:24

husak
Hexová fantasy novinka??? To zní zajímavě!!!
Už se na zítřek těšíme, měl by to být takový relax po posledních hektických týdnech...dnes jsme už malinko začali s navozováním atmosféry a po delší době pořádně "zapařili" Schadows over Camelot, Formuli Dé, Pilíře Země a Age of Discovery a to vše v naší krásné nové domácí miniherně :)))

30.7.2010 22:33:54

Už zítra, už zítra!
Tak na hexovou fantasy novinku se mnou můžeš počítat jako s testerem :)

30.7.2010 22:54:01

Tak už dnes!
Navíc vyšperkováno skorosvětovou premiérou!

31.7.2010 00:12:55

Tak dnes
Kladivoune: jak jsi zpoměl ty Píliře země, jsem nestačil zírat. Vyšly první dva díly seriálu jako adaptace této knihy. České titulky zatím nejsou (ale maka se na nich), je připravených 10 dílů po hodině.

Husáku: kolem 14 hodině? to už tam bude otevřeno? Začíná to v 15 hod?

31.7.2010 09:13:40

Lumírius
My nabíráme Hammerovic klan do našeho autobusu. Chvíli nám potrvá, než naskládáme půl milionu krabic a 8 lidí na 6 sedaček. A navíc tam chci být PRVNÍÍÍÍ :D

31.7.2010 10:37:43

Charitativní aukce

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 5555
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Děti z Carcassonne
Děti z Carcassonne
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas