Nový Jičín a okolí

Všiml jsem si, že je tady docela dost hráčů z NJ a okolí.
Takže jsem se chtěl zeptat, jestli se někde scházíte...
O spoluhráče je vždycky nouze!
18.5.2010 19:02:52

Ale no tak!
Neříkejte, že sem nikdo nechodí!

18.6.2010 15:10:00

nazdar
Přímo v NJ funguje čajovna Archa, kde se dá hrát. Občas tam bývají i malé přátelské turnaje.

Další místo pravidelného hraní je v Kopřivnickém DDM ovšem přes prázdniny je klub Deska zaparkován a rozjede se až s dalším školním rokem.

Několik let zpátky se hrávalo pravidelně i ve Štramberku, ale to letos nějak usnulo.

No a jinak samozřejmě ostravská Korunka.

To jsou všechny pravidelné akce pro veřejnost, kterých jsem se zde v okolí zúčastnil. Samozřejmě že se lze dohodnout i na nějaké samostatné akci. Pokud budeš mít nápad kdy a kde, stačí se ozvat a třeba to vyjde.

18.6.2010 15:22:54

to mi uniklo...
žes tady založil novojičínskou sekci, taky se mi zdá, že je nás tu pár "krajanů". To už by stálo za to, pouvažovat o nějakém okresním ZatroConíčku :)

18.6.2010 23:24:51

No výborně!
To vůbec není špatný nápad!

19.6.2010 21:27:06

nj
no nejake okresni hrani by nebylo spatne, kdyz klub v kopru pres leto stoji..

ale nejake hrani domluvit by se mohlo.
jinak obcas hravame i po hospodach v kopru :)

21.6.2010 09:05:10

Kde
Chtělo by to nějaký šikovný prostor...

22.6.2010 10:26:37

NJ
Tak já se přiznám, jsem taky z Nového Jičína. Okresní akce klidně (a asi bych dotáhl i nějaké ty známé z Fulneku), ale kde hrát, to fakt netuším...

22.6.2010 21:15:05

Novojičíňáci
To je jednoduché :), musel by se najít nějaký podobný "blázen" (v tom nejlepším slova smyslu)jako je sasa, který tak skvěle zorganizoval ZatroCon,vzít si to na starost, poohlédnout se po možnostech a vzít si tu organizaci na svá bedra...už mě to taky napadlo, jen teď prostě na to nemám sílu, jsem za ten školní rok (a to nejsem učitel) tak přeorganizovný a přestaraný z těch několika desítek nejrůznějších akcí, které visely a některé ještě visí na mně, že se rád nějaké akce "jen" zúčastním...ZatroCon byl pro mě jedinou letošní akcí, kterou jsem si opravdu dokonale vychutnal, nemuse nic organizovat...ještě jednou díky saso
Jde taky o to, jestli by to měla být dejme tomu jednodenní víkendová akce (což by se mi líbilo) někde v dosahu, nebo máte v pácu něco většího? A kde hrát? Podle počtu lidí, nějaký sálek v nějaké restauraci například...Ale berte to jen jako postřehy, nerad bych dělal chytrého, který rozdává rozumy a nic nezařídí...ale leží mi to v hlavě a až načerpám novou energii, třeba se do něčeho pustím :) Třeba se zatím najde někdo schopný ???

22.6.2010 22:19:18

Moje ideální představa
Ideální představa je jednodenní víkendová akce tak jednou za dva měsíce.

Salónek v restauraci podle mého není úplně ideální. Chtělo by to nějaký o víkendu nevyužívaný prostor. Kdysi jsem byl na takové hrací akci, která se odehrávala ve velkoobchodu s barvami.

22.6.2010 22:41:32

chilly
S tou jednodenní akcí jednou za čas vřele souhlasím...velkoobchod s barvami :), třeba se najde nějaký majitel podobných prostor a pustí tam bandu deskových závisláků :)
Ten samozřejmě nekuřácký salónek by mohl být třeba v nějakém kultůráku, knihovně, či něčem podobném...
Jde o to, že by to nebyla schůzka nějakého klubu (od toho jsou kluby jako v Kopřivnici), ale schůzka určitých domluvených lidí..

22.6.2010 22:48:47

The Hammer
No je třeba odhadnout, zda se jedná o bandu závisláků na deskovkách, nebo na toluenu!

22.6.2010 22:56:28

chilly
No, u nás, co občas i malujeme figurky to není zcela jasné :)

22.6.2010 23:00:14

Požehnané hrání
Tak jsem jen tak zkusil na internetu vyhledat nějaký sál k pronájmu a vyskočil mi tam Kopřivnický Katolický dům a Fulnecký klášter. Ideální na Pilíře země!

24.6.2010 11:41:29

chilly
Aniž bych chtěl jakkoli brzdit tvé zapálení pro věc, bylo by vhodné začít od zjištění počtu účastníků, což zas bude záležet na termínu. Pokud by se sešlo 10-12 lidí, tak stačí salonek se 3 stoly v libovolné hospůdce.

Jestli se to rozroste do velikosti Pardubic, tak samo že spíš ten Kaťák v Kopru.

Já se zúčastním, pokud budu v okolí.

24.6.2010 11:50:03

do NJ
bych asi taky přijel

24.6.2010 11:54:17

Husak
Neboj, pouze sonduji terén. Ale na netu jsou jen ty Boží prostory. Chtěl jsem se dnes zeptat v knihovně ve Frenu (šel jsem tam vracet knížku) jestli nemají nějaký tip a ona je vytopená.

24.6.2010 11:59:24

chilly
Dobrý nápad, udělat to ve Frenu :)
A mimochodem, když k nám chodíš do knihovny, přiznej se, odkud opravdu jsi! :)))

24.6.2010 12:26:49

do Frenu
bych přijel určitě

24.6.2010 12:40:36

The Hammer
Jsem z NJ ale do nedávna jsem pracoval ve Frenu, takže jsem si vyřídil průkazku tam. Teď už tu dojíždím max. dvakrát za měsíc.

24.6.2010 13:01:10

Datum
Tak co byste řekli takovému 31. červenci?

2.7.2010 13:05:59

datum
Což o to, datum je to hezký :) Mně, jelikož letos bohužel nikam na dovolenou nemůžeme vyrazit, i celkem vyhovuje, otázka ovšem je, co na to ostatní zájemci, jestli v tu dobu nebudou v plném proudu dovolenky...

2.7.2010 13:14:10

Kolize s WarConem
Tenhle termín se kryje s WarConem na Slapech co se tady po zatroconu domlouval!

2.7.2010 13:32:12

červenec
z mého pohledu by 31. červenec vyhovoval...

3.7.2010 14:12:46

Kren a zbytek
Tak ona to měla být taková regionální záležitost, navíc na zkoušku, takže to nemá ambice jakkoli konkurovat dalším akcím...

Pokud to však myslíš tak, že by ses rád zúčastnil a přitom vyrážíš na WarCon, tak to, už vzhledem k tomu, že tvoříš 1/4 prozatímních zájemců, posuneme o týden sem/tam.

Takže zatím dle počtu ohlasů rezervuji jídelní stůl u mě v kuchyni :)

4.7.2010 14:58:43

chilly
No, pokud máš ten stůl dost velký...protože když přijede Hammer, musíš zároveň počítat se speedym, Balduinem a špuntem :)))

4.7.2010 15:08:15

Vybíráme z Bazaru

Delta
Delta
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas