hrani v hornich pocernicich

ahoj :)
nechtel by si nekdo zahrat v HP?
co mam za hry vidite na mem profilu ale prednostne bych si chtel zahrat tyto:

runewars s expanzi (zaklad pocesten)
civilizace FFG s expanzi (plne pocesteno)
world of warcraft (komplet)
memoir 44
nexus ops FFG
arkham horror
ghost stories
cyclades s expanzi
dorn s expanzi :)

diky
5.7.2012 22:38:59 | Upraveno autorem (porovnej)

hm..
neco musime vymyslet:)

11.8.2012 15:31:28

paráda
Zdravím jsem z Újezda nad lesy, s časem nic moc, ale rád něco zahraji.
Pokud by jste potřebovali hráče a nebo chtěli zkusit něco z mých her, tak prosím dejte vědět.
Jen mám vyzkoušené, že se nedá hrát u nás doma, pořád někdo chodí a ruší.

11.8.2012 15:38:20

jarmuk
Hezky se nám to schází :-) A nenapadá tě něco v okolí kde by se dalo hrát? Malik se zmínil o nečem v okolí květnického rybníka, asi to pojedu omrknout.

11.8.2012 16:26:37

možná
Asi by se dalo zkusit sport bar vedle alberta na Rohožníku, byli jsme tam s dětma na obědě a ani nebylo moc nakouřeno.
Přesto tu byl relativně klid - zeptám se tam, zda by to šlo.
Asi by nemuseli dělat problémy číňáci na blatově. Jak jsem psal, tak doma u nás to neprojde, protože každou chvilku se někdo zastaví a něco po mě chce.

12.8.2012 13:22:18

místo na hraní
jestli tim sport baremmyslíš Zippo, tak nedoporučuju. nevím jestli to tam má nový majitel nebo co, ale myslím že s deskovou bychom se tam nikomu moc nelíbili. je to takový hospa pres obed na menyčko a navečer jsou zvyklí na štamgasty co to do sebe klopi. aspon tak to tam na me vzdy pusobi když tam nahodou zavitám.

jinak to posezeni u rybníčku v květnici je primo u vody hned. je to bouda co patří rybýřum, ale chodí tam normálně lidi z okolí třeba jako já grilovat. je tam tak 6-8 stolu s lavicema pod střechou - phodoička

12.8.2012 13:32:53

Květnice
Jj. byl jsem se tam včera mrknout a vypadá to tam slušně. Ty stoly s lavicema sice nejsou na nic moc velkého, ale buď by se dala přes ně hodit nějká deska (po něčem se doma mrknu) a nebo jsem tam zahlédl dva větší stoly hned u toho domečku a ty vypadaly schopně.

12.8.2012 17:04:51

ER
dnes skvele :D skoda ze jsem necetl vic pravidla.. jestli chces tak si precti historii ERka:) je to dost zajimavy a hned pochopis proc se 1. scenar hraje tak jak je:) ale uz jsem ti to nastinil..

ale je lepsi kdyz vis co si jack saw prozil nez se stal zombii.. ;)

12.8.2012 17:53:34

twix
Taky jsem spokojen :-) Uvidím jak na tom budu s časem abych si načetl fluff, ale přednost mají pravidla. Bylo by fajn, kdybychom v úterý dostali až ke třetímu scénáři, kde je již vybavení a střelba.

12.8.2012 18:14:52

ok
tak dalo by se.. ale kdo bude delat ty mapy:-D

historie neni dulezita ale pak te to lip vtahne nez kdyz jen tak litas po mape;-)

zatim (s par chybama jako prehlidla zed:-) 1:1 :-D

12.8.2012 19:09:30

zipo
To jsem myslel, ale nemohl jsem si vzpomenout na jméno, na ten oběd to bylo opravdu v poho.

12.8.2012 22:40:26

taky bych se přidal :-)
Ahoj, pokud by mi to časově vyhovovalo, tak bych se taky někdy přidal - bydlím v Hostavicích, takže dojezdová vzdálenost :-)

13.8.2012 10:28:19

novy prirustek
pridavam do seznamu descent 2.0 :)

14.8.2012 20:59:31

zahral by nekdo?
mercs, a few acres of snow, studena valka a i jine :-)

25.10.2012 23:29:57

zahraju
Zahrál bych něco velmi rád, hry máš dle mého gusta. Sice jsem ze Spořilova, ale autem je to pohodička.
Případně mohu nabídnout i zázemí u mne, místo máme. A přítelkyně se určitě přidá, hry ji baví a hraje i třeba Arkham.

Mívám čas i přes týden... tento víkend jedu shodou okolností pryč, ale jinak to je také v pohodě.

26.10.2012 00:48:52

ok supr
se pak nejak domluvime :-)

26.10.2012 10:29:33

twix
no ja jsme taky pro... a jak jsem ti psal do PM, bylo by to fajn... ale mam fakt problem s casem... nelepsi jsou pro me uterky, ctvrtky a soboty. ale od 1. nastupuju do nove prace a netusim vubec jak na tom casove budu...

Nicmene, klidne bych se domluvil ted na stredu vecer co?
(v utery jdu do tomovek na malovani jestli bude, jestli ne tak klidne v utery)

29.10.2012 17:13:02

twix
nedele odpoledne MERCS?

31.10.2012 21:14:28

sice pisu
bakalarku atd :) ale klidne bych dal nejakou hru...
strasne rad bych zkusil s nekym studenou valku, tide of iron, mercs nebo earth reborn :) nejlepe v blizkosti hornich pocernic. :)

28.2.2013 16:54:53

jak se domluvime
no, tvoje odezva je po hooodne dlouhe dobe. Taky bych MERCS zahral, nehral jsem je asi od prosince.

no, to zatim neni az tak horke, ale dostal ase mi pristup k 3D tiskarne a casem si buud moct vytvorit spoustu zajimavych doplnku jako teren atd... takze se potrebuju na mercs zase naladit.

5.3.2013 19:28:09

Vybíráme z Bazaru

Human Interface Be a Better Human: Cyberpsycho ed.
Human Interface Be a Better Human: Cyberpsycho ed.
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas