hrani v hornich pocernicich

ahoj :)
nechtel by si nekdo zahrat v HP?
co mam za hry vidite na mem profilu ale prednostne bych si chtel zahrat tyto:

runewars s expanzi (zaklad pocesten)
civilizace FFG s expanzi (plne pocesteno)
world of warcraft (komplet)
memoir 44
nexus ops FFG
arkham horror
ghost stories
cyclades s expanzi
dorn s expanzi :)

diky
5.7.2012 22:38:59 | Upraveno autorem (porovnej)

HP
Do Horních Počernic to mám coby kamenem dohodil, jen je problém s časem. Teď přes dovolené/prázdniny je to zabité úplně, ale je dobré o tobě vědět :-) Časem se určitě ozvu + mohu přivézt ještě jednoho spoluhráče (a samozřejmě hry z mého profilu).

9.7.2012 12:09:41

naprosta parada :D
supr.. tak se potom nekdy ozvi ;) ja jsem skoro ted porad doma..

9.7.2012 13:41:34

earth reborn
byl by nekdo v me lokalite ochoten zaucit se se mnou do hry ER :D
strasne se mi libi ale nikdo tu neni... diky

14.7.2012 15:41:53

pravidla
jsem prelouskal a nezdaj se mi nejak komplikovany..

kdyz se pujde od 1.scenare az po 9. tak myslim v pohode..

must have :-D

14.7.2012 21:47:41

twix
Předběžně se zdá, že příští týden budu mít trochu víc volného času, tak bychom mohli něco domluvit. Docela bych zkusil Last night on earth, Ghost stories,nebo můžem dát Cyclady nebo Nexus Ops - pokud bychom přibrali do hry mého juniora preferoval bych moji původní počeštěnou verzi. Asi bych se nechal nalomit na Earth reborn :-), ale nevím jestli stihnu nastudovat pravidla. A nebo cokoliv jiného z mého či tvého seznamu.
A nebo jestli bude pěkné počasí i něco menšího jen tak venku u pivka na tvrzi Hummer.

3.8.2012 12:32:43 | Upraveno autorem (porovnej)

micc
jasny.. pritelka mi odjizdi akorat pryc s tymem takze mam cas:)

nexus ops mam taky komplet pocesteny ;)
last night bych dal urco taky..
cyclady s juniorem by byly myslim bezva.. hezka hra
earth reborn bude na dlouho :D ale hele.. staci se na 1. scenar precist 2 stranky pravidel (hodne obrazku:) je to perfektne rozkouskovany

a kde bychom se sesli? hummer je fajn ale tak na warhammer card game :D

4.8.2012 12:12:21

twix
Tak jak to vidím, začínám studovat první dva scénáře Earth Reborn :D
Místo - jestli víš o nějakém prostoru v Počernicích, bez problémů dojedu na kole. Jinak pokud nebude úplně hnusně, můžeme se upíchnout u nás na zahradě (Klánovice). To by se pak možná na Cyclady nebo Nexus přidala i moje drahá polovička (ve více hráčích jsoustejně lepší). U nás doma uvnitř už by to bylo maličko komplikovanější kvůli stísněnějším podmínkám a naší nejmladší, se kterou v blízkém okolí bychom toho asi moc nenahráli (rozhodně nic náročnějšího na pozornost).
Ještě musím dát dohromady časový plán na celý týden, mám tam pár akcí, které bych chtěl zvládnout, ale předběžně bych mohl už v pondělí skoro celý den cca do 17 hod.

4.8.2012 15:24:26

ok
ono i u me je problem s mistem.. domluvime se ;)

4.8.2012 16:15:58

cas
prave jsem zjistil ze PO a UT mam zabity ale potom uz volno:-) (snad)

tesim se na ER:-D

4.8.2012 19:28:57

cas
Tak další dny upřesním průběžně (počítám že středa by mohla vyjít asi odpoledne cca od 16 hod, ve čtvr zase spíš přes den cca 11-17 hod, pátek ??).
BTW - Před chvílí jsem usnul u čtení první části pravidel ER, inu týden denního sportu a nočního popíjení udělaly své :D

4.8.2012 19:36:53

streda
vypada nadejne ;-)

co chces hrat teda? :-)

5.8.2012 22:31:27

ER
Šel bych do ER. Jestli mě teda do té doby neskolí angína jako moje cvrčky.

5.8.2012 23:26:35

sakra
streda padla.. deda v nemocnici a ja musim byt s babickou.. chjo

7.8.2012 13:08:05

twix
Neva, do konce týdne mám ještě čas víceméně kdykoliv, tak kdyby ti to vyšlo, ozvi se.

7.8.2012 14:12:42

micc
co patek? sobota? nedele? :)

8.8.2012 14:35:21

twix
Sobota a neděle jsem volný, v pátek můžu nějak odpoledne (cca po 17 hod).

8.8.2012 14:50:04

tak parada
budu mit i mage knighta (snad v patek bude v tomovkach:)

ale zatim pocitam ER.. kdyby neco tak napis ;)

ja doufam ze me nebudou chtit na brigade v patek..

8.8.2012 14:54:12

twix
Tak Mage Knighta už do konce týdne nedám :-) (ale ne že bych nechtěl, mám ho i s ER ve wish listu.. Kromě první části pravidel ER se ještě snažím konečně pozvolna prokousat pravidly Infinity, tento jsem se ještě seznámil se Záchranáři, Dungeon fihgterem a ve zbytku času se snažím nabarvit nějakou tu figurku :-)

8.8.2012 15:03:44

twix
Tak jak to vidíš, na zítra navečer nebo na víkend? Mě na zítra přibyla ještě nějaká práce tak můžu až tak v 18 hod.

9.8.2012 20:18:41

zitra
mam cas ;)

poslu ti do PM muj mobil at se muzem domluvit pruzneji.. tohle je takovy neohrabany:)

9.8.2012 20:29:06

earth reborn
jednoznačne hrať ERko, ale nie raz, alebo dva krát lebo... prvý scenár je v pohode, odohratý za pol hodinu, druhý tiež a hádam ešte kratší, ale každý ďalší je lepší a lepší a dlhší a epickejší :) A o S.A.G.S. ani nehovorím :)

Tak prajem príjemné hranie a trpezlivosť :)

9.8.2012 20:38:01 | Upraveno autorem (porovnej)

okolí
čau, já jsem z újezda a občas bych taky něco zahrál, aby to bylo blíž než až v tomovkách například. Sice ER je pro 2 (4) a s dalšíma hrama co jste jmenovali jsem doposud neměl tu čest, ale jedna tam ja kterou bych fast rad da ve více ldiech: Arkham Horror. co vy na to, nedomluvíme se nějak? mimochodem vím o dost dobrém místě na hraní her venku pod střechou, ale bez možnosti zapnou osvětlení. Asi budete znát, je to u rybníčku v Květnici.

10.8.2012 09:48:27

Malik
Na zkušební partičku Arkhamu bych se dal přemluvit :-) ale nikdy jsem ho nehrál. V Květnici u rybníčku neznám, ale je to kousek na dojezd, takže no problem.

10.8.2012 10:12:56

micc
tak co zitra?:) ER?

11.8.2012 14:57:11

twix
Jsem jednoznačně pro :-) . Můžu cca od 13 do 17 hod. Ale kde? Děti ještě berou antibiotika, tak bych to u nás ještě neriskoval.

11.8.2012 15:13:46

Vybíráme z Bazaru

Mindbug EN Pioneer
Mindbug EN Pioneer
Akt. cena: 15 €
Končí za: 13 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas