Hradiste 6.6.-10.6.2012

definitivni datum ozzyconu, kvuli omezene kapacite maji prednost ucastnici lonske akce, vzhledem k predpokladanemu teplemu pocasi je dohodnuta moznost postavit stan. kamaradi, hry, stodola, grill a pivo, co vic si prat :-)
23.1.2012 18:48:33

Ozzy
Asi to moc netestovali.. :D

11.6.2012 12:14:39

ozzy
tak si nás napiš (oba) a ať zkusí nepřijet a pak být nabručenej, že tam nebyl

11.6.2012 12:15:13

hradiště (ozzy na hrad)
Ahoj všichni,

nemám moc rád rodinné oslavy, ale na setkání s Herní rodinou jezdím rád. I kdybych neodehrál jedinou hru, tak vidět vás a některé i slyšet mi stačí. Největší dík patří Ozzymu za organizaci a Obludovi za neúnavnou přípravu jídel a grilování.

Co se hraní týče, tak mím přáním na tomto setkání bylo zahrát si Here I Stand, a to se splnilo. Bonusem bylo, že se sešla sestava zkušených hráčů, tak jak o tom píše Elenistar níže. Já si aspoň mohl ověřit správnost naučených pravidel a jejich vazeb na hru.

Her jsem odehrál několik, tak je všechny nebudu vyjmenovávat, ale potěšilo mě, že je to již několikáté setkání, kdy Sydo mi sliboval naučení Indonésie, ale nikdy k tomu nedošlo, protože zřejmě natěžil hodně rýžového moku, ale až tentokráté došlo k hraní.

Co říct závěrem, jsem rád, že mám takovou Herní rodinu a chci vás vidět zase!!!

11.6.2012 12:24:24

Hradiste
Skoro vse jiz bylo receno, tak snad uz jen to podstatne ...
Velke DIKY vsem za uzasny prodlouzeny vikend a necele 2 mesice zase na Warconu :)

Ozzy: hlasim se :)

11.6.2012 13:27:59

Ozzyho Hradiště
Po úspěšném dospání už jsem konečně stavu vám také poděkovat. Především Ozzymu za super prostory, hvarovi za proviant a Obludovi za jeho přípravu, Hrabinhovi za odvoz (teď už mi dokonce i ten soundtrack chybí!), Elle za pokojový tandem a všem hráčům, kteří se mnou něco hráli. Opčíkovi díky za obohacení mého slovníku :-).
Zvláštní cenu posílám všem, kteří mi potrénovali bránici a mimiku :-)
Příští rok prosím se mnou počítejte, možná vezmu i bráchu :-).

Edit: Těším se na fotky /významný mrk na DDho :-)/

11.6.2012 15:09:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Ozzycon
opět naprosto epická akce, která předčila veškerá očekávání... díky všem spoluopilcům a přespolním buzerantům... zvláštní díky patří obergruppenführerovi Kandelabrovi, se kterým jsme absolvovali alespoň ta dvě kola Red Barricades... stejně tak patří speciální poděkování posádce planetoletu, že mě nechali v neděli dospat...

a doufám, že Ozzy se přece jen pochlapí a napřes rok uvidíme šokující zápas medvědů naživo xDDD

11.6.2012 16:33:54

kabel
olafe našel jsi ten kabel? já ne

11.6.2012 18:58:17

Ozzycon
Bylo to skvělé a moc jsme si to užili. Rádi bychom poděkovali všem, se kterými jsme si mohli něco zahrát a zejména těm, kteří nám nové hry vysvětlovali – těm patří speciální dík za trpělivost. :-)

Uznání patří Vojtovi a Kátě Musilovým za neuvěřitelně tiché noční příchody – tohle mě musíte, pro vlastní dobro :-), naučit, nahradím tím svoje ranní sloní odchody a snad se nebudete muset bát probuzení „prastarého Andersona“. :-)

Speciální a největší dík patří Ozzymu za organizaci celé akce, Obludovi, Hvarovi a Klopikovi za starost o naše žaludky a RBX za starost o dostatek tekutin – a všem ostatním, kteří se na tomto zdraví prospěšném úkolu podíleli .:-)

Poděkování patří úplně všem za skvělou, přátelskou atmosféru a moc se těšíme na další setkání.

Anderson

P.S: Osobně zvlášť děkuju za vysvětlení a hru Arkan Horror (Kátě a Vojtovi), Dungeon Run (Asad, Ozzie, Satan, má drahá polovička – příště mě nedostanete!) a Zombie State (Radkovi) a za bonusové zážitky z pasivního kouření trávy (Sydovi a Hrabihnovi), z dokonalé imitace Opčíka (Citroníkovi), díky za skvělé hlášky a že je koho citovat (Opčíkovi), z fyzických požitků za malinádu (nevím komu?), za pozvání, zajištění přístřeší a skvělého počasí (Ozziemu) a za zábavnou společnost a skvělou partu lidí (všem),
Marťa Andersonka

11.6.2012 21:20:52

Ach jo...
... zase čekat rok na další parádní akci. Díky všem za účast, hry, atmosféru, speciálně pak všem, kdo se podíleli na hojném zásobování a ukojení žízně i hladu, zasloužíte řád zlaté šunky a malinovky! Skvělá akce plná skvělých lidí a doufám, že se uvidíme a zahrajeme dříve, než zase za rok v Hradišti. ;-)

12.6.2012 08:43:20

DD

OzzyCon - Diky
Taky se musim pripojit s podekovanim. Akce se vydarila i kdyz pocasi se nas obcas snazilo potrapit tak jsme to bylo super.
Diky Ozzymu za organizaci akce, Hvarovi za poskytnuti proviantu, Obbludovi za jeho pripravu, Radkovi za zarizovani pitiva a pak vsem tem, kteri tam vytvorili tu bombastickou atmosferu. Akce od akce je to lepsi a lepsi :)).
Fotky budou snad nejak v prubehu tydne, mam toho tedka povicero, ale vynasnazim se :).
Jeste jednou diky vsem a uvidime se na Warconu.

12.6.2012 11:01:23

affenschreck
tady máte něco od přespolního buzeranta Elenistara, ať se to neschovává jen u mě v mailu :D

http://img717.imageshack.us/img717/6721/affev.png

12.6.2012 16:34:32

Thales
Warcon 2012?

12.6.2012 17:16:46

DD

Fotky
Tak jsem to nejak prebral a neco z toho vypadlo.
http://dd.albumino.com/albums/ozzycon-2012

Enjoy!

EDIT: Byl tam malej problemek uz je to fixed.

18.6.2012 13:31:29 | Upraveno autorem (porovnej)

DD
Díky moc... moc pěkné fotky... člověk rád vzpomene..:)

18.6.2012 14:12:26

dd
jako fotky fajn, ale filtr na moji dvojitou bradu jsi zase nenasadil, co? :-) kazdopadne diky

18.6.2012 14:33:10

DD
díky moc, foky jsou super. Půjdou někde stáhnout?

18.6.2012 14:43:46

fotky
...tu fotku, kde intelektuálně přemýšlím, jsi tam dávat nemusel :-)

18.6.2012 23:13:54

Ozzy
Kolik brad máš, tolikrát jsi člověkem.

18.6.2012 23:40:20

Citron
Predseda ma pravdu...

18.6.2012 23:42:51

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Akt. cena: 20 €
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas