Hradiste 6.6.-10.6.2012

definitivni datum ozzyconu, kvuli omezene kapacite maji prednost ucastnici lonske akce, vzhledem k predpokladanemu teplemu pocasi je dohodnuta moznost postavit stan. kamaradi, hry, stodola, grill a pivo, co vic si prat :-)
23.1.2012 18:48:33

ostrava
ehm, nakou nahodou nejde niekto na hradiste ALEBO warcon, co sa teraz bezne pohybuje v ostrave - vyskovce plz-plz? :) dakujem moc

paladin> klido 'vem si loze me':D .aj tak ich prvu noc urco nestihnem vyuzit.. (..toz snad ani Ty!)

23.4.2012 14:00:37 | Upraveno autorem (porovnej)

ella
to je moje práce, najdi si něco jiného

4.5.2012 14:42:58

to opčík
Asi já.

4.5.2012 19:29:49

nabídka svozu
6. odpoledne z J. Hradce odjezd

15.5.2012 22:02:36

uzavírka
ahoj lidi, už mi prosím nepište, hradiště je uzavřené, moc se omlouvám všem, na které se nedostalo, bohužel nejede spousta z těch, které bych tam moc rád viděl, zájemců je moc, postelí málo. samozřejmě každý se může přiject podívat, stodola to unese, ale ubytování už bohužel není :-( účastníci zájezdu dostávají průběžně zprávy do mailu. díky za pochopení...

28.5.2012 17:45:16

Prosba
Jede prosím někdo z Prahy v pátek večer nebo v sobotu ráno a vzal by jednu zbloudilou ovečku (tedy mě) s sebou? Děkuji :)

7.6.2012 08:29:46

Havelock
já jedu vpátek kolem druhé.

8.6.2012 08:12:06

Brzký odjezd...
Nazdar hošci, sorry, vyhodnotil jsem hodinu svého odjezdu - šestou ranní jako nevhodnou pro jakýkoli druh loučení, tak tu nechávám aspoň takovouhle zdravičku...

Užil jsem si to jak sviňa, díky za vřelé přijetí v tak vybrané společnosti, spoustu her co jsem stih i nestih zahrát či dohrát (Titan, kurva...), díky za občasnou pozornost při vysvětlování Ron&Bones a pochopitelně i za šokující souboj medvědů, byť mě jeho náhlé a nevhodné flashbacky budou obtěžovat ještě mnoho dní :-)

Fakt parrráda, jediný co mě hodně mrzí je, že jsem musel odjet předčasně, ale byl jsem s vámi aspoň duchem a budu se pekelně snažit dostat se do Čech na některou z dalších akcí, nebo se aspoň čas od času přifařit na nějakou tu session v Praze. Ou jé!!!

10.6.2012 19:20:51

uf
tak jsem doma

3x sláva ozzymu

10.6.2012 19:27:20

3x sláva
To mi připomíná spoustu výborného masa, za které putuje můj velký dík hvarovi a obludovi. Uronil jsem ráno slzu, když jsem si konečně něco zahrál s ozzym. :) díky všem... opičíkovi za vykombené mekanisburgo, Jiřímu za statečnost jeho rytířů, sydíkovi za indonesii a práci na oficiálním překladu k affenschrecku, Ivanovi od Jiramana za jeho naivitu, anekenovi a eyronovi za příjemné posezení u Tichu, klopikovi a zbytku party za brass a rozšířeného schoguna a bihnovi a pochopitelně ultra skupince za HISko(přespolní Olaf, Eliška, Oblud, Citron a Klopik), že mi konečně upřímně a opakovaně vysvětlil, co jsem doopravdy zač.

10.6.2012 19:35:01 | Upraveno autorem (porovnej)

bylo to skvělé
děkuju všem bylo to super

10.6.2012 19:41:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Hradiste
Tak jsme prave dojeli a chceme vsem podekovat. Predevsim Jirkovi a Martine Anderson za sdileni stejneho pokoje a pochopeni, kdyz jsme chodili spat kolem 3. hodiny rano zatimco oni uz chrupali. Doufam, ze jsme vas moc nebudili.

Dal bych chtel podekovat:
.opcikovi, Olafovi, Assadovi, Elenistarovi a Citronovi za Mecanisburgo. Ackoli jsme v tom trochu plavali, tak to bylo velice zajimave a hra se mi libila.

Citronovi, Vixton a Elle, ktera prebrala po Citronovi roli Dextera Draka v Arkham Horroru. Diky teto zmene jsme nakonec vyhrali a porazili Yiga, ktery si ani neskrtnul.
A rovnez Andersonovym, kteri s nami hrali Arkham poprve v zivote a snad zaujal. Roli vysetrovatelu se zhostili skvele. :-)

Polyluxovi a Citronovi za pozdni Ghost Stories, ktere jsme vyhrali a ani se nezapotili. Priste musime zvolit tezsi level, kdyz jsme vyhrali a ja vas bez jakychkoli problemu dokazal ridit ze zahrobi. ;-)

.opcikovi a Obludovi za Starcraft, jehoz setup trval dele nez samotna hra. Priste musime dat repete... ;-) a ja na oplatku slibuju, ze se naucim ERko, at muzeme dat priste. :-)

Siaronovi, Andersonovym a Citronovi za uzasnou Battlestar Galacticu, ktera byla vyhrocena az do konce, kdy Siaron svym klamanim tela vypadal, ze jednou je pure Cylon a jindy zase Human lover... :-D

Thalesovi a Satanovi za Eclipse, ktery, jak to tak vypada, bude pokazde zahran posledni den akce tesne pred odjezdem. Posledne to tak bylo v Zelivi, ted v Hradisti.... Vyborna hra, ktera nezklamala a myslim si, ze kdo si ji na Hradisti zahral, tak mel jen pozitivni ohlasy. Hlavne chci podekovat Klopikovi, ze Eclipse na akci vzal a umoznil mi tak si jej po delsi dobe zahrat. Ta hra je bezkonkurencni, diky Peto. :-)

No a na samotny zaver samozrejme Ozzymu, Radkovi, Hvarovi, Obludovi a vsem mozny, kteri se starali o jidlo, akci zaridili atp.... a nenechali nas tam umrit, zaslouzite si velke diky!!!

Jestli jsem na nekoho zapomnel, tak se omlouvam...

10.6.2012 20:12:36 | Upraveno autorem (porovnej)

MH
Já děkuji všem výjimečným lidem, které smím považovat za své kamarády. Vy ostatní mi připomínáte, že hýždě mají dvě části. :)

P.S. Taky děkuji Markovi, Matoušovi, Lukášovi, Janovi, Noemovi a jeho partnerovi, Robertovi nebo také Günterovi, Horstovi, Hansovi a Olafovi (též přespolním), Jardovi, Slávkovi a Bohouškovi, ale hlavně... T. ... Texas ... Taylorovi.

10.6.2012 20:29:40 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Úžasné, vyčerpávající a zároveň tak osvěžující. Díky moc a brzy zas!

10.6.2012 21:00:24

Diky
...především Ozzymu, ale i všem ostatním (nebudu vás všechny vyjmenovávat, protože by se jen prokázalo, že stárnu a paměť už mi neslouží tak jako dřív :-) za bezva prodloužený víkend.

Už teď se těším na nějaké to "příště"



Vojto, žádná zmínka o Androidovi? Jsem konsternován.. :-)

10.6.2012 23:35:55

Parada
Opet se prekonaly fyzicke limity, nevim proc, ale doted me boli lytka z toho tance u tyce s kandelabrem :) diky vsem, specialni bonus jde za Permonem a jeho epic rap battles of history. Jsem rad, ze jsem videl nazivo Red Barricades, i kdyz jsem se moc aktivne neucastnil. A megadik siaronovi za booster draft Magicu :)

11.6.2012 09:10:45 | Upraveno autorem (porovnej)

diky
slova jsou zbytecna, opet jsem se presvedcil, ze jakekoliv predikce a ocekavani jsou zbytecna. panove, zachlastat takovou extraligu jsem jeste nezazil :-) byli jste vsichni skveli a pristi rok na stejnem miste.
diky

11.6.2012 09:33:36

..
no, ked sa konecne vsetci uz rozohrali, zrazu to koncilo:D
..toz, obrovska vdaka vsetkym za skvele, opat uzasne chvile - herne i vsetky ostatne(!) a hlavne celemu vykonnemu stabu s Ozzym na cele.. specialne etudy si urco zasluzi grill-majster Oblud, lebo si so mnou popri tom vsetkom stihol zahrat aj napinavy sags v ERku:)
Na najlegendarnejsiu prehru v dejinach SC-tBG urcite nikdy nezabudneme, Mecanisburgo potesil (ale asi posuniem), epicku Eragru vyhral prvohrac Assad, coz je haluz...Kamakor rulez, no a Wiz War je pecka vykombena:D
Este nedakujem ba priam hanim tych, co nemaju problem odist uprostred hry od stola, lebo sa im nedari! :P

Osadnikom na izbe moc fandim - fakt nikto nechrapal, takze som sa aj dobre prespal pomedzi vykony:D Chlapci, s vami je radost spat! (..coz mi pripomina...)

Hvar>..drzim palce a posielam veela pozitivnej energie! (+vdaka este raz)
Laredo> tos zavahals!!!!grrr
ps: vzdy je co dohanat, tesim sa na vas najblizsie!:)
PS2: tazko sa dostavam do 'normalu'..a je to skveleee:D:D

11.6.2012 10:00:43

přátelé, kamarádi
i já děkuji převelice, až se za játro popadám. Bylo to velkolepé!
Sydo: slyším tvůj rap, neříkám nic :)

11.6.2012 10:16:07

Tož hezké to bylo
Děkuji za příjemně strávenou dovolenou. Výborné deskovky, kumpáni, jídlo, pití, co víc si přát, jen ten dnešek bude značně náročný. Už se těším na Warcon =)
Sydo: Číslo pět mi připomene...

11.6.2012 10:27:56

Hrabinho
Na Warconu se budeme muset radne ztrestat.

11.6.2012 10:33:20

hradište thx
Děkuji všem za výbornou atmosféru a super akci, především skvělému organizátoru a pokusnému králíkovi Ozzymu:) BTW jak dopadla záda?:)
Hvarovi a Obludovi za skvělou krmi.
Všem, kteří si se mnou něco zahráli:) i těm co si nezahráli, protože jen dýchat tu herní atmosféru je slast:)
a sydovi za úžasný poledance:) ... neboj video bude jen, co se prokousáme haldami pracovních povinností

11.6.2012 11:06:44

Hradiště
Rád jsem zase všechny viděl, potěšil mě Looser, se kterým jsme si ověřili velký potenciál Band of Brothers.. (když už na to ASL musíme počkat do důchodového věku - vím, tímhle jsem si to u mnohých podělal) :-)
Každopádně gratuluji ozzymu za evidentně podařenou akci.

Chtěl jsem se zeptat, jak se jmenovala tamta kostková hra, u které se mnozí rozplývali, že je lepší než King of Tokyo, papírové postavičky ve stojáncích se vzájemně mydlily (třemi) typy útoků...? Nemůžu to nikde najít.

11.6.2012 11:52:43

polda
ultimate warriors

11.6.2012 11:53:25

2013
12.-16.6.2013 je dalsi runda

satan: zada jsou krvava... na obou pulkach stejne :-)

11.6.2012 11:58:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Charitativní aukce

Bylo nebylo - dobročinná aukce
Bylo nebylo - dobročinná aukce
Akt. cena: 300
Končí za: 2 dny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Střední čechy
Střední čechy
Akt. cena: 399 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas