Hledám hráčskou skupinu - Praha

Ahoj, jsem relativně zkušený hráč deskovek, momentálně studuji v Praze a rád bych tady našel pár v pohodě hráčů, kteří by mě vzali mezi sebe s cílem se scházet třeba 1xtýdně/2týdny a hrát různé hry nebo klidně i kampaně (Descent). Doma mám dost her, ale bohužel jsem obklopen nehráči nebo causal hráči:/ (vlastním Arena, Talisman od Altaru, AH,Cosmic Enc.,Ascension, Touch of Evil, Galaxy Trucker, Dixit, Smallworld a jiné).

Na Zatrolené hry jinak chodím už více jak rok, ale pouze pasivně. A nedávno jsem dokonce zjistil, že 10m od mé školy je nově obchod Tomovyhry, tímto zdravím Syda a rbx, kteří mi už dvakrát pomohli při výběru nové hry (naposledy právě Ascension pro mě a moji přítelkyni).

Díky za odpověď.
23.12.2010 23:36:35

chápu
Jo, tak takovou skupinu se snažím najít nějmíň rok :) Několik jsem jich i vytvořila, ale všechno se rozpadne. Snad budeš mít štěstí.

24.12.2010 06:34:38

Cublajz
podle mě je dost těžký najít/vytvořit novou skupinku. nicméně na jednotlivý hry klidně piš sem (doufám, že to nebude jako reklama:-)) myslim, že se ti vždycky někdo ozve.

24.12.2010 06:49:41

rbx

Cublajz
ho hooo, tak tos byl ty? :-) To chodis do te skoly na rohu? Tak to musis byt neco jako verozvest a sirit herni nauku mezi spoluzaky :-) Jinak to asi nejde. A treba kousek je herna Outpost, kde se da hrat. Takze bude asi spis potreba dat vzdycky konkretni termin, co se bude hrat a on se nekdo chytne. Taky by bylo dobre jet na Zatrocon, kde spoustu lidi poznas osobne na jednom miste u spousty her.

24.12.2010 08:07:42

hrani
No my hrajeme skoro každou středu u nás doma. V základu jsem 3 a různě se pak stavují lidi podle toho co budeme hrát. Takže jedno stále místo by bylo určitě volné, když si sednem. Hrajem - small word, talisman, blue moon city, sator arepo .... , obcas MEQ, ale to se scházíme o vikendech, Fury of dracula ... proste se koukni do meho profilu co máme. Začínáem okolo osme, ža s enám podaří nějak spacifikovat děti, což jde teda čím dál hůř :))).
Nejbližžší hraní plánujem na 28.12. což je steda utery od cca 7 hodin. Pokud někdo chcete pošlete mi SZ.

24.12.2010 10:17:13

Hrani
ja sy myslim ze tady nebude problem sehnat prazsky hrace, ja jsem rad za kazdou deskoherni nerest :)

24.12.2010 12:10:06

hrani
jo, já bych se taky klidně přidal, když to bude někdo okolo outpostu a v pozdější čas. Mám ale víc rád eurogames a podobně :)

24.12.2010 12:23:26

Díky
Všem děkuji za odpověď, momentálně mám leden plný - zkouškové, ale od února sem určitě hodím nějaký termíny, kdy bych rád zahrál:)

24.12.2010 15:03:07

Cublajz
Ve zkouskovem je prave nejvice casu na hrani ne ? :)

24.12.2010 16:15:15 | Upraveno autorem (porovnej)

falco
přesně tak! konečně budu mít čas na hraní. Ale každý máme evidentně jiné zkouškové

27.12.2010 01:25:11

Elenistar
Mno ja mam prvni zkousku osmyho no, a s tim ze musim odevzdat jeste nejake semestralky. Ale vic se bojim semestralek nez samotnych zkousek.

27.12.2010 10:27:42

Hráčská skupina
Kdyby ses přece jenom rozhodl nějakou skupinu založit, tak já bych do toho šel rád taky. Přece jenom by mi víc vyhovovalo pravidelné hraní v přesně danou dobu.

11.1.2011 14:24:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Hello strangers...
Tak nějak odjakživa jsem trochu paranoidní a nevěřím cizím lidem, ale moje herní skupina z řad starých přátel prořídla a proto moje herní duše snad překoná obavy a po reportech ze Zatroconu hořce lituji, že jsem se nenabídnul k dispozici už dřív. V případě zájmu bych byl ochoten uspořádat nějaké hraní i u sebe doma (Lužiny hned u metra) kdykoliv o víkendu. Přeci jen mezi trolly asi nebude žádný zvláštní psychomaniak, protože slabost pro hry je mánie a psychóza sama o sobě :)

19.1.2011 22:53:50

Tak to zírám
Paranoidní - a hned večírek u sebe doma :)
Mně se líbí tvůj herní vkus, ale Lužiny a víkend, to je pro mě obojí zabitý :)
Já jen všední dny a nejraději někde v centru (Paluba...)
Ale to jen kdyby byl náhodou zájem...

19.1.2011 23:49:06

ikri
paranoia se musi hubit ohnem a mecem .. ja si taky hned sezval domu 8 lidi na epickej Twilight, 5 z nich sem videl ten den poprve v zivote :)

20.1.2011 00:26:33

A o takovejch...
...pak slýcháme ve zprávách :)

Ale Darwinova cena taky potěší :)

20.1.2011 00:35:46 | Upraveno autorem (porovnej)

ikri
cccc, nestras, vyklubali se z nich samy sympataci a sympatacky, potazmo budouci dodavatele her ... treba sydo a rbx ... z boldricka mel pravda clovek trochu repspekt, po te co me male vyrazil futra u dveri :)

20.1.2011 00:51:07

ikri
Pokud se někdy bude u mě něco konat, tak na ZH předem ohlásím účastníky, kvůli případné identifikaci pozůstalými trolly. :)

20.1.2011 01:07:45

havelock
Nejlepsi je pozvat si takove lidi jako Satan, Deathmers nebo Killman .. to mas na tutovku :)

20.1.2011 01:11:20

rbx

...
no, ja taky trochu trpim paranoiou, takze jsem si ze zacatku troufl pozvat pouze Syda, z nehoz se nakonec vyklubal mily a slusny hoch, takovy berounsky Mirek Dusin, co nejde pro sproste slovo daleko :-)))))

20.1.2011 09:14:55

Havelock
OK, takže až půjdu někoho zamordovat, představím se třeba jako Havelock. Kvůli snadné identifikaci :)

Jinak si myslím, že není nic paranoidního na tom, když váháte, zda si pozvat do kvartýru 5 cizích lidí :)

20.1.2011 09:19:18

hmm
já tedy nevím kde je jaádro pudla, kterého tu řešíte. Ale pokaždé když jsem se měl osobně setkat s nějakým zatrolencem, tak se jednalo o veskrze pozitivní shledání. často jsem vyhrával, nechávali mi červený figurky nebo sebou měli něco dobrýho :) Takže nevím kdo se přesně bojí, ale rozhodně nemá čeho. Já jsem takový malý asociálek, ale s místními borci nemám problém a hlavně jsem tu našel spoustu spoluhráčů na spoustu let dopředu. Tím jak už z počátku "známosti" bydlíme každý jinde, asi nehrozí, že bychom se přestali vídat, protože by se někdo přestěhoval někam jinam.

edit: jsem si pak přečetl ještě jednou diskuzi a všiml jsem si, že havelock hledá kamarády. jsem tu a připraven. tuším že máš taky zálibu v kartičkách všeho druhu

20.1.2011 09:25:41 | Upraveno autorem (porovnej)

tak všem
Siaron: tvému příspěvku jsem se tak strašně smál, až se z toho rozbily stránky, takže se všem omlouvám :) Jako reakci jsem si trochu projel nicky místních registrovaných hráčů a napadlo mě pojmout večírek trochu jinak a pozvat lidi jako: BANGBROS, blafy, bukina20, cabannos, Hopsinka, Kosák, Letuska19, parecek, Sameček, semisacek a všeříkající nick žena. Přemýšlím nad názvem .......tak třeba Swingers O:-)

ikri: .....co ja? Za co? :)

Elenistar: tak, přesně tak. Hledám kamarády. A zálibu mám asi tak ve všem možném. Karetky hlavně kvůli variabilitě a replayabilitě. Ale stejně tak mám i rád vysoce sofistikované hry. Třeba teď je na prvním místě Civka. Dost mi záleží na atmosféře a tématu hry. A co nemám rád? Hry, kde na začátku někdo něco promešká nebo se na něj nedostane v něčem řada a do konce hry už ví, že nemá šanci. A pak taky nemusím analysis paralysis. Vypadá to jako pasivní hostilita a hlavně strašně zdržuje ostatní :D

P.S. A ve skutečnosti jsem plachý a veselý a nikoli takový seladon, manekýn a idiot, jako se prezentuji na ZH. Vždycky je to o tom vidět se aspoň jednou a pak člověk bere všechno jinak. Tímto se omlouvám jestli jsem se někdy cítil ukřivděně a jedovatě opáčil křenovi a no dobrá ve skutečnosti i ten Beholder je docela pašák :)

20.1.2011 14:00:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Proč ty?
Protože se to nabízelo :)
Nestačím se divit, jaké jsi nám tu nadnesl vyznání. Pěkné!
Takže jsi mě jen utvrdil v teorii, že tady člověk nemůže nikomu věřit :-P

20.1.2011 14:31:57

Cublajz
Nejak jsem se dal s par lidma ze zatrolenek dohromady a vypada to, ze bychom mohli chodit pravidelne jednou za 14 dni nebo za tyden hrat.Ted jsme taknejak dopredu domluveni na utery. Budeme hrat v Palube Marii, ale protoze tam je fakt vyber her, tak sirad zahraji i neco jineho. Kdyz dojdes, urcite si zahrajes ...

20.1.2011 14:40:59

Summoner wars etc.
Havelock a spol. :

zkouškové se chýlí ke konci a v pondělí snad budu mít zimní za sebou. Jednak budu mít zase čas na Xh pokeru na notebooku, ale stejně tak bych rád nezůstal pozadu v deskovkách. Mám takový dotaz pro pražské hráče: Jaké CCG nebo LCG ligy se hrají v Praze? Doma mám CoC, pak sem zahrnu i Summoner Wars - zrovna jsem si koupil FK balíček a jsem nadšenej ještě více - a do budoucna plánuju v případě dalších hráčů WAR:I nebo AGOT. Anyone?:)

21.1.2011 00:36:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Ovocny Sad - Orchard - Obstgarten
Ovocny Sad - Orchard - Obstgarten
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas