Here I Stand - Praha

Našlo by se tu 5 dalších lidí, kteří by byli ochotni se třeba jednou za měsíc až dva sejít a tuhle hru zahrát? Nevím, jestli nás v nějaké z pražských heren nechají tak dlouho, ale přinejhorším znám pár "gamer friendly" hospod, kde mají dlouho otevřeno :) Váhám s rozbalením, jelikož sehnat na tohle hráče nebude jen tak.
28.11.2010 11:40:52

to sydo
jakožto francouz nemám rád anglány, takže už z principu mi jseš nesympatickej. Takže se připrav, že pojedeš do silně nepřátelsky naladěného prostředí. Na úvod bude hrát marsejéza a běda tomu, kdo nebude stát v pozoru!

6.12.2010 14:16:09

ehm
Může mi někdo připomenout, kdy francouzi naposled vyhráli nějakou bitvu, neřkuli válku? I ten Napoleon byl korsičan...

6.12.2010 14:18:06

...
Slyším jen ticho. Takže chystejte žabí stehýnka pro vítěze, madmazél!

6.12.2010 14:24:38

boloňský lesík
jen připomenu pro lidi (a angličany) nevzdělané v historii 20 století, kde byla v roce 1918 podepisována kapitulace a kdo byl brán jako leader dohody? (a nechci slyšet angličani, protože ti jsou všude uvádění až na druhém místě:-))

6.12.2010 14:32:41

ozzy
Ano, podepsat se umíte hezky, ale když si Hitler potřeboval vyzkoušet blitzkrieg, šel nejdřív na Francii, jelikož mu v případě neúspěchu nic nehrozilo. A neznám jiný národ, který buduje ochranný val jen proto, aby ho invazní vojska obešla :D

6.12.2010 14:35:34

poslední vyhraná bitva frantíků
jejich kuchyně se stala první "kuchyňskou" položkou na seznamu UNESCO...
jinak se dá říct, že vyhráli Stoletou válku, Angličani se stáhli na ostrůvek, ani se nedivím! bo pojídat žáby a šneky jen tak někdo delší dobu nevydrží.
HiS mač Vám závidím a snad i na ostravsku se po novém roce sejdeme a též si zahrajeme...

6.12.2010 14:36:31

maženotova linie
by byla bývala fungovala, kdyby se benelux nepoložil tak rychle. A blitzkrieg na anglány byl díky té louži mezi nimy a francií dost těžko uskutečnitelný. Krom toho Hitler měl anglány celkem v lásce, zatímco francozské komunistické rovnost, svornost, bratrství mu leželo v krku už od tý doby, co jako pošťák za první světový běhal v zázemí s balíčkama. A nakonec nejlepší franouzské vynálezy si stejně adoptoval za svoje (třeba gillotinu)

6.12.2010 14:40:00

Papež
Já se tak nějak hlásil k Papežovi. Hříšná reforma bude ze světa vymazána ohněm svatého očištění! Amen.

P. S. Jelikož o papeže projevil zájem i Kung Pao, berte předchozí větu jako výkřik do tmy a já se klidně spokojím se stranou, která zbyde :-)

6.12.2010 14:41:14

to sydo
ale že nám to jde, co? Počkej až alšá hru budu hrát za habsburky a ty třeba za papežence, to budeš mít furt na talíři čarodějnice :-D

6.12.2010 14:41:49

sydo
Spis tam Hitlerovi nehrozil neuspech Blitzkriegu:D

6.12.2010 14:44:32

ozzy
JJ, tak nějak si to představuji, doufám, že si ty poznámky nikdo nebude brát osobně, obzvlášť papež to ode mě schytá, jestli mi nepovolí rozvod s neplodnou ženou :D

My už se SSZGSA trénujeme trashtalk - uvažuje o Ottomanech a když jsem ho nazval kozo...em, tak si to rozmýšlí :D

6.12.2010 15:02:15 | Upraveno autorem (porovnej)

těmadle řečma mě pěkně štvete
jdu si stáhnout pravidla... :)

6.12.2010 15:04:10

to sydo
no to doufám, protože s papežem, otomanem a anglánama si žádný servítky brát nebudu :-D

6.12.2010 15:07:26

já se picnu
SSZGSA opravdu uvažuje nad Ottomany! Člověk, který se dokáže utopit i v zamrzlé louži si bere pirátský národ! Zamkněte domácí zvířata! :D

6.12.2010 15:10:40

Poznámky...
Tak třeba já se na tyhle kecy okolo při hraní vždycky těším. Nakonec reforma v Evropě není nic tak závážného, co by nevyřešilo pár klateb a svatých válek...

6.12.2010 15:10:57

Vinas
tak to se připrav, že tvůj Ruler bude přibit za uši k vratům Wittenberské katedrály :-)

6.12.2010 15:20:11

:))
bavím se tu moc :))

Vinas zmínil papeže, tak je tvůj a já zůstanu u těch protestantů :)

jinak v kolik je teda naplánovaný začátek? V kolik přijedou pražáci? Abych si našel nějaký spoj a dal ozzymu vědět, kdy se tam doplácám...

6.12.2010 15:23:21

KungPao
v tom případě budeš za uši přibitý ty

6.12.2010 15:24:32

Habsburg
Podle mých zkušeností z HIS je klíčové, kdo bude Habsburg - protože ten je všude a hraje s každým a měl by znát opravdu celá pravidla. Pokud se protestant nechytá, tak to moc nevadí, protože začíná hrát pomaleji. Ostatní taky můžou prostě počkat, ale Karel V se do toho musí obout hned ze začátku a to všema směry.

Ocasek: objednal jsem si HIS a měl by mi ho přinést Ježulda. Pak se domluvíme, a někdy to v Ostravě musíme zahrát.

6.12.2010 15:48:53

začátek
začátek je mi jedno, po desátý budu fungovat jako každej jinej lidoop.
ook

6.12.2010 16:30:41

Měl jsem sen
o zemi, kde se papež bál vystrčit nos z Vatikánu, aby ho ateisti neukamenovali, kde Turek prstíčkem hrabal, aby se s ním někdo kamarádil, protestat se stáhnul na malé barbarské území, kde neustále zaplavován severním mořem kouřil svá bejlí, Angličan opuštěn na své ostrůvku, bez spojenců bos, mlátil trucovitě svou hlavičkou, dožadujíc se svých původních držav.... ta zem se jmenovala EU... takže.... kdo že to bude hrát za Habsburga? :-)))

7.12.2010 09:43:25

Ozzy
Habsburgy bych nechtěl, vlastne nevím ani kdo zbývá :)
Jinak zase snezi.. Doufám ze s tím sněhem nebudeš mít moc prace.. A ze se od tebe pak i dostaneme. V TV říkali o hospode v Anglii, kde 9 dnu uvizli lide a nemohli ven.. :) to by pak HIS omrzel i syda :)

7.12.2010 10:07:27

Polda
No, já když četl tu zprávu, tak jsem si říkal "tohle se mi stát, tak je všechny naučím ASL a dáme stalingradskou kampaň" :D

7.12.2010 10:10:07

to Polda
no já bych předpokládal to nejhorší možné, takže Sydo by měl vzít i Pax Romana, to by se možná stihla jedna partička i dohrát :-)

7.12.2010 10:22:37

Jdeme do plnejch
Je na čase dohodnout podrobnosti - odjezd z Phy bych viděl z ohledem na Poldabus a odjezd ze Slaného bych zase směroval tak, aby Jeník (SSZGSA) stihl poslední bus do Liberce (ale nevím, v kolik tento jede). Co vy na to?

8.12.2010 09:18:32

Charitativní aukce

Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Akt. cena: 1100
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas