Here I Stand - Praha

Našlo by se tu 5 dalších lidí, kteří by byli ochotni se třeba jednou za měsíc až dva sejít a tuhle hru zahrát? Nevím, jestli nás v nějaké z pražských heren nechají tak dlouho, ale přinejhorším znám pár "gamer friendly" hospod, kde mají dlouho otevřeno :) Váhám s rozbalením, jelikož sehnat na tohle hráče nebude jen tak.
28.11.2010 11:40:52

cesta
nechci vám do toho kecat, ale nejlepší to máte z dejvic, přes evropskou, letiště, ve slanym za cca 20 minut. Jinak bydlim tu na polosamotě, dneska jsem kupříkladu úplně rezignoval na to dostat se do práce, jen abyste věděli, do čeho pojedete :-)))

2.12.2010 08:03:22

ozzy79
To zní jak ohraná zápletka z hororu. Parta mladých lidí se jede pobavit na malebné místo. Bohužel je zasype sníh a oni se nemohou dostat pryč. Jediné co jim, zbývá, je že si musí hrát. A postupně je někdo vyřazuje

2.12.2010 08:30:27

to Elenistar
zatímco za oknem se pohybují podivné chapadlovité stíny.... :-)))

2.12.2010 11:37:27

No...
A nemusím říkat, že já asi zmizím jako první.. :( Pač se mi zasekne kulomet a budu v loji! :D

2.12.2010 12:09:45

HIS
Tak jsem to teď otevřel - mapa krásná a s prostornými políčky, kostky velké a bytelné, žetony barevné a po zastřihání volající (provedu přes víkend). Jen když se na mě vysypaly ty tabulky a dvě bichle s pravidly a scénáři, tak se mi trochu zatočila hlava, nebude to jednohubka :) O víkendu dodám obrázky, ať máme na frontpagi trochu změnu od jedudedkových herních sezení :)

3.12.2010 20:08:44 | Upraveno autorem (porovnej)

chci bejt Francouz
ten totiž vypadá na móóóc pěknou svini :-)

3.12.2010 20:57:17

sydo
a koukej postnout rozbalovací video :), když už jsem o tu srandu ochuzen.

4.12.2010 00:45:36

HIS
Ctu ta pravidla.. Jsou opravdu hutna :) Nedokazu si predstavit prijit na takovou hru nepripraven.

sydo: nafot prosim power cards, jestli se na to nechystas :) Pro predstavu kdo ma body za co, co se kam dava a nedava. A tak.

ozzy: OK, Z Karlaku pojedem tunelama do Dejvic, ja jen nechtel nabirat kluky nekde na jizni spojce. Blbe se tam zastavuje :-))) Jinak chapu tedy ze beru komplet vyprostovaci soupravu i s navijakem..?

Jinak, chapu tedy, ze z Prahy nas pojede 4? Mam auto homologovane na 4 osoby (pevna prepazka), pateho bych musel vest v kufru jako naklad...

4.12.2010 12:39:45

Polda
Power karty nafotím až překonám kocovinu ze včera (třídní sraz se vydařil). Pokud mohu přistoupit na Karláku, tak je to ideál. A budu tedy angličan - budu popravovat a souložit své ženy :D

Falco: na video není čas :(

4.12.2010 12:42:31 | Upraveno autorem (porovnej)

to Polda
budou ti stačit zimní gumy :-) A pokud máš nafťák, jako já, tak zimní naftu, jinak ti to zamrzne jako mně a nenastartuješ :-))) Ale vážně, zimní gumy stačí, akorát doufám, že stačím odházet příjezdovou cestu, aby ses s tím autem sem vešel, moje lenivá maličkost si odklidila místo jen na to jeho :-)

4.12.2010 14:29:45

HIS
Rozbalil jsem karty, jsou pevné, kvalitní a mají hezké obrázky. Máme se nač těšit - neštovice, pakostnice, rebelie :) A španělskou inkvizici jsem nečekal :)

4.12.2010 15:00:39

Hmm...
A co budu já?

4.12.2010 18:26:07

Sydo
Španělskou inkvizici nečeká nikdo!! :)

4.12.2010 21:08:54

to Turky
čeká každý, ale stejně jsou všichni překvapení, když vtrhnou do Prahy :-) - a takové vyrabování Říma, to je teprve chuťovka....
Ne vážně - závidím vám a až budete mít příští hru, prosím počítejte se mnou.

4.12.2010 21:50:21

Polda
Tak já dorazím taky na Karlák. Ať se to nekomplikuje.

4.12.2010 23:50:47

re
pravidla jsou opravdu tučná... pilně studuju jak to jen jde :) ale stejně budeme při první hře tápat..

jinak co se týče výběru role, rád bych zasahoval do náboženských otázek, takže bych volil protestanty nebo papacy...

ozzy: já nejspíš pojedu z kladna autobusem, ve Slaném se ale moc nevyznám, doufám že to tam nějak najdu :)

5.12.2010 14:44:02

Tak
Včerejší večer jsem strávil se sklenkou vína a žetonky - vše je zastřiháno, hra je připravena :) Těším se jak malej Jarda (viď, KungPao?) :)

6.12.2010 10:32:05

pravidla
já pomalu louskám pravidla (snad to stihnu), ale stejně si připadám jak žížala ve špagetách... Jako líbí se mi to moc, ale doufám, že nikdo nepočítáte s tim, že sednu ke hře a budu hrát jak Pagannini, malej předherní refresh (nemyslím tím pivo) bude asi nutnost :-)
Jinak KungPao, ty mi řekni, v kolik dorazíš do slaného a já pro tebe přijedu, protože jinak bys netrefil (nebo možná trefil, ale pak bys mě vůbec neměl rád :-))

6.12.2010 11:00:35

ozzy
S oběma druhy refreshe se počítá :)

6.12.2010 11:03:18

Refresh...
Ozzy: Buď v klidu. Já rozhodně nebudu hrát jako Paganini. Z dlouholeté zkušenosti vím, že můžu znát pravidla jak chci, ale první hru v 99 procentech případů prohraju. Proto se už vedle studování pravidel také psychicky připravuji na nejkrutější možnou prohru :-)
Samozřejmě že případné vítězství pak bude o to příjemnější :-)

6.12.2010 11:10:50

to Vinas
no znáš to o tom nejblbějšim sedlákovi? Takže já počítám v první hře s drtivým vítězstvím :-) Spíš bych to možná viděl tak, začít první hru, abychom si zažili pravidla a principy a po hoďce dvou to zabalit a začít znova tentokráte už naostro :-) Přece jen jestli je průměrná doba hraní šest hodin, tak by se mohlo stát, že někdo se na začátku nechytne a pak se bude 5 hodin nudit. Ale uvidíme, necháme to na teamleadrovi Sydovi :-)

6.12.2010 11:14:19

ozzy
V sesti se to podle me nejak vyvazi, nikdo nebude mit zajem na uplne likvidaci hrace a s alianci v zadech se z toho bude moct vylizat;)

6.12.2010 11:25:10

Ozzy
Taky mě při čtení pravidel napadlo, jestli by nestálo za to hrát chvíli na zkoušku a teprve pak strhnout Evropu do skutečné náboženské a válečné vřavy :-)
Každopádně mě čtení pravidel hodně navnadilo. Může nějaká hra nabídnout víc, než je pálení knih a protestantů? Těžko... :-)

6.12.2010 12:04:39

Kdo za koho?
Nechcete rovnou napsat, kdo za co hraje? Já jen abych se mrknul na tu svou stranu a věděl koho už teď budu nesnášet.. :D

6.12.2010 14:06:32

role
Já jsem Anglie, Ozzy říkal, že chce být Francouz, zbytek neřekl nebo si to nepamatuju :)

6.12.2010 14:11:00

Vybíráme z Bazaru

Stronghold: Undead
Stronghold: Undead
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas