Frýdek - Místek

Nazdárek, sháním hráče pro svoje deskovky Starcraft, WoW, BSG, Doom, Agricola a další ať mi doma jen tak neleží ladem...
15.5.2011 03:45:44

Rvak
Kluci hrávají pravidelně v Brušperku v soboty. To máš co by jsi kamenem dohodil .... napiš Kadaverovi.

15.5.2011 10:38:03

Dotaz
Nechtěl jsem zakládat nové vlákno, tak exhumuji toto. Snad se Rvak (případně moderátor) nebude zlobit.

Je to už nějakou dobu kdy jsem kdysi hrával vcelku spoustu her. Pak ale přišla rodina, práce a další starosti.

V současné době bych rád našel vokolí F-M někohokdo hraje deskové válečné hry. Kupuji si Memoir44, který je nějaká šance, že si se mnou zahraje i někdo s kámošů třeba i pivka.

Více by mě ale lákalo něco realističtějšího a komplexnějšího např. TOI ale nebránil bych se ani daleko složitějším systémům (ASL?) To by si ale se mnou nezahrál nikdo koho znám.
Hraje se v okolí něco?

Díky.

29.9.2012 21:30:36 | Upraveno autorem (porovnej)

thorek
Tak tenhle typ deskovek bohužel v naší partii nehraje nikdo, ale pokud by se ti libilo něco z mojí sbírky, tak se ozvi a můžeš se klidně někdy přidat.

31.10.2012 20:48:54

rvak
stále hledám hráče

15.12.2013 14:19:55

Rvak
Nazdar, my sice hráváme v Novém Jičíně, což možná už mimo Tvůj dosah, ale rozhodně máme dost kompatibilní kolekci her.

Kdybys snad měl zájem máme tu na zatrolenkách herní klub "I wun again!".

15.12.2013 18:19:19

Vybíráme z Bazaru

Fury of Dracula
Fury of Dracula
Akt. cena: 19 €
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas