Brno

Tak aby tady tohle důležité město nechybělo :-)

6.3.2009 08:55:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, po delší pauze bych rád začal zase nějak pravidelněji hrát deskovky. Řekněme jednou za týden, nebo jednou za dva někdy v průběhu týdne by bylo ideál (třeba v úterí či středy kolem 1800, ale to je na domluvě). Původní skupina se tak nějak pomalu rozpadla a mě se už na krabice doma docela práší. Případně se k nějaké skupině rád přidám.

8.1.2022 19:55:57

Zdravím, chtěl bych se zeptat na nějaké typy ohledně toho kde by se v Brně dalo hrávat nějaké RPG. Uvažuju o rozjetí skupiny na nějaké RPG, dřív sem to pořádal u sebe doma, ale to už momentálně není možné a vím že je v brně spousta deskovkářských hospod, ale úplně se necítím komfortně hrát mezi ostatními stoly. Ideální by bylo kdyby to byla nějaká hospoda kde mají privátni salonek. Pokud o něčem takovém víte, popřípadě o nějaké klubovně, kam by se dalo 1 za 14 dní/měsíc vyrazit. Budu moc rád za každé info. Klidně do DM ať tu nespamujem vlákno. Díky

14.1.2022 07:44:45

Čau! hledám hráče na Hru o Trůny (desková) na občasné hraní této (případně i jiné) hry. Jsem schopen vždy pár lidí sehnat, ale nejradši hraji v plném počtu, navíc mám i rozšíření, které jsem neměl příležitost vyzkoušet. Střed Brna. Hraní nejlépe o víkendu, nebo večer, ale neměl bych mít problém se přizpůsobit. 

28.1.2022 13:41:35

Zdarec, je tu někdo z Brna nebo okolí, kdo hraje nějakou verzi hry Axis and Allies? Mám verzi 1942 second edition, ale rád si zahraji i jiné :)

30.5.2022 21:55:24

Zdar. Najde se v Brně aspoň jeden hráč s kterým bych mohl hrát (aspoň něco z toho ;)) paxy, 18xx, Lacerdovky, hry od Splotteru (Food chain magnate, Bus… ).. 

31.5.2022 15:05:35

Zdravím.

Je tu někdo kdo by sháněl spoluhráče? Zhruba od začátku pandemie mám obecně problém sehnat kohokoli, s kým bych si mohl zahrát. Z toho, co jsem hrál to zatím vypadá, že mě nejvíc baví eurovky a velké příběhové hry. Ale nebráním se zkusit jakoukoli hru. Pokud by měl někdo zájem vytvořit stabilní skupinu na odehrání Gloomhavenu a/nebo Frosthavenu (až vyjde) bylo by to vynikající. Gloomhaven sám vlastním a o koupi Frosthavenu uvažuji.

19.11.2022 20:19:50

Zdravím ve spolek, nanášel by se někdo, kdo by měl zájem zapařit Nemesis nebo Věc? Nemesis: mám základní hru+ Karnomorfy a Psychonaty.

Relikan

21.1.2023 11:28:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahojte, mal by niekto záujem zložiť partiu na pravidelné hrávanie Dungeons & Dragons, verzia 3.5? Knihy s pravidlami mám, DMoval som pár rokov, ponúkam svoje schopnosti a znalosti DMa, potrebujem však 4 odvážlivcov, čo by sa raz za cca 14 dní vydali do iného sveta dobro či zlo páchať. :D Mám aj deskovky ako Chaos in the Old World, Forbidden Stars, DOOM, Arkham Horror… Nebránim sa aj iným hrám. Budem rád, ak zanecháte správu. :)

11.2.2023 17:27:12

Jsou tu nějací hráči Vinohrady/Líšeň? :)

19.3.2023 12:53:19

Jsem zde hrac z Vinohrad ;) :D

3.7.2023 08:13:30

Vybíráme z Bazaru

Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Akt. cena: 1650 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas