Tinners' Trail - Reprint

Ahoj, backnul to ještě někdo další? Já jsem nakonec neodolal, přijde mi to jako sympatická předělávka dobře hodnocené oldschool hry. https://www.kickstarter.com/projects/alleycatgames/tinners-trail-a-game-by-martin-wallace?ref=user_menu
26.1.2021 18:24:39

to by me taky zajimalo. Orig jsem nikdy nehral, tak nevim jestli to ma smysl. Nekdo, kdo zna puvodni verzi?

26.1.2021 19:53:18

Předchozí verze
Když jsem se díval do diskuze Tinners' Trail, hru si tam celkem chválí. Nakonec se mi zalíbilo, že oproti jiným workplacementům je to méně komplikované, takže bych k hraní přesvědčil i ženu. :D

27.1.2021 11:52:01


Jak je to s VAT u tohoto KS? Nikde jsem to tam nenasel.

28.1.2021 15:47:57

Polsko
Posílají z Polska,počítám ,že bude výroba tam.
Takže žádné další poplatky.

28.1.2021 15:53:09

Re: Polsko
S tím zasíláním z Polska bych si nebyl tak jist:

June/July: Shipping from Poland to the UK begins
Late July: Arrives in ports
Early August: Fulfilment commences

Přijde mi, že to pošlou z Polska do UK a pak začnou rozesílat backerům. I ta cena shippingu pro UK, která je nejnižší ze všech, by to naznačovala.

Navíc toto:
Customs Friendly Shipping - With the new Brexit deal we are working with our shipping partners to make all EU packages customs friendly, by paying the customs before shipping. This is still being finalised and we should know more by the end of the campaign. If this cannot be done for whatever reason, we are offering a money back guarantee for EU packages that we cannot fulfil for any reason.

29.1.2021 11:06:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas