The 7th Citadel

Post-apo fantasy nástupce 7th Continent by měl dorazit během září na Kickstarter.

https://www.kickstarter.com/projects/seriouspoulp/the-7th-citadel-explore-build-you-are-the-hero
7.9.2020 10:30:25 | Upraveno autorem (porovnej)

@louza
Aha, rozumim. To jsem cetl, ze se jedna o modifikaci, nikoli "pokracovani" na stejnem principu. No, cas ukaze. Zase na druhou stranu mit dve naprosto stejne hry takoveho rozsahu by asi nedavalo smysl?

13.10.2020 17:48:38

Vojtech Musil
Já jsem taky pro. Radši dostat něco co mi až tak úplně nesedí a nebude to to samé co už mám, než rozvařenou derivaci téhož. Líbí se mi, že si autoři nastavili laťku trochu výš a držím palce aby jí přeskočili. Jsou šikovní. Ale už teď vidím, že i když Citadela bude nepochybně pro někoho skvělejší než kontinent. Pro mě už zůstane top asi ten kontinent. I tématicky. Pořád si myslím, že to může být totální pecka, pokud to tvůrci dobře uchopí. Snad se zadaří.

13.10.2020 17:57:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Je mozne se jeste k nekomu pridat?
Ahoj,

vcera jsem vahal a s tezkym srdcem jsem 7th citadel nakonec nepodporil. Porad mi to lezi v hlave a je mi to lito. Je mozne se k nekomu pridat?

Okoli Frydek-Mistek, Roznov pod Radhostem, Frenstat pod Radhostem, ale v podstate mi to je jedno, urcite by se to dalo nejako predat. Mel bych zajem o all-in pledge + nejake addony, jestli to je mozne. Diky

16.10.2020 17:45:36

Vojtěch Musil
Jsem z Ostravy, pokud bys měl zájem, můžu ti pak přibrat kopii. All-in + všechny non-gameplay addony vyjdou na 227 eček.

16.10.2020 20:10:24

@DannyK
Diky za zpravu, poslal jsem ti SZ

16.10.2020 22:00:58

4. Června startuje kampaň na novou hrozbu a rozšíření. 

17.4.2024 19:55:22

Vybíráme z Bazaru

Pantheon
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas