Marvel United

https://www.kickstarter.com/projects/cmon/marvel-united?ref=discovery_category

Další dojírna :)
12.2.2020 07:47:37

Wolvik
Jak tak sleduju tu kampaň tak si myslím že gameplay all in bude tak kolem 220$ (myslím si že tam ještě tak 2 rozšíření ukážou) + poštovný ale tady bych to neviděl tak optimisticky, mají psanou očekávanou cenu poštovnýho 30-42$ bez add-onů takže bych čekal poštovný za gameplay all in spíš kolem 45-50$

26.2.2020 12:50:07

Rozšíření
Každé rozšíření přidává nové pravidlo pro hru a k němu vázané komponenty. Plus tam jsou ty známější hrdinové tak cílí na sběratele.

26.2.2020 13:14:12

ad rozšíření
Hra je v základu zdánlivě poměrně jednoduchá. Rozšíření přidávají drobné pravidla, které jde kombinovat s jakýmikoli hrdiny, záporáky a lokacemi. Díky tomu by tam měla být docela velká znovuhratelnost.
Navíc každý hrdina je trochu jiný a když se u stolu sejdou 4 mlátičky (typu Hulk) můžou to mít zatraceně obtížné.
Zajímavou znovuhratelnost zajišťuje i samotný princip. Každý ke svému tahu přidává i akce předešlého hráče. Díky tomu se stačí se stejnými hrdiny proházet u stolu a hra bude jiná a bude potřeba i jiná strategie.

Omlouvám se za sloh :-D, ale mám pocit, že to v tom lidi nějak nevidí a přijde mi to škoda.

26.2.2020 18:51:06

chubbop
Ano, hra je poměrně jednoduchá. Já to v tom vidím a nedokážu si představit, že bych tohle za ty prachy backoval. ;-)

26.2.2020 21:13:25

Azalin
A? V cem je problem? Pro me to je presne hra, kterou rad backnu v plne palbe. Marvel (v porovnani s ostatnimi Marvel hrami vyjde jeste hodne levne), jednoducha pravidla, ktera pochopi kazdy (vcetne decek) a presto dostatecne variabilni a takticke diky mnozstvi postav a padouchu, pekne figurky a stylizace (samozrejme otazka vkusu, me se to libi), a Marvel...

28.2.2020 21:59:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Plzeň
Vzhledem k počtu odemčených SG asi nakonec základní krabici vezmu. Pokud by se chtěl někdo přidat a ušetřit na poštovném, dejte mi vědět. Předání pouze v Plzni.

4.3.2020 08:08:50

Brno
ke me :-) piste sz....

4.3.2020 10:08:14

Nitra

Budem backovat pravdepodobne allin pledge. Ak by sa chcel niekto pridat z Nitry a okolia tak dajte vediet.

4.3.2020 20:28:26

ks
Nevim jestli je vhodna doba, ale nechtel by se nekdo pridat? Je tam celkem pekna uspora na postovnem pro all-in. Do konce pristiho tydne bych to rad uzavrel. Pokud jste na trase Zabreh-Brno-Jindř.Hradec a chteli byste do toho jit, piste do zprav

22.3.2020 15:47:37

...

Je tu někdo kdo do toho nakonec jde a ke komu bych se mohl eventuelně přifařit kvůli poštovnému? Ideálně skupina.

2.5.2020 17:49:33

Vybíráme z Bazaru

Lost Kingdoms: Pangea in Pieces
Lost Kingdoms: Pangea in Pieces
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas