Marvel United

https://www.kickstarter.com/projects/cmon/marvel-united?ref=discovery_category

Další dojírna :)
12.2.2020 07:47:37

:)
Připadá mi to jako karetní hra pro děti, akorát mi není jasné od kolika let ve skutečnosti.

12.2.2020 08:20:44

Meh
Přijde mi to jako hrozná kravina, kdyby místo toho radši pustili ten slibovaný Ankh

12.2.2020 09:54:46

Hmm
Jako upřímně pokud o tom budu uvažovat tak právě proto, že by to mohlo být jednoduché pro děti...eee...akorát ta angličtina mno. Jinak bych to bral spíš jako kopu roztomilých marvel postaviček pro prcka na hraní, byl by asi docela nadšený:D

12.2.2020 09:59:53 | Upraveno autorem (porovnej)

not bad
Asi ve mě kousek toho prcka zmíněného níže je, protože se mi to z nějakého důvodu líbí... Ale za ty peníze teda nee. Třeba vyjde česky :-)

12.2.2020 10:42:49

Zrovna
u hdy, kde je 30 kse hrdinu a ktera je skoro beze slov a jen pomoci ikon, bach teda anglictinu neresil. A tech 30 hrdninu bude chybet!

12.2.2020 12:51:53

:)
Mám omezený náhled, ale co jsem četl bgg, tak jeden balík hrdiny by měl mít 12 karet se 3 druhy symbolů, co jsem na to mrkl tak troufám si tvrdit, že si i můj 6letý syn zapamatuje těch pár karet s textem. Spekulaci, že tím pádem se ti hrdinové moc lišit nebudou, beru.

Taky bych raději viděl Ankh, ale tohle je prostě o něčem úplně jiném. Je to jednoduchá karetka a spousta figurek v licenci a když vezmu kolik stojí věci pro děcka...tak to nebude za vůbec špatné peníze. Vpodstatě si dovedu přestavit večer, hele namaluj si figurku, pak si s tím zahrajeme. Potřebuješ jen jednu. Pokud to srovnáte s jinými KS projekty..ale pokud vezmete, že kluk si pustí na youtubu pár desítek dílů ninjaga a pak je unešený z lega, podobně lego hry na konzoli, tak z tohodle by byl odvařenej a v tomto kontextu by to mělo mít úspěch.

To co mi není jasné od kolika ta hra je, od avizovaných 14 let ne, určitě níž.

EDIT: Když tu opakovaně čtu úvahy o tom, zda si u her od cmonu, kde prakticky vždy není na komponentech žádný text, počkat na českou verzi, ve které je zpravidla zlomek plastu, tak nechápavě kroutím hlavou. Tohle je typická KS přeprodukovaná věc, ty figurky by tam vůbec být nemusely a už vůbec ne v takových množstvích. CMON je z mého pohledu zakladatelem tohoto stylu. Ta hra sama o svými mechanikami nestojí za 60+poštovné. Je to CMON, to je překvapení, to jsem nečekal :) Na rozdíl od rádobyvtipných parodujících a zbytečně filmy vykrádajících SG to tady má alespoň trochu hlavu a patu. Retailová verze v češtině a obzvlášť tady...vážně, k čemu? Mně naopak připadají drahé ty retail verze v čj.

Včera jsem rozbalil a zahráli jsme crosmater arenu junior ve francoužštině, francouzsky neumím, syn byl nadšený.

12.2.2020 13:19:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Mno
Pokud s detma hrajes, tak si myslim ze klidne 7+ (vladce Tokia je pro 8+ a v 5 letech to hrajeme napohodu)

12.2.2020 14:21:44

No toto
Pominu-li fakt, ze je to skareda abominace, tak postovny az 42 USD je k smichu. :D

12.2.2020 18:17:31

Poštovné

Jj to poštovné z toho dělá absolutní no go:)

12.2.2020 18:44:16

shipping
právě proto musí brát hry od CMON více lidí najednou, protože potom shipping na jednu hru razantně klesá. např. při 4 krabicích už částka vychází kolem 10 $ za kus, což je podle mě velmi slušné...

13.2.2020 11:34:10

shipping
Nějak jsem to blíže nezkoumal, ale mají někde napsané, jak roste poštovné v případě multipledge? Pokud by poštovné nebylo tak vražedné, tak bych o tom možná uvažoval kvůli těm figurkám pro malého, případně na zkoušku, jestli by ho bavila i hra.

13.2.2020 12:49:26

poštovné
No většinou je to výhodné. Jinak já mám přihozeno, jsem z Prahy, kdyby se někdo chtěl přidat, ať se ozve (aktuálně jsme 2).

13.2.2020 13:01:38

poštovné
Nedá se moc předvídat, jak se bude vyvíjet poštovné pro více lidí. Moje zkušenost s Bloodborne byla, že dva lidi byli lepší než 1 nebo 3.

13.2.2020 13:06:49

:)
Připojuji se názorově k UmmA, CMON je s poštovným nevyzpytatelný, klasikou bývala podhodnocená tabulka poštovného, tady pro změnu Evropa bude na poštovném dotovat jinou část zeměkoule, jiné vysvětlení nemám.

Každopádně early bird není, rozhodně bych tam vhodil jen dolar a s ohledem na cenu hry bych se rozhodoval podle poštovného, za mně zatím tuze drahá sranda. Solo mod? Pánové pojedli vtipnou kaši. Jsem zvědavý jaké bude konečné skóre padouši hrdinové, jestli ti šíbři napumpují základ hrdiny a placené záporáky dají do addonů.

13.2.2020 13:44:49

shipping
čerpám z vlastní aktuální zkušenosti s hrou od CMON na KS:
základní shipping 30 $
2 hry ... 36 $
3 hry ... 39 $
4 hry ... 42 $
atd.

14.2.2020 08:03:46

shipping
Možno len doplním Dannyho post. Pozeral som poslednú kampaň CMON (Zombicide 2nd ed.), kde som mal 1 usd, a pri základom pledge (=2 krabice) je poštovné nasledovné:

1 hra = 34.48 usd
2 hry = 40.43 usd (20.22/ks)
3 hry = 47.53 usd (15.84/ks)
4 hry = 54.25 usd (13.56/ks)
5 hier = 82.00 usd (16.40/ks)

a až teraz atď, lebo tá zlomová cena z Dannyho príspevku nie je jasná :) Čiže 4 hry sa ešte oplatia, pri 5 je už skokový nárast, aj keď stále sa oplatí viac ako sólo.

Ja do tejto hry idem opäť zatiaľ s 1 usd a potom podľa prípadnej skupinovej objednávky sa pridám alebo zvážim, či ísť aj sólo. Takže odhliadnúc od poštovného, možno by sa záujemcovia mohli dať na kopu, aby sme vedeli ako aktuálne nastaviť výšku vkladu v KS.

14.2.2020 08:31:41

shipping
díky za doplnění! výše poštovného je určitě relativní a záleží i na objemu a váze hry (to jsem ve svém příspěvku opomněl)
jen přidám, že u mě se jedná o hru Zombicide: Night of the Living Dead, která není tak objemná jako 2nd Edition (řekl bych, že je cca třetinová až čtvrtinová), zřejmě z toho vyplývá i nižší shipping...
výrazný skok mezi 4. a 5. hrou 2nd Edition si vysvětluju dosažením určité hmotnosti či rozměrů, které udává jejich přepravní společnost (5 sad takové hry už je pomalu na námořní kontejner:) řekl bych, že zlomovou cenu mají i Living Dead, ale pravděpodobně až u mnohem vyššího počtu krabic (vzhledem k zájmu o tento titul jsem skončil u čísla 5)

každopádně jsem rád, že jsem projekt "oživlých mrtvol" podpořil! z některých destinací je poštovné jednoduše vyšší, s tím se musíme smířit... a kupovat hry dohromady!

14.2.2020 19:56:15

Zatím dobré
Ač dojírna, zní to čím dál lépe. Za základních 60€ (zatím) 32 figurek.
O repetitivnost se nebojím. Každý hrdina a každý padouch je trochu jiný.

20.2.2020 18:45:11

Plzeň
Ahoj, neplánuje někdo z Plzně hromadnou objednávku?

24.2.2020 13:14:15

Brno
Beru to. Kdyby se pak chtel nekdo pridat, tak do zpravy

24.2.2020 13:38:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Váhání
Já furt váhám a přemýšlím. Tím, jak tam neustále přibývají optional buys, tak cena stále roste a už se to dostává nějak zbytečně vysoko v případě, že člověk potřebuje vše:) Také mi to přijde dost jednoduché a já to ani neplánuji hrát s dětmi, jak někteří zmiňují. Vysvětlete mi někdo že to prostě nepotřebuji a nemám kupovat :D

26.2.2020 10:09:32

Panekac
Neklam sa, určite to potrebuješ. Teraz základ, v PM zvyšok :)

26.2.2020 10:18:58

...
190$ za all game in bez dopravy a podložky. Doprava počítám kolem 30$ navrch. Ačkoliv mě samozřejmě jako fandu Marvelu zlákali figurky hrdinů (jsou cute), tak za tolik peněz je to chabá výmluva k tomu to brát. Za 169$ je dle mého názoru daleko lepší vzít KS Tanris Adventures + core box. Tohle vynechám.

26.2.2020 10:33:00

Cca 45 figurek za 60$
Na druhou stranu teď je v základu 38 figurek za 60$, a to ještě nějaké přibudou. To mi přijde jako skvělá cena pokud se ti figurky líbí. Budeš mít doma podle mého názoru pěkné figurky se kterými si můžeš jako bonus zahrát lehkou karetku.

26.2.2020 12:06:40

:)
Marně přemyšlím proč bych bral cokoliv krom základu. Dejme tomu, že to skončí na 50+ figurkách, ta hra je natolik "light" že to nikdy nikdo ani nebude mít chuť hrát za každého hrdinu jednou, natož proti několika málo padouchům tolika hrdiny. Ty expanze to cenově posílají k velkým KS hrám, které jsou úplně jinde a krom pár figurek nepřidávají vůbec nic, pokud mi něco zásadního neuniklo.

26.2.2020 12:30:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Canvas
Canvas
Akt. cena: 470 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas