Kinghill

KS kampaň se hrou #Kinghill dnes odstartovala:

https://www.kickstarter.com/projects/kinghill/kinghill

Česká pravidla garantována, ale pro úplné počeštění hry autor vyžaduje alespoň 200 backerů z ČR (nejspíš započítává i SR, ale je to jen domněnka).

Stav k 26.10.2021 (20:30): Czech Republic 63

26.10.2021 20:31:06

Zdravím,

na to že to je cz hra je tam velice drahé poštovné. Vy to nebudete rozesílat z Čech ?? 

26.10.2021 22:38:08

Tipuju, že do ČR se to zadarmo nedostane, aby Ti to pak mohli poslat Zásilkovnou za 70 kč.

27.10.2021 00:16:33 | Upraveno autorem (porovnej)

 Bude někdo důvěryhodný nakupovat skupinově? S 20-30 euro poštovným, mě to moc neláká, ikdyž v kampani tvrdí, že retail neplánuje.

27.10.2021 15:47:26

Já mám backnuto, tak se určitě můžeme domluvit na nějaké skupině, i když co jsem pochopil z kampaně, tak v PM půjde přidat jen jedna kopie navíc

27.10.2021 15:55:48

V tom je ten paradox, pokud tu bude skupina, tak bych se nebál napsat autorovi ať to vezme v potaz z hlediska odemknutí češtiny, neb čím více lidí ve skupině, tím se snižuje šance, že to bude v ČJ. 

Co si budeme namlouvat 49 dolarů + 20 dolarů, to celé krát 1,21 (nejen poštovné)= 83,49 x 23 =1 920 Kč, je cenově hodně mimo. Obávám se, že to by v obchodě za tyhle peníze neobstálo. Už jen hra samotná s DPH je za +- 1350 Kč.

27.10.2021 16:08:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Petr psal na FB, že je možné i multipledge, kde to poštovné půjde srazit, ale já to organizovat nehodlám. Ještě stále není dokončený Projekt L a tam se to množstvím krapet zvrhlo. Tentokrát se rád přidám k někomu já. :D

28.10.2021 18:52:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Musím říct, že to poštovné a daň (VAT?) jsou docela dost. Je to to, co mě dělí od toho, zda na poslední chvíli necuknu a nezruším pledge.

Škoda, že se toho nechytne nějaký český vydavatel, nebo distributor, který by byl ochotný to za nějakou přiměřenou provizi rozeslat.

Mě by zajímalo, zda v případě podpory 200+ lidí se vydá třeba 500 ks a pak je tady budou české obchody, nebo někdo prodávat, nebo se mýlím? V tom případě by mně přišlo logické, že podporovatelé budou mít minimálně poštovné za cenu v rámci ČR. Ale můžu se, samozřejmě, mýlit.

28.10.2021 22:25:47

@tokura Někdo musí zaplatit dopravu z Číny. I kdyby to bylo přes české obchody, cena pro ně bude obsahovat cenu dopravy, což se promítne do konečné ceny pro zákazníka.

29.10.2021 01:19:47

Takovy projekt si podporu zaslouzi, protoze ta hra ma hodne dobry potencial. Navic nic podobneho neni, nebo o tom nevim.

Chybi par cz/sk backeru, aby se vydalo i cesky, tak pojdte to podporit. Odemknou se nejaky stretch goaly i diky dalsim.

29.10.2021 14:53:55

na kampaň jsem mrknul, bohužel ( nebo bohudík pro peněženku), mě vůbec nezaujala. Nicméně přeju úspěch.

Jinak pro CZ/SK backery je to podpora slabota.. Pošta ranec + hra a vše x daně. To mi nepřijde optimální. Měli jste to dotáhnout do CZ jako kontejner a pak rozposlat za pár drobných, nebo nabídnout možnost pickup někde v CZ + v kombu s group pledgema.  Určitě by ta cena nebyla taková a dostali byste se na jiné čísla kopií.

 

 

29.10.2021 17:05:51

Ahoj crowfundisti,

tady autor hry .)

Občas na zatrolenkách brouzdám, co nového a najednou vidím - hele Kinghill diskuze :d   musím se přiznat, že je to pro mě jako pro prvoautora hodně zajimavý pocit :)

K věci - jestli se někomu hra líbí, či ne, hodnotit určitě nechci, venku už je poměrně dost recenzí, takže si obrázek můžete udělat sami. Určitě Vás ale všechny zvu na stránku kampaně. Zatím máme 130 Čechů a vím o pár lidech, co budou mít zájem o více kopií, takže bych to viděl už tak na 150 !!!

S tím trochu souvisí - poštovné. Rád bych k tomu napsal pár řádků. Prosím netahejte mě za každé slovo, aneb žádná pravda není absolutní.

  1. Nechci dopadnout jako Euthia. Hra se bude vyrábět v Číně. Což znamená lodní přeprava, potažmo kontejnery. Kdo to nepostřehl, cena vyletěla za poslední rok o 400% nahoru. Kdo to postřehl chápe, že cena 15 USD je v pořádku.
  2. Hledám alternativy. Tedy neřešit věci přes fulfillment partnera, ale osobně. Což znamená v závěru stejně lodní přepravu, clo, pronájem skladiště a pak vyřízení každé jednotlivé krabice osobně. Prvotní propočty ukazují, že by to vyšlo o jeden dva dolary levněji, bez započtené práce. Jen bych rád upozornil, že jsem jedna osoba. Od určitého počtu krabic se tedy celá tato aktivita pro mě stává fyzicky nemožná. Věřte mi, že pokud se mi podaří něco rozumného domluvit, cena poštovnému se tomu přizpůsobí. 

Dodatek pro méně znalé - jak víte, backeří platí poštovné např. měsíc po ukončení kampaně. S tím, jak jsou teď ceny poštovného nahoře je to velmi nepříjemné.

JENŽE. Já hru vyrábím a budu shipovat někdy v polovině příštího roku. A hádejte kde ceny poštovného budou. Ano - mohou být o 400% jinde, jak jsme se tento rok přesvědčili. A reálnou cenu poštovného už platím já. Ano, může nastat lepší varianta, že cena půjde dolů a já tak v závěru vydělám na tom, co jste už zaplatili. Ale věřte mi, nikdo rozumný (pokud si to nemůže dovolit, protože prodává tisíce her a je schopný to pokrýt, nikoliv však, pokud prodává pár stovek…) by vám aktuální poštovné nedal schválně menší a spoléhal na to, že třeba půjde za půl roku dolů… Ne, zřejmě nepůjde. Je garantované, že většina přepravců začátkem roku zdražuje o 10% atd… v závěru je více pravděpodobné, že i když vy po kampani zaplatíte 15 , budu reálně platit třeba 20, což bude placeno ze zisku hry.   Pokud by chtěl někdo na toto téma diskutovat, nebo mi poradit, stačí mi napsat, jsem otevřený všemu. A prosím nepište mi, že jsem měl dát hru za 55 a poštové tím pádem za 10… :d

Díky moc

Petr

31.10.2021 03:37:11

Zdravim, kdyby se chtel nekdo pridat, tak bych jeho hru pridala k sobe. Lokace Praha.

2.11.2021 13:47:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Autor hry sdelil, ze pri “objednani” uz dvou her, je cena dopravy za krabici polovicni (na 7-10$/box).

Pokud by se nasli backeri od Zlina, muzem to spojit.

2.11.2021 14:13:27

Je tu někdo z Prahy, ke komu se tentokrát můžu přidat já? Asi se to poštovný bude u dvou-třech-čtyřech kusů výrazně snižovat, takže se rád k někomu přidám. Nebo kdyby se někdo chtěl přidat ke mně, můžeme i opačně - jsem zaháčkovaný za 3 dolary, takže do Pledge manageru se dostanu.

 

Edit: Už jsem se zaháčkoval.

19.11.2021 20:03:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Chronicles od Crime: The Millenium Collectors Box
Chronicles od Crime: The Millenium Collectors Box
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas