Isofarian Guard

Jedná se o příběhovou dobrodružnou hru pro 1-2 hráče.
Bude mít profesionálně namluvenou knihu příběhů, poslouchal jsem nějaké ukázky a hodně se mi to líbí.
Hraní se skládá ze 3 fází - průzkum na mapě, boj, vyprávění příběhu.
Co se týče průzkumu a pohybu po mapě - mohu se volně pohybovat a plnit hlavní či vedlejší questy. Tvůrci se inspirovali v RPG PC sérii The Elder Scrolls (Skyrim, Oblivion, Morrowind...)
Nepřátelé budou škálováni podle fáze hlavního příběhu, tedy čím budu dál, tím budou potvory těžší porazit. To mě tedy bude nutit najít vhodný balanc mezi hraním hlavní příběhové linie a průzkumem mapy s plněním vedlejších questů, pomocí nichž mohu najít lepší předměty, zlepšit své atributy svojí postavy atd.
Jakožto fanouška gamebooků Lone Wolf a PC série TES je tohle pro mě povinnost backnout :-)

EDIT: aktuální link:
https://www.kickstarter.com/projects/skykingdomgames/the-isofarian-guard/
27.8.2019 16:10:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Moje krabice je ve skladu v CR, ale dle informaci od GLS nedoslo k procleni,kdyz prisel balik z Britanie do Nemecka. Takze to se ted resi. Mozna to mate stejne.

20.5.2023 09:29:38

Mně přišel jeden den mail se špatným trackingem, druhý nebo třetí den druhý mail a opraveným a funkčním a asi za další dva nebo tři dny úplně bez problému balík. Fakt je záhada, jak ty celníci fungují naprosto nahodile.

20.5.2023 09:41:45

Dorazil mi 1. balík (zase nikdo nevolal, dcera našla krabici za brankou, za chvíli má příjít bouřka, to by mě zajímalo, kam se vždycky ty zpropadený telefonní čísla co vyplňujeme poztrácí…). Čekám ještě 2. balík, o tom zatím nevím vůbec nic.

23.5.2023 13:58:32

Teď jsem domluvila s GLS, pokud máte v trackingu, že to stojí na depu, tak mají z GB zkomolenou adresu i telefon. Stačí jim zavolat (+420 567 771 111) a domluvit se s nimi, nám budou doručovat zítra. 

23.5.2023 15:20:06

Dnes dorazilo, nebýt trackingu, nevím o tom. Takhle jsem mohl doma vyčkávat na zvonek. Ale je to macek. :D

23.5.2023 16:51:27

Nedávno mi dorazil mail od GamesQuestu ohledně potvrzení doručovací adresy. Tak to vypadá, že na mě nezapomněli a hry se snad do pár týdnů taky dočkám.

29.5.2023 11:19:45

Právě běží PM na reprint kde bude i pár novinek/zlepšení. Jde do toho někdo? Zatím váhám, ale každý další reveal mě dost nalamuje.

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

9.9.2023 20:34:42

Já beru update pack.

9.9.2023 23:04:05

Taky update pack. A obaly na karty. Ve slabší chvíli jsem pokukoval i po neoprénové mapě, ale ta hra je už teď až neprakticky velká, takže nic.

11.9.2023 08:09:56

Já vzal taky update pack a utáhli mě tedy na ty foilové karty, kdy je jasný, že jsou k ničemu, ale v té ceně hry se to už rozpustí.

11.9.2023 17:45:27

Tak jsem zvědav na poslední dvě velká odhalení. Zatím se hodně snaží srazit grind, který každý hejtil takže za mě celkem jasná věc na backnutí.

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

23.9.2023 11:38:59

Osobně musím říct, že mi ten grind nějak extra nevadil. Trochu srazit asi dobrý, ale čím víc ho vymažou tím míň soubojů člověk udělá, a za mě to tím ztrácí trochu ten pocit jako má člověk když grinduje třeba ve WOWku a podobně. Hmm, naštěstí snad bude možnost některé ty změny vynechat. Taky jsem nakonec naskočil na upgrade pack, protože nové nepřátele a vybavení bych rád měl.

24.9.2023 10:02:20

Vybíráme z Bazaru

Minecraft
Minecraft
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas