nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Isofarian Guard

Jedná se o příběhovou dobrodružnou hru pro 1-2 hráče.
Bude mít profesionálně namluvenou knihu příběhů, poslouchal jsem nějaké ukázky a hodně se mi to líbí.
Hraní se skládá ze 3 fází - průzkum na mapě, boj, vyprávění příběhu.
Co se týče průzkumu a pohybu po mapě - mohu se volně pohybovat a plnit hlavní či vedlejší questy. Tvůrci se inspirovali v RPG PC sérii The Elder Scrolls (Skyrim, Oblivion, Morrowind...)
Nepřátelé budou škálováni podle fáze hlavního příběhu, tedy čím budu dál, tím budou potvory těžší porazit. To mě tedy bude nutit najít vhodný balanc mezi hraním hlavní příběhové linie a průzkumem mapy s plněním vedlejších questů, pomocí nichž mohu najít lepší předměty, zlepšit své atributy svojí postavy atd.
Jakožto fanouška gamebooků Lone Wolf a PC série TES je tohle pro mě povinnost backnout :-)

EDIT: aktuální link:
https://www.kickstarter.com/projects/skykingdomgames/the-isofarian-guard/

Upraveno autorem (porovnej)

27.8.2019 16:10:14

Vypadá to úžasně...

i ta namluvená ukázka, i když já půjdu asi jen do soundtracku, přece jen z knížky se to bude líp tlumočit :) Ale příběhovka pro nás must have :D

17.9.2019 21:04:56

Uvidíme..

..je to taký Skyrim v stolnej hre :)

10.9.2019 21:45:25

Moooožná

Mě na tom kupodivu nejvíc láká to, že je to koncipované pro 1-2 hráče. Vím, že většina těchto her je v pohodě hratelná i v menším počtu, ale moc se mi nechce řídit víc jak dvě postavy, ideálně jen jednu, a navíc ty hry nemusí být tak dobře balancované, jako v tomto případě.

Musím si to více projet, ale i ta cena je celkem fajn. Budu ještě chvíli sledovat a přepočítávat, jestli si to můžu vůbec dovolit:)

10.9.2019 21:08:37

Kampaň spuštěna

https://www.kickstarter.com/projects/skykingdomgames/the-isofarian-guard/

Mechanikami je to určitě jednodušší než současně běžící Aeon Trespass, ale zase o něco komplexnější než Trudvang Legends. Hlavní je tady ale příběh. Takže kdo má rád Legacy of Dragonholt či gamebooky, určitě nebude zklamán.
Pro angličtináře nabízí za příplatek profesionálně namluvenou knihu příběhů.
Nabízí také soundtrack, který bude podtrhovat atmosféru hry, vokály patří profesionálce, která nazpívala hudbu k různým počítačovým hrám - mně z toho běhá mráz po zádech :-)
https://www.youtube.com/watch?v=hqBd7ZqPt6A

10.9.2019 20:02:02