Hero realms dungeons

Co si myslíte o nové kampani na hero realms?

https://www.kickstarter.com/projects/1172937197/hero-realms-dungeons

Láká mě to, měl bych to jako jedinou hero realms hru, bez původní hry, bez dalších rozšíření.

14.2.2023 18:26:27

Už žádné další info nemám.

Jak jsem psal už níže, tak poslání na Slovensko zlevní poštovné o 21€, tedy řekněme o 500 Kč.

Jediné, co mě pak napadá je žebrota :-) Vlastně je tu na to někde vlákno “Kurýrní výpomoc”.

Nabízí se tedy dotaz - najde se tu nějaká dobrá duše ze Slovenska, která by byla ochotná být příjemcem balíčku od WWG, který by následně přeposlala Zásilkovnou do Čech (doručovat se to bude asi zima až jaro 2024)? Klidně za to i nějaký drobný finanční příspěvek nabídnu, takže ne zas taková žebrota…

Pokud se někdo najde a pokud bys @Havelock měl zájem se přidat, tak pak oba naše balíčky můžou jít na jednu adresu, aby se neplatila Zásilkovna 2x - klidně k tobě, v Praze bych si to někdy vyzvedl.

17.7.2023 15:28:32

Ještě je možnost přiobjednat asi téměř cokoliv, co WWG vydalo - Hero Realms, Star Realms, Epic, Sorcerer, KAPOW, Robot Quest Arena a to včetně rozšíření a obalů pro dané hry. Poštovné se tím navýší už je trochu.

Tak kdyby měl někdo o něco speciálnějšího zájem, co se nedá jednoduše získat nebo je KS exclusive, tak se může přidat a trochu na naše poštovné přispět.

17.7.2023 15:43:28

Vybíráme z Bazaru

Stuffed Fables, Brno
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas