Hero realms dungeons

Co si myslíte o nové kampani na hero realms?

https://www.kickstarter.com/projects/1172937197/hero-realms-dungeons

Láká mě to, měl bych to jako jedinou hero realms hru, bez původní hry, bez dalších rozšíření.

14.2.2023 18:26:27

Osobně mě nepotěšili tím, že není možnost si koupit jen nový deck za 20 dolarů jako to bývalo u Star Realms. Tady bych měl platit 60 za další obsah, který nechci a nepotřebuji, navíc to s poštovným a dalšími poplatky vycházelo přes 2000 Kč. Což je pro mě nesmysl, vzhledem k tomu, že mě zajímá opravdu jen těch 80 nových karet.

Pokud ale člověku nevadí ta vyšší cena, a má zájem o koop/solo, tak mi to nepřijde tak zlé.

14.2.2023 19:19:53

Mně se líběj i ty levelovací balíčky pro každou postavu. Nevim jestli se někdy dostanu k tý kampani, ale bohužel hrozně slyšim na exkluzivní obsah a štvalo by mě toho nekromanta nemít. :D

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

16.2.2023 08:20:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Zároveň všechen obsah bude v jejich budoucích KS kampaních.

16.2.2023 23:53:14

@UmmA To sice bude, ale u sorcerora endbringer od nich jsem šel do all-in, protože v dalších kampaních sice nabízejí obsah předchozích, ale vyjma all-inu po balíčcích a poštovné včetně to bylo tuším pomalu za dvojnásobek. Jejich cenová politika je na úrovni games workshop. Kdysi jsem někde četl, že někdo s nimi jednal na nějakém veletrhu ohledně her na krám u nás a hodně se divil z jejich cenovým požadavkům. Dřív než bych se rozhodl něco odložit na příště, tak bych se mrkl do předchozích kampaní, nakolik asi to příště vyjde. Proti jiným KS to byla cena jak na krámě + poštovné. Třeba v tom 300 a 400 dolarovém all-in uvidí někdo nějakou úsporu, ale co jsem kdy študoval jejich kampaně, tak krom toho sorcerora jsem to vždy dropnul z cenových důvodů, resp. prakticky žádné úspoře vůči obdobným hrám v obchodě.

17.2.2023 13:12:54 | Upraveno autorem (porovnej)

@czechImenhotep jj, máš pravdu, mám to stejně, cenově ty kampaně oproti retailu nejsou nic moc. Ale zároveň to není žádná tragédie. Výhoda je dostupnost všeho a KSE věci.Aspoň u Hero Realms se to cenově mezi kampaněmi navyšuje, ale nijak závratně. Chtěl jsem vlastně jen upozornit, že si člověk třeba může počkat na další kampaň Sorcerera nebo Star Realms a hodit si k tomu Necromancera z této kampaně, kdyby ho nezajímal Dungeons systém.

17.2.2023 23:59:17

Šli jste do toho někdo? Jsem v šoku, že pledge za 99 USD má poštovné + DPH + DPH za poštovné 68 USD, tedy 1500 Kč. To je skoro 70% nárůst ceny. Nevim, jak mám teď ten pledge zrušit. :(

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

6.7.2023 23:59:17

@Havelock jestli jsem to pochopil správně, tak už nemůžeš

9.7.2023 08:19:05

@UmmA taky jsem to tak pochopil. Ale stejně jsem jim zkusil napsat o refund. Praktiky WWG jsou otřesný tak s ničím nepočítám.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

9.7.2023 08:30:59

Hm, tak na to teď taky koukám a ten doplatek na shipping s VATem je brutální.

@Havelock Dej prosím vědět, co ti napíšou.

11.7.2023 13:45:42

Ty jo, to jsem rád, že jsem z toho nakonec vycouval.

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

11.7.2023 14:56:09

@Duirin napsali, že smolík. Opravdu je na refund pouze prvních 60 dní po konci kampaně.

Takže teď už je to o tom buď přijít o $99 (~2150 Kč), nebo doplatit dalších $68 (~1475 Kč).

Zase jsem se nechal nalákat na debilní KS exclusive content.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

11.7.2023 17:30:19

@Havelock Aký máš rozpis jednotlivých položiek? Lebo mne to pri 99 usd pledge vychádza na 146,05 (99 pledge, 22.71 shipping, 24.34 VAT)

11.7.2023 22:01:43

@Lonpvet 

Shipping Total        $39.00
VAT + VAT Shipping        $28.98
Pledged on Kickstarter    ($99.00)
Balance    $67.98

To už je docela znatelnej rozdíl.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

11.7.2023 23:27:33

@Havelock @Lonpvet Předpokládám správně, že Lonpvet má shipping na Slovensko?

Já tam mám i Watery Graves.

Pledge Level - Adventure Tier 1 × Hero Realms Dungeons Adventure Tier $99.00
Add-ons (1) - Hero Realms Watery Graves        $24.00
Shipping Total        $41.18
VAT + VAT Shipping        $34.48
Balance    $75.66

Takže když odečtu VAT za $123, což je $25.83, tak poštovné i s VATem je $49.83.
Napsal jsem jim srdceryvný ;-) mail, ať sníží shipping do Česka.

12.7.2023 09:27:42

@Duirin 

Áno, na Slovensko. Aby som to rýchlo uzavrel, kým miesto vášho zníženia to nám zvýšia :)

Skús ešte zmeniť pledge na 59 napr a povypĺňať a potom sa vrátiť k pôvodnému, či to neurobí nejakú zmenu v poštovnom. Lebo ten rozdiel je značný.

Len pre info, do PM som išiel s 30 usd pledge.

12.7.2023 09:57:13

Sice v tom nejsem a soucítím s vámi, ale na stránce mají uvedený shipping  19-39$ do EU. Z mojí zkušenosti bývá Česko většinou v té dražší cenové kategorii, takže to v podstatě dodrželi. VAT je kategorie sama o sobě, ale nic co by nešlo předem vypočítat.

12.7.2023 10:47:12

Býváme dražší, než Francie,Německo, ale na horní hranici to také nebývá. Zvlášť u základního pledge.On je tam hodně vysoký paušální poplatek,s více položkami to už strmě neroste.

13.7.2023 01:09:58

Ano, všechno je tam napsaný. Já viděl EU friendly shipping, co dřív znamenalo bez cla a VAT bejvávalo už v ceně nebo se neplatilo v rámci toho EU friendly shipping a nedočetl zbytek. Dost mě překvapilo, že už to tak není, ale mají to i jiné kampaně, takže teď už to asi neznamená nic. Jen hezkou nálepku.

Za tuhle cenu je člověk schopen si nechat doručit z USA bez množstevní slevy a jiných výhod prostě economy skoro cokoliv, ale právě proto nikdo z USA neobjednává. Nevim, proč to maj tak vysoký, ale s neevropskýma KS jsem nadobro skončil. Jojo, já vim, vy všichni, co máte za sebou desítky a stovky kickstarteru ž to dávno víte a já jsem prostě hloupej. Dobrý no :D

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

13.7.2023 21:01:37

@Havelock Nechci úplně zabíhat do offtopicu, ale myslím, že friendly EU znamená, že se neplatí clo. Občas se objeví kampaň, která má VAT v ceně, ale to neznamená EU friendly.

13.7.2023 22:49:26

@Havelock No jo, napsali mi, že pro EU uváděli 19-39€ shipping, takže jsou v mezích. Já už moc nové kickstartery neberu (výjimkou jsou právě rozšíření k již dříve zkoupeným), takže na VAT za shipping taky nejsem zvyklej (i když u Kinghillu taky byl).

Zkusil jsem, zda bychom nemohli třeba naše peldge spojit do jednoho, ale samozřejmě to nejde.

Jediné, co mi poradili, že si to můžu nechat poslat kamkoliv, takže jestli znám někoho ze země s levnějším shippingem (argumentoval jsem tím Slovenskem, že je tam levnější shipping), tak si to můžu nechat poslat k němu.

Je pravda, že když v PM změním Czechia na Slovakia, tak mám najednou shipping místo 41€ jen 24€ - tak to je s VATem rozdíl skoro 21€. Jen nemám žádného dobrého kámoše na Slovensku.

14.7.2023 08:34:37

@Duirin @Havelock KS kampaně mi přijdou čím dál méně přehledné. Ono úplně si stačí projít místní vlákna a občas si to pletou i backeři a postují tu nepřesné informace. 

Pro všechny. Celková cena se počítá tak, se vezme cena v kampani, přičte se k tomu poštovné, jehož skutečnou výši se dozvíte až po skončení kampaně a o překvapení není nouze, a z toho celého součtu se platí DPH 21% (x 1,21, t.j. i z poštovného). Na problémy se clem jsem nikdy nenarazil. 

S poštovným už nebývá samozřejmost, že když se sdružíte, že tam bude výrazná úspora. Zjednodušeně, nějaká Česká republika je každému u zadku. Už jsem zažil jinde kampaň, kdy v podobném duchu nastřelili Němcům a to byl řev a autoři sklapli paty a přecenili to. Tady bych nepočítal s tím, že se někdo bude obtěžovat psát těm co řeší doručování, atˇse na to mrknou. Podobně můžete v chatu kampaní zachytit nářky backerů z exotičtějších lokalit, kde jim nastřelí poštovné jak prase a nikdo se tím nezabývá, protože těch podporovatelů z Brazilie nebo Saudské Arabie je pár.

Nálepky jako EU friendly doporučuji ignorovat. Několikrát mi nebylo v kampani jasné jak je to s DPH a jestli při sdružení úspora na poštovném. Ptal jsem se v chatu a často v tom neměli jasno ani autoři, v lepším případě řekli, že nevědí a zjistí, a už se neozvali, v horším jsou vám schopni napsat nesmysl jen aby vám odpověděli. 

Jinak kampaně, které jako tady vás nechají backnout min za 30 jako tady a nepustí vás do PM za 1 dolar u mně automaticky vzbuzují podezření, že to má nějaký nepěkný důvod. Tohle nebývá obvyklé.

U white wizard mam backnuté sorcerora endbringera…a sice jsem přesvědčený, že doručí kvalitní hru, ale tu více než rok trvající fázi, kdy mohli narovinu napsat, že hra ještě potřebuje spoustu vývoje, si mohli nechat od cesty.  Jinak okolo toho chodili dlouho jak kolem horké kaše, než se obtěžovali napsat, že příště půjdou do kampaně s hrou v pozdějším stadiu vývoje. Naférovku a jak ta prodleva vznikla objasnil až v chatu autor hry, Martin Scholz. Když se podíváte na jejich cenovou politiku a další věci okolo..WW prostě není bůhvíjak prozákaznická firma, resp. zrovna u nich bych dal dolar a počkal na PM, pokud by to šlo.

14.7.2023 11:46:41 | Upraveno autorem (porovnej)

@czechImenhotep Jasně.

OT: Jen pro pořádek: autor Sorcerera je Peter Scholz, ne Martin. A prosím tě, v jakém chatu mluvil o té prodlevě?

Sorcerer je jedna z mých TOP 5 her, Endbringera mám samozřejmě backnutého a dokonce jsem ho i docela dost testoval na Tabletop Simulatoru (a snad bych měl být i uveden mezi testery v pravidlech), takže jsem ochoten té hře a Peterovi ledacos odpustit. Každopádně komunikace WWG je určitě otřesná.

14.7.2023 12:13:48 | Upraveno autorem (porovnej)

@Duirin Četl jsem nějaký týden/měsíc nazpět v chatu kampaně Endbringera příspěvek od něj. Autor “se přiznal”, že na té hře spoustu věcí zlepšoval, napadaly ho další a další věci a že WWG jsou v tom nevinně, že na něj netlačili ohledně termínu. Ten jeho post měl/mohl jít jako update.

Ten jejich poslední update s předprodukční kopií…opět neobsahuje časovou osu, bůhví jestli nějaká vůbec existuje. “Překvapivě” se na to backeři ptali.Odpověď lze nalézt v chatu. Opět nechápu, proč to takto nenapsali do updatu.

Hi everyone,

The Plastic PPP is arriving this week from the factory. We are going to review this alongside the paper PPP materials we received and ensure everything is correct. We've already submitted corrections for the paper PPP to the printer. The next step is to review the Mass Production copy once it's complete and sent to us in the next 4-6 weeks (mid to late August). We will post an update with the Mass Production copy when it arrives, and with the remaining steps of the process.

Letos můžeme zůstat vklidu. Pod posledním updatem je polovina reakcí děkovných - také mám radost, že se obtěžovali alespoň něco postnout. Jinak mi zpoždění nevadí, úplně vklidu mohli odprezentovat, kolik na tom Peter odvedl práce a že prostě chtějí dodat kvalitní hru.

14.7.2023 12:26:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Asi nemáme nějaký další info, co? Mně se to hrozně nechce doplácet a vlastně za těch okolností tu hru vážně ani nechci :( Ale jen tak hodit $99 z okna… 

Ani nechci vědět, kolik to nakonec bude stát v retailu. :(

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

16.7.2023 13:27:03 | Upraveno autorem (porovnej)

@Havelock Vždycky to můžeš zkusit prodat. Je to pořád lepší než ty peníze hodit do kanálu.

17.7.2023 14:34:01

Vybíráme z Bazaru

Through the Ages - nový příběh civilizace
Through the Ages - nový příběh civilizace
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas