Everdell Complete Collection

kampaň začíná 9.3.
myslíte že bude v ČR dostání komplet verze v češtině? Zvažuju jestli do toho jít, zatím nemáme nic od Everdellu... minule jsem odolal a říkal si, že vezmu až komplet
3.3.2021 16:27:35 | Upraveno autorem (porovnej)

KS NewLeaf Mistwood

Je tu tedy někdo, ke komu se dá přidat kvůli rozdělení poštovného?

23.3.2021 03:16:41

Radek M
Já myslím, že to v tomhle případě nemá moc cenu, zmiňují to výslovně ve FAQs:

We do not offer specific group or retailer pledges in this campaign. Based on the size and weight of many of these items, there is no significant savings in shipping costs by grouping pledges together. The best way to ensure you get your rewards is for each person to pledge individually.

23.3.2021 07:58:01

Complete Collection

Ahoj, možná si dnes sedím na vedení, ale raději se ujistím.

Když vezmu Complete Collection, budou v ní rozšíření Everdellu jako je Pearlbook, Spirecrast + malá rozšíření v KS verzi? Nebudou to očesané retailové verze, že? Mám zatím pledge na 1$, tak se chci ujistit, že to tak je.

Díky za info

23.3.2021 15:56:44

Studccy
15 prispevkov nizsie od PM. Jasne a presne to tam rozpisal. A ako pozeram tento dotaz si duploval aj v inej teme :).

23.3.2021 16:02:52 | Upraveno autorem (porovnej)

PM

Studccy
Je tam několik pledge levelů. U toho complete pledge za 199 je napsáno v popisu toto

-Content from the Collector's Upgrade Packs (Glimmergold, Freshwater, Trailblazers)

což jsou ty věci které z normální krabice dělají collectors edici, tzn. například u Pearlbrook standard + Freshwater = collectors edice.
Tzn. jednoduše řečeno ano, collectors obsahuje vše co kdy k everdell doteď vyšlo, ve velké krabici najednou.

Pak jsou tam ještě další pledge levely

za 99 usd
Obsahuje ty nové dvě rozšíření plus velkou krabici, ve které, jestli dobře chápu popis (a když tak mě někdo opravte) budou další věci typu plastiková sedla, polepky meeplů apod, nová master score karta, zkrátka ty věci co jsou v té velké collectors edici a nejsou z původních KS kampaní. Tzn. tento level je vhodný pro toho kdo chce všechno a zúčastnil se všech předchozích kampaní, tzn. má vše od základu až po předposlední rozšíření v collectors edicích. Tedy kromě toho dřevěného stromu, ten myslím v tomhle pledge levelu není.

Pak je tam level za 60 usd
kde jsou ty dvě nová rozšíření, pouze bez velké krabice a bez těch věcí které jsou navíc jako právě ty polepky meeplů.

No a pak je tam pledge level za 1 usd ve kterém není nic, akorát dostanete pozvánku do pledge managera kde si pak budete moct level zvýšit na který jen budete chtít. (aspoň tak to u všech KS kampaní funguje)

Pak je tam možnost addonu za 25, to není pledge level, ale půjde to přidat v pledge manageru, kde jsou věci navíc, tzn. upgrade pack, tzn. věci typu polepek apod. Tzn. to je pro lidi co chtějí mít ty dvě rozšíření plus ty věci z téhle collectors sady, ale podle mě to už se vyplatí vzít ten pledge level za 99, protože 60 +25 je 85 a tak se podle už vyplatí připlatit si dalších 14 usd a mít to i s velkou krabicí, ale to je otázka vkusu (a možná poštovného).

Pokud budete chtít mít úplně všechno k Everdell, tak v pledge manageru budete i u toho collectors levelu přidat ještě kosmetické věci, tzn. Deluxe resource za 25 a tu knížku za 35 , protože ty nejsou součástí žádného pledge levelu.

23.3.2021 16:15:35

PM
Hezky shrnuté, já jen doplním, že už i teď - během kampaně - se dají add-ony přidat k pledge (to nebývá zvykem, obvykle se jen edituje částka pro nákup v pledge manageru). Ke Collector’s jsem si tak rovnou přihodil ty mističky na suroviny, protože jsou jednoduše parádní :)

23.3.2021 17:50:19

AmA

KS

och, tak ste ma ukecali, backla som to za dolar a predlzila si tak utrpenie rozhodovania sa :-D

23.3.2021 19:00:57

kadylek
tobe se libi ty misticky?
Me se prave ty obrazky moc nelibi, ale otazka jak bude vypadat realita Hlavne cena taky dost + pak dane..

23.3.2021 19:37:07

Design
Líbí a zrovna tady jsou i dost užitečné (hlavně kvůli bobulím ;))

27.3.2021 11:39:11

Pledge Manager
Přišla uz vám pozvánka do Pledge Manageru? Uvádějí v posledním updatu, ze do dneska by mela dorazit a mně zatim nic nepřišlo. Backuji poprvé, tak mě to znervoznuje, díky

29.3.2021 17:04:24

lucians
Tiež mi ešte nič neprišlo. V Amerike je ešte iba okolo obeda, večer je ďaleko. Pozeral som ten mail od nich a je tam uvedené, že to môže aj meškať a je tam aj postup ako si vyžiadať ďalšie pozvanie do PM ak by ti neprišla pozvánka teraz. Skontroluj si, či ti pred 13th update prišla info o tom, že ti stiahli peniaze z účtu. Ak áno nemal by byť problém sa dostať do PM.

29.3.2021 17:41:44

andreasss
Díky moc za odpověď. Mail s potvrzením, že strhávají platbu jsem našla, a ted i přišel novy update, ze ty pozvánky nestíhají rozesílat, jak mysleli, takze asi stačí jen v klidu čekat.

29.3.2021 20:57:12


Dnes potvrzovací mail dorazil. Jen teď nechápu jak to tam bylo s tou knížkou bylo tam psané něco ve smyslu ať si ji znovu přidám do objednávky. Ale pak po odklikání a přidání addonů mi tam skočila cena za kompletní verzi 234$ a v addonech a potvrzení doplatku byla znovu za 37$ takže jsem ji platil 2x?

Bohužel už se nemůžu proklikat zpět abych si ještě kednou přečetl poznámku ke knížce.

31.3.2021 21:19:18

@Fluffie> já knížku nemám, takže to nevyzkouším, každopádně ta poznámka je:
"IMPORTANT NOTE: Did you add on the Tales from the Green Acorn hardcover world book in the Kickstarter?
While the amount paid will remain with your pledge, the item itself will not show up in your order here. You will have to add this item onto your order here again in order to receive it. If you do not, the amount of money you pledged in Kickstarter will remain as credit, but the item will not be on your order. We are so sorry for the inconvenience."

Pro Complete collection to vychází na 266,75 USD (199 + 26 shipping + 42,75 VAT). Si to ještě asi rozmyslím ...

S knížkou navíc je to 310,15 USD (199 + 37,45 knížka + 31 shipping + 43,70 VAT)

1.4.2021 10:39:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Rallyman GT
Rallyman GT
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 23 hodin

Offcanvas